Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']wystawiłam na kupsprzedaj przed chwilą-teraz tylko czekać na odzew....[/QUOTE] Myślisz, że od jednego ogłoszenia znajdzie się dom? Powystawiaj je ze mną, ja sama przy kilkunastu psiakach nie daję rady!
  2. [quote name='Gonitwa']Ah, co ja będę pisać. Moja pupilka(od razu po Koce;)) jedzie do fundacji. Czyż to nie cudowne?[/QUOTE] A ja szczerze mówiąc swoich pupili nie mam, może jedynie Melisa siedzi mi tak w głowie, ale to ze względu na zżyłość. Ja kocham te wszystkie pieski tak samo, mimo tego że jeden to olbrzym, a drugi miniaturka...
  3. No i jak tam, Fidelek dalej bez domku? Dlaczego nikt nie dostrzega jego piękna? Przecież to wyjątkowy pies, drugiego takiego nie widziałam!
  4. [quote name='kaLOlina']jejku jejku jejku...to jednen z psiakow ni bedzie mi sie snil koszmarami po nocy...Meliska-cudnie!!!!! ale teraz hmmm co...?? szukamy domku?:)[/quote] Nie, domku szukać nie trzeba. Ludzie którzy przyjadą po suczki do Poznania są ze Szczecina. Jak już tam trafią, to pewno pojadą do Hamburga do Agnieszki Draabe. Strasznie się cieszę i dochodzę do wniąsku, że moja praca i przepłakane noce mają sens ;) Ta praca jest satysfakcjonująca!
  5. Szukamy domku, szukamy domku, szukamy domku więc hop Aszko do góry, wzbij się i pokaż wszystkim, szorściaku!
  6. [quote name='Gonitwa']Taak? masz?... Żartuję. Oj będziemy grubo po północy.. 'Jeśli założymy, że dojedziemy ok 18.30 oddamy sunie, rozliczymy się(znaczy Twój tata się rozliczy..)to wyjedziemy koło20tej.. Więc będziem gdzieś o 2. nad ranem...[/quote] Ja też się muszę rozliczyć, z umowami adopcyjnymi. Już wszystko mam przygotowane. Jejku, jak strasznie się cieszę- czekajcie, to będzie łącznie 35 psów uratowanych- zbliżam się do 50-tki, a obiecałam rodzicom, że zabiorę ich wtedy na pizzę ;)
  7. [quote name='Gonitwa']Cerber co z Tobą?[/QUOTE] Oprócz tego, że ma maturę i wciąż się uczy, to chyba nic się z nią nie dzieje!
  8. [quote name='Kasia_82'][B]Rybc!e[/B] pilnuja szczegolnie? :evil_lol: Mam rozumiec,ze zlapali ja na goracym uczynku jak pstrykala zdjecia? :diabloti: A dlaczego nie wolno robic zdjec? :roll:[/quote] No, mam przechlapane- jakby prowadzili CZARNĄ LISTĘ to pewno ja byłabym na pierwszym miejscu, jako ta najgorsza. A złapać na gorącym uczynku złapali i to jak wspominała Gonitwa już nie raz, nie dwa. Tylko, że wytłumaczenia nie ma, dlaczego nie wolno. Nie bo nie i tyle. A w regulaminie też o tym słowa nie ma... :shake:
  9. Madziu, kiedy wysyłałaś do potencjalnych zainteresowanych moje dane? Bo w dalszym ciągu nie mam z nimi żadnego kontaktu
  10. [quote name='madzia828']napisałam tej osobie ze ma do ciebie napisać bo Ty sie zajmujesz adopcją oby się odezwał ten ktoś :razz:[/QUOTE] W takim razie niecierpiliwie czekam ;)
  11. [quote name='madzia828']no jasne uczyć się:eviltong: jeszcze Wam tylko miesiac został do wakacji, zresztą mi tez, ja też wstaję do szkoły tylko, że ja tam pracuje w świetlicy:razz:[/QUOTE] To, że został niecały miesiąc nauki (odejmując wolne) bardzo podnosi mnie na duchu i motywuje do pracy!
