-
Posts
11781 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
69
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Anecik
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
To odnośnie przelewu 100 zł od memory, które mam na koncie Igi. Czyli do zapłaty 206 zł. W styczniu będzie jeszcze szczepienie. -
Yogi po wypadku już na swojej kanapie którą uwielbia :).
Anecik replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
Dowiem się w styczniu jak pójdziemy na kontrolę. -
Nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać. Raczej to drugie :(
-
IGUNIA. MA. DOM. STALY ! Maleńka Iga - byl zwrot z adopcji i schron!
Anecik replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
U Igi ok. Tak jak myślałam zakolegowała się z Blekusiem. Nie jest to jakaś wielka miłość raczej szorstka przyjaźń ale od czegoś trzeba zacząć. Głodem nie przymiera ale miskę plastikową poźarła. Zabawki ją nie interesują, raczej sobie dumnie chadza po ogrodzie.