Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Podbijam... Do Ciebie też uśmiechnie się los,a może nawet już Cię tam nie ma?[/QUOTE] Wierzysz w to? Ja nie.
  2. [quote name='Gonitwa']Tylko żeby Wam się palce nie połamały bo kto nam będzie wątki podbijał:cool3::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Ooo, masz rację cioteczko, masz rację! Więc kciuki trzymać, ale z umiarem!
  3. Trzymajcie kciuki za kontrolę przedadopcyjną! To już dzisiaj!
  4. [quote name='Gonitwa']Taaak? Nie zauważyłam... Mało tego rozumku jak na te 18 lat...[/QUOTE] Nie dodawaj sobie kochanie! Młoda, inteligentna dziewczyna a tak mało zalet w sobie widzi, no kto to widział?
  5. [quote name='Gonitwa']No ja wezmę 2 obroże i 2 smycze Orienta:)[/QUOTE] A ja już spakowałam komplecik schroniskowy, czyli zestaw w który zainwestowałam specjalnie dla psów które przewożę ;) Kontrola przedadopcyjna już dzisiaj!
  6. [quote name='Mysia_Zabrze']myślę, że trzymanie kciuków przyda sie przedewszystkim w piątek ;)[/QUOTE] Tak, co racja to racja! W piątek od 12 kciuki trzymać z całych sił!
  7. Tak jak ci mówiłam, zróbmy ogłoszenia, a ty porozwieszasz je w sklepach zoologicznych i wszędzie tam, gdzie można (na tablicach informacyjnych). Jeśli nie masz czasu ja mogę przygotować ci projekt, poślę na pocztę i pozostanie ci tylko drukowanie, co ty na to?
  8. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3016/kundelburyto2.png[/IMG][/URL]
  9. Nie, nie, nie... Nie mam żadnego pomysłu... I Cerber rezygnuje, a o domku docelowym nawet nie wspomnę...
  10. [quote name='Gonitwa']Ekhm.. i jak mu się rozmawiało....? Przeżył?[/QUOTE] Wrócił do domu w jedym kawałku i żyje! Źle nie było, zgodę mamy!
  11. [quote name='Gonitwa']Ja się wysilam.... umysłowo:) A wiesz że dla mnie to nie takie łatwe:):):)[/QUOTE] Nie mów tak, bo ludzie pomyślą sobie, że jesteś upośledzona umysłowo! Wcale tak nie jest, Gośka to bardzo inteligentna dziewczyna!
  12. [quote name='Gonitwa']o to super:) widzę że przygotowywuje się na przyszłość:);)[/QUOTE] Obydwoje się przygotowujemy, ja idę dzisiaj do ciotki pożyczyć obrożę i smycz ;)
  13. Jeśli ten pan ma sznaucery, to musi się na nich trochę znać, a tekst o tym, że MOP może nie przeżyć przez kłaczuny mnie dobija...
  14. Wiecie, że smycze automatyczne FLEXI zostały produktem roku?
  15. [quote name='Kasia_82']Co to za schronisko :crazyeye: :mad: [B]Rybc!u[/B] uwazaj,zeby Cie nie przylapali :evil_lol:[/quote] To nie takie proste, ale jakoś się z tym żyje!
  16. Mi się osobiście nie spodobał tekst o dwóch nierodowodowych sznaucerach, ale to w sumie normalne, być może jestem zbyt podejrzliwa!
  17. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2356/img0231ll9.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] On jest słodki! Zresztą, po co ja tu to piszę, skoro sama wiesz, że tak myślę? Orient bardzo kochliwy chłopak, najpierw na mnie chętka mu przyszła i gwałcił mnie na każdym kroku, a teraz zainteresował się moją pannicą!
  18. Karolina, dziękuję za chęci pomocy, ale poradzimy sobie bez problemu, dzisiaj mój tato kupił mapę Poznania z dokładnymi ulicami i zakątkami miasta!
  19. [quote name='Gonitwa'] Samo podbijanie zajmuje mi duuużo czasu...;)[/quote] E tam, no co ty? Ja się uwijam w 10 minut i wszystkie wątki są na górze ;)
  20. [QUOTE]Rybciu, taki rodziców to tylko pozazdrościć :multi: U mnie niestety jest zupełnie inaczej :mad:[/QUOTE] Guzik bym zrobiła bez moich rodziców! Wiele im zawdzięczam, no chociażby istnienie ;) Ale jeśli chodzi o sprawy "psiowe" to naprawdę strasznie im jestem wdzięczna. Moja rodzina to rodzina psiarzy, każdy z nas je kocha równie mocno i pomaga im na własny sposób! [QUOTE]Allegro Kikusi się skończyło wczoraj , chyba nie trzeba jej już wystawiać , co?[/QUOTE] Nie trzeba, dziękuję. [QUOTE]Rybc!a do 50tki to już blisko:razz:[/QUOTE] Jak będzie 50 to stawiam wam wszystkim wirtualne piwko ;)
  21. Oddam trzy sunieczki 100km przed Poznaniem, a Kikę zawieziemy pod sam domek. Już nie mogę się doczekać, niemalże skaczę ze szczęścia i radości. Nie będzie problemu z wydaniem 4 psów, mój tato dzwonił dziś do p.kierownik. A wy znowu macie trzymać kciuki- do piątku non stop! Nie obijać się!
  22. Spróbować nigdy nie zaszkodzi. Dodaj w ogłoszeniu, że idealnie nadaje się do starszego małżeństwa, gdzie zapewniono by jej spokój i miłość do końca dni...
  23. Ależ piękna sunia. Pewnie nie jeden człowiek pyta, czy to szczeniak Kostaryki, co? Może sobie ją zostawcie? One tak obie pięknie wyglądają, aż dech w piersi zapiera!
×
×
  • Create New...