Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Na tymczas do Pajuni chyba aczkolwiek nie wiem bo już się zgubiłam w tym wszystkim...[/quote] Nie do Pajuni, bo Pajunia w Niemczech siedzi, kobito! Aneta i Sebastian powitali nas bardzo miło. Miałam przyjemność poznać ich prawie całe stadko w tym ósemkę słodkich szczeniąt! To cudowni ludzie!
  2. Dziewczyny, może znalazłybyście DT dla Meliski? Ona już tak długo w schronie, coraz bardziej strachliwa... http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2664506#post2664506
  3. [quote name='AgaiTheta']I na nią przyjdzie kolej![/QUOTE] Ja już tracę nadzieję, na cokolwiek związanego z Melisą. Może jakiś tymczas odratowałby sytuację?
  4. Ja, choć też niektórych rzeczy tam nie popieram, staram się wszelkie komentarze na temat schroniska pozostawiać dla siebie, wystarczy mi nieprzyjemnych, niezręcznych sytuacji.
  5. [quote name='Gonitwa']No nie zapeszajmy! Oby się udało;D[/QUOTE] Pani obiecała, że odezwie się po południu/wieczorem, kiedy już wróci z pracy. Ale sprawa generalnie wygląda tak, że pani szuka pieska dla swoich rodziców, oczywiście za ich zgodą. Ich wymagania: Piesek musi być kochany i stworzony do pieszczot. Państwo są po 50, mieli króliczka i bardzo przeżyli rozstanie z nim... Za kotem pani z którą mam przyjemność rozmawiać przepadają, więc to przykład ludzi kochających zwierzęta... Może się uda, kto wie?
  6. [quote name='Gonitwa']Zawsze można obie zakagańcować.. Jakoś się przyzwyczają...[/QUOTE] No właśnie, zresztą one musiałby poznać się gdzieś na podwórku, obie w kagańcach... Trzebaby było też pozwolić im na zdominowanie się, bo w końcu ktoś musi rządzić, a suki muszą ustawić sobie hierarchię..
  7. [quote name='Gonitwa']No dokładnie, ale nic innego zrobić nie możemy, pozostają tylko te zdjęcia...[/QUOTE] Możeby nakręcić jakiś mega krótki filmik, żeby ludzie zobaczyli, jaka z niej lizawka ?
  8. [quote name='Gonitwa']ta babka co go chciała, mówiła że wygląda na prawie rasowego. można go podciągnąć...[/QUOTE] Kurczę Felek, tylko pod jaką rasę go bardziej podciągnąć? Dać znać ludziom od wyżłów, gończaków czy labków...?
  9. [quote name='Cerber']No właściwie to od wczoraj tak siusia, na początku pomyślałam, ze może po prostu się jej zdarzyło, nie wytrzymala przed wyjściem czy coś, no ale poźniej jak zauważyłam, że tak chodzi i na przedpokoju co i rusz siusiu robi to się troszku zaniepokoiłam.[/QUOTE] A mnie się coś wydaje, że tak jak napisałaś wyżej- tabletki mogą być moczopędne. Często tak się zdarza, nawet w przypadku ludzi.
  10. [quote name='weszka']Żeby go można przynajmniej zabrać na strzyżenie to już by mu było choć troszkę lżej.... A tu bez szans, nie da się :([/QUOTE] Nie ma nawet o czym marzyć, robić sobie niepotrzebnych nadzieji.
  11. No ładniusia, szykuj się, bo ciotka Rybc!a zaraz wyrusza w drogę...
  12. No właśnie czytałam, czytałam... Kurczę , i co tu teraz zrobić ?
  13. [quote name='GoWa']To jest Aszka w schronisku czy już ma domek? Może już biedulka straciła nadzieję i siedzi w budzie?[/QUOTE] Jak będę w schronisku, to na pewno zobaczę. Wydaje mi się, że została zaadoptowana, albo nie daj Boże coś się jej stało. No ale nie dowiem się tego... :(
  14. [quote name='Isabel']Biedna Kikunia, tak bardzo chce do domu...[/QUOTE] Nie chcę zapeszać, ale właśnie rozmawiam z rodziną z Olsztyna, która chce przygarnąć Kikulca ! Być może się uda, ale nie nastawiajcie się na to zbyt szybko!
  15. [quote name='weszka']Cisza w sprawie domku :(:(:([/QUOTE] Ciągle mam przed oczyma ten widok... Gorące popołudnie, a Mopek chodzi bo boksie dysząc niemiłosiernie... Jak mu musi być gorąco, litości. Nawet nie chcę myśleć, co będzie w lato- jeśli Mopek do tego czasu tam będzie.
  16. [quote name='Gonitwa']jak dotąd na kupsprzedaj.pl nikt się o nią nie zapytał...[/QUOTE] Wydaje mi się, że zdjęcia nie oddają jej całego uroku osobistego...
  17. [quote name='Gonitwa']O Kikę też nikt jeszcze nie pytał.. Dlaczego?[/QUOTE] Nie wiem, nie wiem. Wciąż mam ten widok w oczach, kiedy rzuciła się na pracownika i sama chciała założyć sobie obrożę przeznaczoną dla Czekoladki :(
  18. [quote name='Gonitwa']Już jestem, a Rybciu sama nie byłaś! Zawsze służę pomocą nawet gdy jestem słabo osiągalna, jednak nie ma rzeczy niemożliwych![/QUOTE] Jak to? Oprócz niezastąpionej Fizi i jednej wizyty Agi nie było tu nikogo! Ale dobrze że wróciłaś.
  19. [quote name='Gonitwa']Ona jest tam bardzo długo i te jej cycuszki są w takim stanie odkąd ją pamiętam...[/QUOTE] Madziu, narazie nic nie można zrobić, nie ma żadnego odezwu ze strony dziewczyn goldenkomaniaczek... :( Gosiu, ja pamiętam ją jeszcze dłużej niż ty i ciągle tam była. Mam kontakt z dziewczyną, która widziała ją rok temu :(
  20. [quote name='Gonitwa']Niestety odzew był, ale bez skutku... Ciągle szukamy![/QUOTE] Czy można go podciągnąć pod wyżła? Możnaby było wrzucić go na wyżły.pl czy cóś takiego..
  21. [quote name='Gonitwa']i nie tylko w onecie. Szkoda, że sunia ciągle bezdomna....[/QUOTE] Tak, nie tylko w Onecie, ale Nala pytała właśnie o takie blogi ;) Pozatym sunia jest bezdomna na pół, już będzie dobrze, trzymajcie tylko kciuki !
  22. [quote name='Gonitwa']Jeśli chodzi o nasze schronisko to ten pomysł odpada...[/QUOTE] Psa nie odbiorą, ale zapytam przy najbliższej okazji o klauzuli zakazu sprzedaży, czy w ogóle coś takiego istnieje...
  23. Cholipa, jej też ostatnio nie widziałam. Czy to nie dziwne, że wątkowe pieski znikają?
  24. Gocha, trza było nie wyjeżdżać na majówkę- tyle cię ominęło- a to się już nie powtórzy ;) Koka śliczna,a jak loczki się kręcą.
  25. Nikt nie podnosił, bo Aszeńki w schronisku nie widać !
×
×
  • Create New...