Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']Nie napaliłam się na 3 tylko na 4! Poradzimy sobie![/QUOTE] Poradzić to sobie poradzimy, ciekawa jestem tylko czy się nie zżygamy po drodze, bo wioząc Krzywogłówkę z długą sierścią (i dodam że to była droga 2 godz.) nie wytrzymywaliśmy od smrodu, a co dopiero z Kiką-dłuższa sierść, Melisą-długa sierść, Łatką-długa sierść i Lisią-krótka sierść? Podsumowując to będzie razem 33 psy uratowane ;) Strasznie się cieszę, oby tylko wszystko wypaliło. Jak ktoś chce poczytać gdzie ewentualnie miałyby trafić psy które jadą do organizacji wpiszcie w w google Agnieszka Draabe, lub wejdźcie na [url]www.canis-gratia.de[/url]
  2. [quote name='Ania W']do MP Potrzebne jest dobre zdjęcie dużej rozdzielczości. Nie zauważyłam nigdzie jej wielkości. Mogę poszukac namiary i podać gdzie należy to wysłać.[/quote] Aniu, zdjęcie zacytowane przez Gonitwę na tej stronie jest wystarczające? Sunia sięga do kolanka.
  3. [quote name='czoko123']Rybc!a- a ta dobermanka na zdjeciu,tez jest sliczna![/quote] Dobermanka śliczna, rzeczywiście- ale zainteresowanie nią praktycznie żadne!
  4. [quote name='Gonitwa']Odezwała się! Jedziemy z czwórką! Cudownie po prostu.. Ale będzie smród! ;)[/quote] Gośka, trochę wyprzedzasz wszystko, to, że narazie moi rodzice zgodzili się na przetransportowanie 4 suk, to nie znaczy do końca, że Lisia będzie wybraną, ale... organizacja Canis Gratia chce wziąć 3 suczki. Podałam im Melisę, Łatkę i Lisię, więc wyboru w sumie nie mają ;)
  5. [quote name='Gonitwa']Na wątku Melisy jest o babce co tymczas ma. Może Biankę? Albo Aszkę?[/QUOTE] Wszystkich psów jej nie zaprezentuję, narazie wysłałam MOP'a. Jak z nim nie wyjdzie, to będę próbować dalej, co mi szkodzi?
  6. [quote name='Gonitwa']Wiesz ja goldeny zaliczam już do psów dużych a ona jest wzrostu goldena....[/quote] Ona nie jest wielkości goldena, a w życiu! Sięga mi co najwyżej do kolana- na pewno nie więcej! Przecież jest wielkości takiej, jak moja Zuzka, albo nawet i niższa, a goldeny o wiele wyższe ( porównaj Figaro Karoliny i Zuzkę )!
  7. No Fidelku przepiękny, w górę złociutki! Aż dziw mnie zapiera, że nikt się w tobie do tej pory nie zakochał malutki!
  8. Zajmę się tą sprawą, dzisiaj jest już za późno na telefony, najpierw skontaktuję się z panią e-mailowo. Trzymajcie kciuki ciotki, może i mu się poszczęści!
  9. [quote name='Gonitwa']Za darmo- to fundacja z Niemiec. Warunki super, na którymś wątku były opisane... Nie jest to forma hotelu- psy po wyleczeniu/sterylce zostają oddane do adopcji. Pewne jest,że Kika jedzie do nowego domu i 3 suczki do fundacji- nie wiadomo tylko czy Meliska będzie wśród nich...[/quote] Ogólnie była mowa o dwóch suczkach które pojadą do fundacji Canis Gratia+ Kika dogomaniacka. Ale biorę jeszcze czwartą sunię, dam sobie radę ;) To długa podróż, ale zatrzymamy się kilka razy zrobić coś nie coś. Jeśli chcecie poczytać o kobiecie, która mieszka w Hamburgu i zajmuje się adopcjami psów z Polski wpiszcie w google Agnieszka Draabe. To strona fundacji: [URL="http://www.canis-gratia.de"]www.canis-gratia.de[/URL] Zaproponowałam Melisę, Lisię i Łatkę. Jeśli chcą trzy suczki, to nie mają wyboru ;) Więc bądźcie dobrej myśli!
