Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ja nie jestem aż tak pewna, ale na pewno będę się starać co sił w nogach i rękach ;)
  2. Jak myślałam kiedyś wciąż o Klusce, to teraz mimo, że o niej nie zapomnę nigdy, ty siedzisz mi w myślach, Aszko!
  3. SMS od organizacji: "Możemy wziąć trzy bidaki" ;) No więc, mam taką nadzieję, że Lisia jest tą wybraną! Dzisiaj będę gadać i z Agnieszką Draabe i z Julią, która odbierze ode mnie psy!
  4. [quote name='Hala']Słuchaj Rybci, czy mozesz siępostarać o jakiej ładniejsze foty, gdzie widać psa?[/quote] Zrobię co mojej mocy przy kolejnej wizycie w schronisku! Nic nie obiecuję!
  5. [quote name='anula1959']Aniu , nie ma sprawy podaj tylko konto a ja już przelewam kaskę;)[/QUOTE] Jesteś niesamowita, dziękuję !
  6. Gdybym miała pozwolenie na swobodne zdjęcia, dom znalazłoby o wiele więcej piesków! Już ja bym się o to postarała!
  7. [quote name='Gonitwa']Dokładnie. Suczka bardzo się zmieniła... Ale w końcu to wątek Ery..[/QUOTE] Tak , więc dlatego powróćmy do tematu!
  8. O, super. ;) Ale się OFF zrobił. Wróćmy do tematu- FIDEL SZUKA DOMU!
  9. Bianeczko nie poddawaj się złociutka! Jakoś cię uratuję, wyciągnę- tylko poczekaj i nie trać sił !
  10. Mam nadzieję, że dzisiaj uda mi się skontaktować telefonicznie z ludźmi z Poznania, którzy ewentualnie mieliby odebrać suczki!
  11. Aniu, gdyby sunia znalazłaby się w gazecie byłoby przecudownie! Zaraz napiszę do osoby, do której podałaś mi kontakt!
  12. Gonitwa- dzięki! W każdym bądź razie nie dostałam odpowiedzi ani od DT, ani od byłej, ewentualnej właścicielki MOP'a. PS Gonitwa gratuluję 900 postów!
  13. Rito, tak jak napisała Gonitwa nie ma szans, by poznać suczki wcześniej. Nie ma możliwości by wyprowadzić Mojrę z boksu, nie ma też sensu by twoja suka naraziła się na stres- wejście do schroniska. Coś mi się zdaje, ze w dalszym ciągu nic z tego nie będzie!
  14. Nie mamy takich możliwości, czasu nie będzie- a według moich obliczeń do domu wrócimy grubo po północy! Czy ktopś chciałby wspomóc nową rodzinę Kiki i mnie finansowo? Miłobyłoby gdyby uzbierało się 50 zł na wyadoptowanie suni!
  15. [quote name='czoko123']Rybc!a- dlaczego? A ile lat ma ta dobarmanka i jaka ona jest??? Moze warto byloby zalozyc jej watek?[/quote] Jest młoda, max.2/3 lata. Ogłosiłam ją na Nadziei Dobermana, wątek też założę-ale jutro. Jak przyszła do schroniska była normalnym psem, potem stała się apatyczna i nie zwracała na nic uwagi. Teraz znowóż jest szczekliwa i szczerze powiedziawszy nie włożyłabym ręki do jej boksu.
  16. [quote name='Ania W']Nie wiem jakie ono ma wymiary :-/ Chyba takie jak wymagane na dogo , prawda? To z pewnością za małe. Poza tym tam jedna osoba może zgłosić jednego psa. Ja już zgłaszałam...[/quote] No dobra, to ja ją tam umieszczę i poszukam tego samego zdjęcia w większych wymiarach! Edit: Nie mogę się zarejstrować, a to w tym przypadku niezbędne!
  17. [quote name='madzia828']Mojra hoopaj w górę może ktoś cię w końcu wypatrzy:cool3:[/QUOTE] Myślisz, że sukę w takim stanie ktoś weźmie na tymczas? O domku docelowym nie wspomnę... :(
  18. Prawda, że piękna? A gdyby ją tak jeszcze wyszczotkować, umyć? Szkoda, że jedyne co Bianka ma to imię...
  19. Madziu, Gonitwa dostała miano najlepszej podbijaczki elbląskich wątków, a ty dostaniesz miano najlepszej wyprowadzaczki elbląskich piesków! A dla mnie? Jakie do mnie miano pasuje?
  20. Napisałam, czekam na odpowiedź- ale myślę, że dostanę ją dopiero jutro. W każdym bądź razie kciuki przydadzą się na pewno. Ale nie wiem, czy ten DT jest płatny, czy nie?
  21. [quote name='Gonitwa']tylko, że Elbląg, ale namiary na siebie, a nie konkretnie na schron![/quote] No to co, że na siebie? Łatwo znaleźć w wyszukiwarce GOOGLE adres schroniska- człowiek ze złymi intencjami, lub bezmyślnie z dobrymi może zobaczyć i przyjechać sam, po prostu!
  22. [quote name='Kati'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7310/51633120wb6.jpg[/IMG][/URL] świetnie udaje biedną, cierpiącą i pokrzywdzoną psinkę, czekając na okazanie litości. :evil_lol:[/QUOTE] Tak, te jej spojrzenie sponiewieranego psa jest rozbrajające!
×
×
  • Create New...