-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Trzymajcie kciuki za kontrolę przedadopcyjną! To już dzisiaj! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Taaak? Nie zauważyłam... Mało tego rozumku jak na te 18 lat...[/QUOTE] Nie dodawaj sobie kochanie! Młoda, inteligentna dziewczyna a tak mało zalet w sobie widzi, no kto to widział? -
KoKa-czarna mini cocker spanielka JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak jak ci mówiłam, zróbmy ogłoszenia, a ty porozwieszasz je w sklepach zoologicznych i wszędzie tam, gdzie można (na tablicach informacyjnych). Jeśli nie masz czasu ja mogę przygotować ci projekt, poślę na pocztę i pozostanie ci tylko drukowanie, co ty na to? -
[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3016/kundelburyto2.png[/IMG][/URL]
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Ja się wysilam.... umysłowo:) A wiesz że dla mnie to nie takie łatwe:):):)[/QUOTE] Nie mów tak, bo ludzie pomyślą sobie, że jesteś upośledzona umysłowo! Wcale tak nie jest, Gośka to bardzo inteligentna dziewczyna! -
Wiecie, że smycze automatyczne FLEXI zostały produktem roku?
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kasia_82']Co to za schronisko :crazyeye: :mad: [B]Rybc!u[/B] uwazaj,zeby Cie nie przylapali :evil_lol:[/quote] To nie takie proste, ale jakoś się z tym żyje! -
[QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img79.imageshack.us/img79/2356/img0231ll9.jpg[/IMG][/URL] [/QUOTE] On jest słodki! Zresztą, po co ja tu to piszę, skoro sama wiesz, że tak myślę? Orient bardzo kochliwy chłopak, najpierw na mnie chętka mu przyszła i gwałcił mnie na każdym kroku, a teraz zainteresował się moją pannicą!
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa'] Samo podbijanie zajmuje mi duuużo czasu...;)[/quote] E tam, no co ty? Ja się uwijam w 10 minut i wszystkie wątki są na górze ;) -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[QUOTE]Rybciu, taki rodziców to tylko pozazdrościć :multi: U mnie niestety jest zupełnie inaczej :mad:[/QUOTE] Guzik bym zrobiła bez moich rodziców! Wiele im zawdzięczam, no chociażby istnienie ;) Ale jeśli chodzi o sprawy "psiowe" to naprawdę strasznie im jestem wdzięczna. Moja rodzina to rodzina psiarzy, każdy z nas je kocha równie mocno i pomaga im na własny sposób! [QUOTE]Allegro Kikusi się skończyło wczoraj , chyba nie trzeba jej już wystawiać , co?[/QUOTE] Nie trzeba, dziękuję. [QUOTE]Rybc!a do 50tki to już blisko:razz:[/QUOTE] Jak będzie 50 to stawiam wam wszystkim wirtualne piwko ;) -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Spróbować nigdy nie zaszkodzi. Dodaj w ogłoszeniu, że idealnie nadaje się do starszego małżeństwa, gdzie zapewniono by jej spokój i miłość do końca dni...