Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Asiaczek'][B]Rybc!a[/B] - gratuluję nagrody! Czy to był "tylko" dyplom, czy jeszcze coś? Bom ciekawa... [/quote] Był dyplom, książka- a właściwie album- cuda natury, dwie książki i dwie płyty komputerowe o ekologii i o ochronie środowiska. Zdjęcia postaram się dodawać w miarę regularnie, mam ich jeszcze sporo!
  2. ja skromnie zapraszam do swojej galerii, tam umieściłam dużo zdjęć, może zobaczycie na nich swoje psy ?
  3. O tych wiecie? CHORZÓW [URL="http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/272.jpg"][SIZE=2][IMG]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/272.jpg[/IMG][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/URL] pies doberman ok.6lat [/SIZE] [URL="http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/365.jpg"][SIZE=2][IMG]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/365.jpg[/IMG][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/URL]suka doberman ok.2lat [/SIZE] [URL="http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/361.jpg"][SIZE=2][IMG]http://www.ambit.cyberdusk.pl/schronisko/zdjecia/pieski/361.jpg[/IMG][COLOR=#0000ff] [/COLOR][/URL]pies miesz.dobermana ok.3lat [/SIZE]
  4. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  5. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  6. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  7. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  8. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  9. Podbijam ślicznotę, może dziś los się do niej uśmiechnie?
  10. [quote name='Ela_and_Krzys']shilla wyglada pieknie super ze ma taki dom[/quote] Pięknie to mało powiedziane- ona wygląda rewelacyjnie !
  11. Witaj, mam nadzieję, że twój pomysł zostanie zrealizowany- pies ze schroniska to okropnie duży skarb, uwierz mi. Jestem właścicielką dwóch suczek, jedna była w schronisku przez pół roku, druga została odebrana przed schroniskiem- naszczęście nie znaznała jeszcze smaku tego miejsca. Zuzia, bo tak nazywa się moja niunia ( ta, która była w schronie ) została oddana do schroniska będąc podrostkiem (ok.7/8 miesięcy) . Gdy ją zabraliśmy, bała się i była zlękniona. Nie robiliśmy nic na siłę, nie przytulaliśmy się do niej, nie ciągneliśmy na siłę do zabawy, ignorowaliśmy się, by poczuła się pewnie. Po tygodniu suczka zaczęła machać ogonem, przybiegać gdy wchodziło się do domu . Zaufała człowiekowi. Teraz jest najwdzięczniejszą, najkochańszą i najwierniejszą psinką pod słońcem. Nauczyliśmy ją podstawowych komend, jest bardzo karna. Wystarczyła miłość, zamiłowanie do psów i oczywiście cierpliwość. Zuza jest naszą pociechą, wszyscy mamy na jej punktcie kompletnego świra. Gdy się już WSPÓLNIE zdecydujecie na pieska, odwiedźcie schronisko w Łodzi, na pewno jakiś biedak zawładnie waszym sercem i będziecie pewni , że to TEN pies ! Gdybyś miała jakieś pytania, służę pomocą- w tej sprawie jestem trochę "obeznana" .
  12. Narazie tylko kilka następnych: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img183.imageshack.us/img183/3154/dsc01086kg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5315/dsc01087ew5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/9099/dsc01106sz4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/9649/dsc01081pt2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='Monika i Shilla']pisze od patrycji z komputera.dziekuje ci rybc!u za takie cieple slowa i wam wszystkim rowniez dziekuje.shilla jest najcudowniejszym psiakiem pod sloncem.niech zaluje kazdy kto z niej zrezygnowal.[/quote] O, a myślałam, że już kupiłaś sobie dysk twardy! Miło, że się odezwałaś.
  14. Dziękuję za odwiedziny, jeśli chcecie, mogę dodać jeszcze kilkanaście zdjęć, bo łącznie wszystkich mam 341 ;)
  15. [quote name='LALUNA']Rybciu Lula jest śliczną sunią, nie potrzebuje kokardki aby kogoś urzekła. Kokardka tego nie załatwi:shake: Musi znaleźc swojego człowieka, który ją pokocha taką jaka jest.[/quote] Oj przecież wiem, że jest śliczna ! Trzebaby było wyeksponować jej piękno i pokazać wszystkim, bo jak narazie ogłoszeniami nie zainteresował się nikt !
  16. Rybc!a

    Metamorfozy

    Hej, chciałabym wam przedstawić kolejną metamorfozę. Krzywogłówka w schronisku była 6 miesięcy, ludzie obchodzili ją szerokim łukiem, przez krótsze ścięgno, którego ani nie trzeba leczyć, ani nie sprawiało bólu. Osobiście domu szukałam jej od grudnia 2006r. Było kilka zainteresowanych rodzin, ale ja wybrzydzałam. Jedni chcieli ją na łańcuch,jako stróża, drudzy mieli pensjonat i latem miałaby być na łańcuchu ( a ja mówiłam- nie, nie, nie ), trzecia rodzina się wycofała, czwarta też, a piąta przyjechała do mojego miasta z nadzieją, że właśnie tamtego dnia ją zabiorą, ale spodobała im się inna suczka. Aż pewnego wieczoru odezwała się do mnie " Monika i Shilla " i takim sposobem suczka trafiła do niej. Wyciągnęłam ją ze schronu, zawiozłam do nowego domku w Grudziądzu, a teraz nie mogę się nacieszyć jej szczęściem. Trafiła do cudownej rodziny. Jest kochana, rozpieszczana i bardzo łagodna. Nigdy nie warknęła na dwójkę małych dzieci, które robią z nią wszystko w miarę rozsądku i pod okiem mamy. Teraz nazywa się Shilla. Może nie będzie aż tak strasznej metamorfozy, jakiej się spodziewaliście, ale spójrzcie na oczy i radość pyska. To sprawia ogromną satysfakcję. W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7182/dwadwazx8.png[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3513/owowyt5.png[/IMG][/URL] W domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4066/shilla5fq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/239/shilla7zw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2447/shilla8ai3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8031/shilla6ai8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7486/shilla1kg0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7917/shilla2kq6.jpg[/IMG][/URL] Na żywo widać większą różnicę. Shilla znacznie przybrała na wadze, jej sierść się błyszczy no i ma przepiękną kryzę !
