-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nie jestem aż tak pewna, ale na pewno będę się starać co sił w nogach i rękach ;) -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Hala']Słuchaj Rybci, czy mozesz siępostarać o jakiej ładniejsze foty, gdzie widać psa?[/quote] Zrobię co mojej mocy przy kolejnej wizycie w schronisku! Nic nie obiecuję! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']Aniu , nie ma sprawy podaj tylko konto a ja już przelewam kaskę;)[/QUOTE] Jesteś niesamowita, dziękuję ! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Przynajmniej będę się starać! -
Gdybym miała pozwolenie na swobodne zdjęcia, dom znalazłoby o wiele więcej piesków! Już ja bym się o to postarała!
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Dokładnie. Suczka bardzo się zmieniła... Ale w końcu to wątek Ery..[/QUOTE] Tak , więc dlatego powróćmy do tematu! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Bianeczko nie poddawaj się złociutka! Jakoś cię uratuję, wyciągnę- tylko poczekaj i nie trać sił ! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Rito, tak jak napisała Gonitwa nie ma szans, by poznać suczki wcześniej. Nie ma możliwości by wyprowadzić Mojrę z boksu, nie ma też sensu by twoja suka naraziła się na stres- wejście do schroniska. Coś mi się zdaje, ze w dalszym ciągu nic z tego nie będzie! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie mamy takich możliwości, czasu nie będzie- a według moich obliczeń do domu wrócimy grubo po północy! Czy ktopś chciałby wspomóc nową rodzinę Kiki i mnie finansowo? Miłobyłoby gdyby uzbierało się 50 zł na wyadoptowanie suni! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='czoko123']Rybc!a- dlaczego? A ile lat ma ta dobarmanka i jaka ona jest??? Moze warto byloby zalozyc jej watek?[/quote] Jest młoda, max.2/3 lata. Ogłosiłam ją na Nadziei Dobermana, wątek też założę-ale jutro. Jak przyszła do schroniska była normalnym psem, potem stała się apatyczna i nie zwracała na nic uwagi. Teraz znowóż jest szczekliwa i szczerze powiedziawszy nie włożyłabym ręki do jej boksu. -
[quote name='Ania W']Nie wiem jakie ono ma wymiary :-/ Chyba takie jak wymagane na dogo , prawda? To z pewnością za małe. Poza tym tam jedna osoba może zgłosić jednego psa. Ja już zgłaszałam...[/quote] No dobra, to ja ją tam umieszczę i poszukam tego samego zdjęcia w większych wymiarach! Edit: Nie mogę się zarejstrować, a to w tym przypadku niezbędne!
-
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Mojra hoopaj w górę może ktoś cię w końcu wypatrzy:cool3:[/QUOTE] Myślisz, że sukę w takim stanie ktoś weźmie na tymczas? O domku docelowym nie wspomnę... :( -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Prawda, że piękna? A gdyby ją tak jeszcze wyszczotkować, umyć? Szkoda, że jedyne co Bianka ma to imię... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Kati'][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7310/51633120wb6.jpg[/IMG][/URL] świetnie udaje biedną, cierpiącą i pokrzywdzoną psinkę, czekając na okazanie litości. :evil_lol:[/QUOTE] Tak, te jej spojrzenie sponiewieranego psa jest rozbrajające!