  10. Tak, koniecznie powiadomcie Tanitkę- ona jest wspaniałą mamą od wyżłów, powinna go też wkleić na wyżły.forall, można też o to poprosić Tamiczka. To piękny pies! Cudowny, przewspaniały- fantastyczny! Na pewno znajdzie domek, mimo swojego niezbyt młodego wieku!
  11. [quote name='Gonitwa']paros my i tak nie podajemy tego w ogłoszeniach....[/QUOTE] Jakby nie było, czasem podajemy Gośka...
  12. Nie napalaj się Gośka, nie napalaj się- jeszcze nikt się nie odezwał!
  13. [quote name='Gonitwa']Myślę, że to Lisia zostanie tą wybraną...[/quote] Nie napalaj się Gośka, nie napalaj! Narazie organizacja się nie odzywa.
  14. [quote name='madzia828']no to super:multi: kolejne psiaki bedą mieć domki Rybc!a jesteś niesamowita:Rose::bigcool:[/quote] Oj tam niesamowita, niesamowita- gdyby nie moi rodzice guzik bym załatwiła! Kika to będzie mój 32 uratowany pies. Poznaniacy, potrzebni mi jesteście żeby domek sprawdzić! A pani się wczoraj prawie popłakała, jak jej powiedziałam, że jej przywiozę sunię! Gośka- nie napalaj się na trzy psy, organizacja się narazie nie odzywa!
  15. Wczoraj luj został sam w domu i zdjął sobie opatrunek. Zmieniamy go codziennie, dzisiaj kupiliśmy jeszcze dwa dodatkowe leki, bo jak narazie zamiana na lepsze żadna, a zależy nam na tym, by łapka wyzdrowiała jak najprędzej! Dzisiejszy spacer beaglowy jest dopiero o 18:00 i idę tylko z Pyzą!
  16. Oczywiście Gonitwa, to norma, że tylko my tu zaglądamy!
  17. Nie pozwólmy na to, by sunia musiała przebywać w schronisku kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata...
  18. Napisałam do pani, proponuję po raz setny, żeby przyjechała i sama go zobaczyła!
  19. [quote name='Gonitwa']Właśnie tu tkwi problem... Nie dość że suczka jest duża to jeszcze chora... Takim o DT nie tak łatwo.... Ale szukamy i staramy się:)[/QUOTE] Gośka, co ty mówisz? Jaka ona duża?
  20. [quote name='Ania W']Bidna...Bardzo mi przykro jak psy zamykają się w sobie... Gdzie ona jest ogłoszona? Może ją do Mojego Psa wstawić? Sama nie wiem...My jak wstawialiśmy psy do MP to zawsze ktoś zadzwonił.Inna sprawa , że psy najczęściej były już w nowych domach.[/quote] Aniu, byłabym wdzięczna za wszystkie ogłoszenia! Ja zaraz wrzucę ją na Kupiepsa, Alegratka. Poproszę o wznowienie Allegro. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/571863_mala_szorsciaczka_o_wdziecznym_imieniu.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=13138[/URL] [B]Opis [/B]imię: Aszka płeć: suka wiek: 1/2 lata rasa: mieszaniec miasto: Elbląg sterylizacja: nie szczepienia: tak (wścieklizna) odrobaczenie: nie charakter i opis: Bardzo przymilna,sympatyczna suczka. Nigdy nie słyszałam, żeby szczekała. Dotyk ludzkiej ręki sprawia jej ogromną radość. Prawdopodobnie została zaadoptowana i ponownie oddana do schroniska. Nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, nawet płci żeńskiej. Nadaje się zarówno do młodej, aktywnej osoby jak i do starszej pani na kolanka. Na pewno będzie szczęśliwa wszędzie, byleby nie w schronisku! Nie nadaje się do budy.
  21. Bosieńko i inni wolontariusze czynnie pracujący w tej sprawie- trzymajcie się, kochani! Napiszcie też do Pajuni- to kobieta o wielkim sercu!
  22. Ja mam dom dla szczeniaka dobermana w Elblągu, tylko tyle, że niesprawdzony, oferuje koleżanka mojej bratowej. Możnabyłoby spróbować, ja czekam na PW o numer telefonu do osoby zajmującej się adopcją małego.
  23. Może to ona zostanie wybrana prez niemiecką fundację Canis Gratia? Jeśli tak, to w piątek prawdopodobnie pojechałaby do Poznania...
×
×
  • Create New...