  17. Jak myślicie, czy Shilla nadaje się do wątku " Metamorfozy" ? Może wielkich zmian w wyglądzie nie widać ( wiecie, jaką ona ma kryzę ? ) , ale te oczy i szczęśliwy pysk mówią same za siebie ;)
  18. Szukam jej choćby i tymczasu... Gdyby ją tak umyć, wyczesać, włosy nad oczami spiąć kokardką i zrobić zdjęcie, a następnie dodać np. na Allegro , Allegratce- na pewno szybko by kogoś urzekła, jestem tego pewna...
  19. Wystawiłam suczkę na Alegratkę, wiem- że to nieduża pomoc, ale niekiedy przynosi oczekiwane efekty! Napisała do mnie pani: W następnym e-mailu podała mi swój kontakt, bo o to poprosiłam. Stwierdziłam, że lepiej szczegóły i resztę spraw dograć telefonicznie. Nic nie wiem o tej pani, nie ręczę za nią, ale w duchu myślę, że musi się udać !
  20. Hallo, hallo! Mam kontakt do pani, która chciałaby przyjąć do siebie sunieczkę ! KOMPLETNIE nic nie wiem o warunkach, ale myślę , że kontrola przed i po adopcyjna stawiana jest na pierwszym miejscu. Proszę, zadzwońcie do niej! To może być duża szansa, pani zainteresowała się nią po ogłoszeniu w Alegratce ! Kontakt: domowy 0957317832 kom 0605318178
  21. Hej, pan z Kwidzyna zaczął mi się ostatnio tłumaczyć. Poszedł do swojego miastowego schroniska i wziął stamtąd 8 letniego amstaffa, który już po raz drugi trafił w to miejsce. Mam nadzieję, że nie będziecie złe- dobrze, że chociaż tamtemu bidakowi się poszczęściło, wierzę w to , że i dla Elzy znajdzie się człowiek który pokocha ją całym swoim serduszkiem!
  22. fotorelacja z nowego domu Shilluni Krzywogłówki: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7486/shilla1kg0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7917/shilla2kq6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4066/shilla5fq1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8031/shilla6ai8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/239/shilla7zw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2447/shilla8ai3.jpg[/IMG][/URL] Miałam dzisiaj przyjemność odwiedzić tą wspaniałą rodzinkę. Shilla się błyszczy, przybrała na wadze,a jej sierść jest mięciutka jak puch. Trzeba przyznać, że lepiej trafić nie mogła. Gdy ją tam oddawałam wiedziałam, że będzie miała dobrze, a teraz jestem o tym ŚWIĘCIE PRZEKONANA! Chciałabym, żeby każdy piesek tak trafił, naprawdę. Monika nazywa Shillę swoją córeczką i woła ją " Chodź do mamusi " , dzieci bawią się z nią i całują. Gdy spytałam synka Moniki , czy mogę dzisiaj zabrać Shillę, mały wybuchł wrzaskiem i uświadomił mi, że pies jest jego i mam ręce trzymać przy swoim ;) Dzieci są boskie.
  23. Wix, ja co prawda was nie obfociłam, chociaż mam 314 zdjęć, ale widziałam na 100% ;)
  24. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8504/31ko1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7539/35uf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/9189/32ub5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9813/34rn9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/6204/36kq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/672/37qp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8986/38ow9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9582/39ed4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6671/40cj7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6014/41xb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/5605/42zj6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7754/43or6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/9999/44az1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2003/46le9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1990/47mf2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3865/48al2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1627/49ek4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6366/50lt2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/3208/52jj2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8316/53vp1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2462/54de3.jpg[/IMG][/URL] A tu fotorelacja z nowego domu Shilluni Krzywogłówki: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7486/shilla1kg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7917/shilla2kq6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/4066/shilla5fq1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8031/shilla6ai8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/239/shilla7zw0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/2447/shilla8ai3.jpg[/IMG][/URL]
  25. Fotorelacja z dzisiejszej wyprawy na wystawę w Grudziądzu! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/668/13659476vm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1964/88670785li8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/6672/77414305hq8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/852/52364565id6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/3433/33481717vg9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3152/10df8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3370/11ek6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5714/13xu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8392/14da7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3932/15se2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/483/16ya9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/5471/18ru8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/2544/19cb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5743/20rp4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7565/21vu7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/520/22ea1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/1152/23ex7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/1307/24tn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/8760/25ju4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img230.imageshack.us/img230/1015/26fn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/3025/28bs8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/7963/29mb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img255.imageshack.us/img255/2074/30ht5.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...