-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Iga z psiakami coraz lepiej - w zasadzie pyszczy tylko na Tigrę która zachęca ją do zabawy. Ale Iga to taki Blekuś w damskim wydaniu. Nie musi mieć psiego towarzystwa. na razie nie jest typową przytulanką - oczywiście cieszy się na widok człowieka, kręci pupcią i merda ogonkiem ale widocznie potrzebuje więcej czasu na nachalne przytulanie :) Zdjęcia będą w sobotę. -
Telefon o Foksika też nie dzwoni :( A to super młodzieniec jest. Przytulak nakolankowy, pochrupie z miseczki, myk na dwór, zrobi co potrzeba i już na kolanka. Trudno będzie się z nim rozstać :( Figa natomiast bardzo boi się mężczyzn. Jak mąż wraca z pracy to najpierw jest szczekanie potem warczenie a potem siedzenie pod stołem. Jak wypuszczę ją na dwór to nie chce wejść do domu. Szczeka zresztą nie tylko na męża ale i na sąsiada. Coś ją złego spotkało ze strony jakiegoś faceta . Próbuję brać ją na ręce jak mąż wraca z pracy - on wita się ze wszystkimi a jej po tajniacku :) daje smaczka. Na początku nawet nie brała tylko robiła kooo na rękach. Teraz koo nie robi a ze smaczkami to różnie bywa. Z czystością jest coraz lepiej ale nie tak żeby już zachowywała czystość. Wszystko jest w porządku od 7.30 - gdy mąż już w pracy i sąsiad wyjeżdża do pracy - do 16.00 gdy mąż wraca z pracy.
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
A nie jutro :D ? Ale mimo tego że dziś nie Mikołaj to i tak Igusia jest grzeczna dziewczynka. Coś tam jeszcze mamrocze pod noskiem do psów ale już coraz rzadziej. -
U maluchów wszystko ok. Już się fajnie bawią - szczególnie Figa z Czesterkiem, ale Mały też nie pozostaje w tyle :). Z dwóch bidusiek trzęsących się ze strachu zrobiły się super psiaki. Co prawda Figa nadal unika mężczyzn, i szczeka na gości ale np wczoraj była u mnie AgusiaP i Mysza2 na które to Figa była uprzejma szczekać około kwadransa. Potem się uspokoiła i dawała się pogłaskać ale ciągle zerkała na mojego męża. Foksik cały czas był w objęciach Myszki - nawet chciałam włożyć go do jej torebki ale coś nie chciała :D. No nie wiem czemu....
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Dziś już z psiakami lepiej, jeszcze coś tam mruknie i kłapnie ale raczej ze strachu. Czystość nadal zachowuje, wtrąbłia michę, biega jak szalona - korzysta z wolności :) -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Przełamiemy to :) Na szybko. Iga czystość zachowuje, do ludzi bardzo ok, do psiaków jak jej nie zaczepiają to też. Tigra i Kama chciały się z nią zakolegować ale jeszcze ich nie polubila. Nie mam książeczki więc nic nie wiem. Dopytam jutro ewu czy jej nie ma. Igusia to taki mały baleronik, nawet nie mały powiedziałabym.....Trzeba ją zdecydowanie odchudzić. -
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Będą ale może nie dziś. Musimy się zapoznać :) -
blekuś >>> Blekuś po prawie 3 latach ma swój dom! <<<
Anecik replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Iga jest u mnie. Ewu wyjaśni.