  12. Nawet nie wiecie, jak strasznie się cieszę. Narazie ludzie kontaktowali się z moim tatą co do umówionego miejsca, jutro ja odezwę się do nich. Uda się, musi się udać!
  13. [quote name='madzia828']czy Lisia oficjalnie się załapała na podróż bo Meliska wiem ze tak ;)[/QUOTE] Tak załapały się obie, plus łaciata sunia która wątku nie posiada!
  14. Trzeba ratować sunię, a za wstrętną babę się ostro wziąć!
  15. Oj nie, no przestańcie, nie trzeba ich kąpać! Pozatym jeśli chciałabym to zrobić, to zrobiłabym to u siebie, uwierzcie mi że i ja mam wannę ;) Nie mamy czasu, według moich obliczeń i tak w domu będziemy po północy!
  16. [quote name='Gonitwa']Hala a za mnie? Za mnie też...[/quote] Oj Gośka, przecież chodzi o to, że Hala trzyma kciuki za mnie, bym zrobiła zdjęcia! A tylko ja to robię!
  17. [quote name='madzia828']dziewczyny dostałam e-maila w sprawie Mopka czy jest to olbrzyym czy średniak i czy jest wykastrowany? Rybc!a pisała zę średniak ale o kastracji to nie wiem chyba nie jest. odpisze tej osobie zeby najlepiej się skontaktowała z Rybc!a:cool3: Mopek ma 1 obserwatora byc może to ta osoba co pisała e-maila[/QUOTE] Madziuchna, niech się kontaktuje ze mną: GSM 691364660 GG 5722414 E-mail : [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] To średniak, niekastrowany niestety!
  18. Oficjalnie ogłaszam iż... TRZY SUCZKI JADĄ- a Melisa jest jedną z nich ! Jestem przeszczęśliwa!
  19. Myślę, że została zaadoptowana i ponownie oddana, tylko, że w gorszym stanie psychicznym...Naprawdę jest z nią źle!
  20. [quote name='madzia828']no właśnie dlatego nie chcemy ryzykowac tak dalekiej podrózy suni do Dt, ale nie wiem czy gdzieś bliżej znajdzie sie ktoś kto jąv weźmie[/QUOTE] Staram się jak mogę, ale dobija mnie fakt, że ona jest tam już od pięciu lat. To taka rezydentka, co? Szkoda, że nikt nie zauważa tego, że to cudowna sunia. Gdyby miała dłuższe uszki i łapki wyglądałaby całkowicie jak golden. Na pewno ma coś wspólnego z tą rasą. Myślę, że nadawałaby się do starszego małżeństwa- to taka sunia do pieszczot.
  21. Wiem, że jestem nudna- a czy mogę prosić o jeszcze kilka zdjęć? Sunia jest tak piękna, że oprzeć się nie mogę, aż dech w piersi zapiera!
  22. [quote name='madzia828']Gonitwa jesteś rannym ptaszkiem i podbijaczem zarazem[/QUOTE] Madzieńko rannymi ptaszkami jesteśmy, bo do szkoły trzeba mykać!
  23. [quote name='Asiaczek']Jak się dzisiaj czuje sponiewierana łapka Zuzki? Pzdr.[/QUOTE] A dziękuję za troskę, już widać poprawę, rana choć duża, ładnie się goi. Moja myszka w bucie śmiga ;) Ludzie się z niej śmieją, mamy dzieciom mówią- patrz piesek ma chorą nóżkę, ale Zuzka już chyba całkiem o tym zapomniała. Czasem tylko podgryza bucik, gdy ją co zaswędzi. W piątek zawożę 4 psy do Poznania, trzymajcie za mnie kciuki bo to szmat drogi- ale czego nie robi się dla psów?
  24. [QUOTE][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/1268/dsc07081km9.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Pomóżmy mu i drugiej dobermance z mojego schroniska, proszę
×
×
  • Create New...