Jump to content
Dogomania

Anecik

Members
  • Posts

    11781
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    69

Everything posted by Anecik

  1. Tak, kroi się dom dla Figuni. Oby był szyty na miarę :)
  2. Ja wiem że Sylwester i te sprawy ale do jutra mocno kciuki trzymajcie.....
  3. Transport 100 zł, puszek kilka możesz kupić albo ja dokupię - jak chcesz - próbujemy z suchą karmą ale na razie ciężko idzie. Fajny, spokojny, płacze jak zostaje w psim domku. Czystość zachowuje na 100%.
  4. To odnośnie przelewu 100 zł od memory, które mam na koncie Igi. Czyli do zapłaty 206 zł. W styczniu będzie jeszcze szczepienie.
  5. Jaga to przecież ADHD :) Fajnie że ma kogoś do szaleńczej zabawy. Za to tu jedna koleżanka nie może się odnaleźć bez niej :(
  6. Walka w wannie zakończyła się naszym sukcesem. Psiak wykąpany. Dredy na tyłku spore, pazury chyba nigdy nie obcinane, niekastrowany. Ma ranę na głowie której spod dreda nie było widać. Bardzo grzeczny, spokojny, fajny psiak (kąpieli zdecydowanie nie lubi)
  7. Może Ty przyniesiesz jej szczęście. Szkoda żeby się "marnowała" u mnie :)
  8. Kudlaczek bardzo proludzki, troszkę piszczy jak zostaje sam. Czystość zachowuje. Suchego nie chce jeść, pomieszałam z animonda to jak mógł najdokładniej wymamlał kulki i zostawił. Na smyczy chodzi ładnie. Odrobaczyłam go, jutro kąpiel. Po nowym roku pójdziemy do weta.
  9. Tyśka super tekst na olx. Po prostu super. Zdjęcia p oNowym Roku.
  10. Dowiem się w styczniu jak pójdziemy na kontrolę.
  11. Nie wiadomo czy cieszyć się czy płakać. Raczej to drugie :(
  12. Telefon podany jest do ewu ale z tego co wiem to nie. Dziwne... młoda, mała, zdrowa... Nie ma reguły. Ja jestem w kontakcie z jedną Panią. Zobaczymy czy się odezwie.
  13. U Igi ok. Tak jak myślałam zakolegowała się z Blekusiem. Nie jest to jakaś wielka miłość raczej szorstka przyjaźń ale od czegoś trzeba zacząć. Głodem nie przymiera ale miskę plastikową poźarła. Zabawki ją nie interesują, raczej sobie dumnie chadza po ogrodzie.
  14. Mimronkowo dziękuje za gorące pozdrowienia bo u nas zima na całego. Czesiek ma się wyśmienicie, szaleje z Figunią.
  15. Poprawka. Jak coś się działo to szczekała. Krótko ale głośno.
  16. U mnie na początku było tak samo ale to kwestia 1, 2 dni i Czesław będzie się chował przed szaloną zabawą z Jagą :) Tak jak mówiłam - Jaga jest strasznym żarłokiem. Pochlania wszystko i ile byś jej nie dala to będzie za mało :)
  17. Tylko radio jak zostanie sama zabrać poproszę :) I maskoty jej jakieś dajcie albo coś do zabawy.
  18. Dziś jadła niewiele a jest naprawdę ....hm..żarłoczna :) Większość psiaków u mnie puka do drzwi jak chce wejść:)
  19. Na smyczy Jaga chodzi dość dobrze - tutaj nowa sytuacja i dodatkowo szelki. Dotrze się :)
  20. Za domek tymczasowy kciuków trzymać nie trzeba :) I niestety dom tymczasowy nie będzie domem stałym. Tego dopiero będziemy szukać :)
×
×
  • Create New...