-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Na tymczas do Pajuni chyba aczkolwiek nie wiem bo już się zgubiłam w tym wszystkim...[/quote] Nie do Pajuni, bo Pajunia w Niemczech siedzi, kobito! Aneta i Sebastian powitali nas bardzo miło. Miałam przyjemność poznać ich prawie całe stadko w tym ósemkę słodkich szczeniąt! To cudowni ludzie! -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
Rybc!a replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dziewczyny, może znalazłybyście DT dla Meliski? Ona już tak długo w schronie, coraz bardziej strachliwa... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2664506#post2664506 -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja, choć też niektórych rzeczy tam nie popieram, staram się wszelkie komentarze na temat schroniska pozostawiać dla siebie, wystarczy mi nieprzyjemnych, niezręcznych sytuacji. -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']No nie zapeszajmy! Oby się udało;D[/QUOTE] Pani obiecała, że odezwie się po południu/wieczorem, kiedy już wróci z pracy. Ale sprawa generalnie wygląda tak, że pani szuka pieska dla swoich rodziców, oczywiście za ich zgodą. Ich wymagania: Piesek musi być kochany i stworzony do pieszczot. Państwo są po 50, mieli króliczka i bardzo przeżyli rozstanie z nim... Za kotem pani z którą mam przyjemność rozmawiać przepadają, więc to przykład ludzi kochających zwierzęta... Może się uda, kto wie? -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Zawsze można obie zakagańcować.. Jakoś się przyzwyczają...[/QUOTE] No właśnie, zresztą one musiałby poznać się gdzieś na podwórku, obie w kagańcach... Trzebaby było też pozwolić im na zdominowanie się, bo w końcu ktoś musi rządzić, a suki muszą ustawić sobie hierarchię.. -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Cerber']No właściwie to od wczoraj tak siusia, na początku pomyślałam, ze może po prostu się jej zdarzyło, nie wytrzymala przed wyjściem czy coś, no ale poźniej jak zauważyłam, że tak chodzi i na przedpokoju co i rusz siusiu robi to się troszku zaniepokoiłam.[/QUOTE] A mnie się coś wydaje, że tak jak napisałaś wyżej- tabletki mogą być moczopędne. Często tak się zdarza, nawet w przypadku ludzi. -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No ładniusia, szykuj się, bo ciotka Rybc!a zaraz wyrusza w drogę... -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No właśnie czytałam, czytałam... Kurczę , i co tu teraz zrobić ? -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isabel']Biedna Kikunia, tak bardzo chce do domu...[/QUOTE] Nie chcę zapeszać, ale właśnie rozmawiam z rodziną z Olsztyna, która chce przygarnąć Kikulca ! Być może się uda, ale nie nastawiajcie się na to zbyt szybko! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']O Kikę też nikt jeszcze nie pytał.. Dlaczego?[/QUOTE] Nie wiem, nie wiem. Wciąż mam ten widok w oczach, kiedy rzuciła się na pracownika i sama chciała założyć sobie obrożę przeznaczoną dla Czekoladki :( -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ona jest tam bardzo długo i te jej cycuszki są w takim stanie odkąd ją pamiętam...[/QUOTE] Madziu, narazie nic nie można zrobić, nie ma żadnego odezwu ze strony dziewczyn goldenkomaniaczek... :( Gosiu, ja pamiętam ją jeszcze dłużej niż ty i ciągle tam była. Mam kontakt z dziewczyną, która widziała ją rok temu :( -
Lula-śnieżnobiała sunia już szczęśliwa w Niemczech!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']i nie tylko w onecie. Szkoda, że sunia ciągle bezdomna....[/QUOTE] Tak, nie tylko w Onecie, ale Nala pytała właśnie o takie blogi ;) Pozatym sunia jest bezdomna na pół, już będzie dobrze, trzymajcie tylko kciuki ! -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Gocha, trza było nie wyjeżdżać na majówkę- tyle cię ominęło- a to się już nie powtórzy ;) Koka śliczna,a jak loczki się kręcą.