Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Jejku, co ona sobie myślała, gdy wczoraj zabierałyśmy jej 3 koleżanki z boksu? To musi być takie okropne wrażenie. Do tej pory na tapetce miałam Melisę, bo to ona mi chodziła po głowie- a teraz jest Aszka!
  2. [quote name='Gonitwa']Mojra wczoraj nawet się ucieszyła gdy nas zobaczyła. Pewnie było jej smutno gdy jej nie wybrałyśmy....[/QUOTE] Myślę, że ona jest już przyzwyczajona i myśli, że właśnie tak wygląda jej życie.
  3. [quote name='AMIGA']Deklaruję się że w miarę moich możliwości się coś dorzucę, tylko trzeba konkretnie zacząć załatwiać ten hotel, bo z transportem do Krakowa może być trochę problemów[/quote] No właśnie, transport to będzie dość spory problem. Głównie to ja z rodzicami zawozimy psy z Elbląga do domów docelowych, domów tymczasowych ale po wczorajszej wycieczce do Poznania (w tych samych celach) myślę, że ta odległość i tak była bardzo duża (12 godzin jazdy) i nie wiem, czy ktokolwiek stąd zdecydowałby się na podróż do Krakowa! (zresztą i tak nikt oprócz nas nie wozi psów ) :( A w Elblągu mamy nie za ciekawe hotele.
  4. Kciukasy trzymamy z całych sił! I znalazł się kolejny domek dla Koki z Wrocławia tym razem. Dałam nr Cerber, niech tam dzwonią
  5. Tak jest OK? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/5186/cenzurajr3.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='zdrojka']Rybiu, a nie masz kogoś pełnoletniego, kto by tam mógł wejść i go po prostu tak po trochu ciachał z tych kołtunów?[/QUOTE] Nie ma, że tak po prostu ktoś go obstrzygnie. Nie ma u nas wolontariuszy, psów z boksu wyciągać nie można, a telepatycznie tego zrobić nie mogę :(
  7. Myszka- zdrobniale, Mojra- wymyślone przez nas, Helenka- imię schroniskowe ;)
  8. [quote name='Asiaczek']Widać, że Zuzce kosteczka posmakowała... Znaczy - fajoski prezent!:lol: Pzdr.[/quote] Ciocia Rybc!a wie co dobre! :lol: A zwróciliście uwagę na jej czarny bucik?
  9. [quote name='Gonitwa']Podbijam myszkę! Myszka- Mojra:)[/QUOTE] Jaką Myszkę? HELENKĘ, HELENKĘ!
  10. Ależ ci musi być gorąco, bidaczku! Ranek dopiero, a już mamy 32 stopnie...
  11. [quote name='Gonitwa']Eruśka:):):):):) Dobre![/QUOTE] Ładnie to brzmi, co nie?
  12. A ja już przygotowałam umowę adopcyjną i kilka innych niezbędnych rzeczy. No przygotowujcie się pieski, za 3 godziny będziemy o was walczyć!
  13. Dziękujemy serdecznie! Jeszcze kilka zdjęć z serii "kostkowej" [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/9897/konw6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/1247/kosclz0.jpg[/IMG][/URL] Zajrzyjcie tutaj: [URL]http://rybcia122.jest.in/[/URL]
  14. Kilka nowych zdjęć Pyzy, z niedzielnego spaceru: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2636/dsc07086gn2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/1976/dsc07087lr2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6026/dsc07090qw5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/5928/dsc07110wh2.jpg[/IMG][/URL] A Zuzanna ma dziś...imieniny! W prezencie dostała kosteczkę! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6909/dsc07126lh5.jpg[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Hakita']Kiką zaopiekuje się kobieta o wielkim i wspaniałym sercu...:loveu: Wierzę, że Psinka będzie miała jak w raju...:loveu: Trzymajcie się jutro Dziewczyny!!! Szerokiej drogi!!! I tak, jak wspomniałam przez telefon, gdyby co, dzwońcie. ;) Powodzenia!!! :multi:[/QUOTE] Dziękuję Hakitko za ogromną pomoc, nie wiem jak ci się odwdzięczyć?
  16. [quote name='Gonitwa']No Ba W Końcu To Ja![/quote] Tak na przyszłość: nie pisz CAPS LOCKIEM bo każdy wyraz będzie się zaczynał na wielką literę- a to nie jest mile widziane na forum ;)
  17. Dobrze, że Koka się znalazła! Ciekawa jestem czemu uciekła, może...poczuła jakiś trop? Bo z tego co mi wiadomo spaniele to psy myśliwskie, prawda? (a może się pomyliłam?) W każdym bądź razie chwała Bogu, że nie poszła w długą i , że ty zdołałaś ją złapać! A to ucieknierka wstrętna ;) Zdjęcia jak zwykle cudowne, a jak jej się sierść błyszyczy! Gdy wyciągałam ją ze schroniska była taka szara, nijaka...
  18. [quote name='Gagasia']Super, że trzem suniom poprawi się los. Boże, szkoda tylko,że nie można pomóc wszystkim. może rzeczywiście szukanie pomocy za granicami naszego kraju jest sensowne?Nie wiem nic o tym, ale może osoby, które załatwiły tą sprawę, wiedzą cos na ten temat więcej.[/quote] Ja wydałam za granicę już 3 psy, licząc jutrzejsze 6. Z każdej adopcji jestem zadowolona, kiedyś myślałam nawet nad tym, że hurtem oddałabym psy z Polski do schronisk za granicą, np. w Hamburgu. Tam są inne obyczaje, inaczej traktuje się zwierzęta i inne są warunki bytowe. No a pozatym za granicą, np. w Niemczech ustawiają się kolejki za psami z Polski...
  19. [quote name='Gonitwa'] Ja jestem jedną wielką zaletą;)[/quote] Cóż za megaszybka zmiana myśli o sobie!
  20. [quote name='Gonitwa']Zaraz po powrocie z instytucji zwanej szkołą lecę do apteki po LOKOMOTIV i szykuję się do jazdy. Po prostu nie mogę zebrać myśli ze szczęścia- jak ja sobie w szkole poradzę? Mam nadzieję że mnie nikt do odpowiedzi nie weźmie bo wtedy klapa...[/QUOTE] Gosia, jak masz jakieś problemy w szkole to mogę jechać sama... Nie chcę, by przez wyjazd ucierpiała twoja średnia, oceny!
  21. [quote name='tanitka']wierne kibicki:lol: - nie byłam, ale zrobię wszystko zeby dojechać w tym tygodniu.[/QUOTE] Oj to szkoda, no ale w każdym bądź razie będę czekać- cierpliwie.
  22. [quote name='Gonitwa']Właśnie po to są wizyty przedadopcyje, żeby wybadać teren i nie było później takiej sytuacji,że psa będzie chcieć oddać bo linieje... Cerber jakiego psa na stałe? Ja o czymś nie wiem:cool3:?[/QUOTE] Luiza na początku roku kupuje sobie goldena z hodowli.
×
×
  • Create New...