-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Nie napaliłam się na 3 tylko na 4! Poradzimy sobie![/QUOTE] Poradzić to sobie poradzimy, ciekawa jestem tylko czy się nie zżygamy po drodze, bo wioząc Krzywogłówkę z długą sierścią (i dodam że to była droga 2 godz.) nie wytrzymywaliśmy od smrodu, a co dopiero z Kiką-dłuższa sierść, Melisą-długa sierść, Łatką-długa sierść i Lisią-krótka sierść? Podsumowując to będzie razem 33 psy uratowane ;) Strasznie się cieszę, oby tylko wszystko wypaliło. Jak ktoś chce poczytać gdzie ewentualnie miałyby trafić psy które jadą do organizacji wpiszcie w w google Agnieszka Draabe, lub wejdźcie na [url]www.canis-gratia.de[/url] -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='czoko123']Rybc!a- a ta dobermanka na zdjeciu,tez jest sliczna![/quote] Dobermanka śliczna, rzeczywiście- ale zainteresowanie nią praktycznie żadne! -
[quote name='Gonitwa']Odezwała się! Jedziemy z czwórką! Cudownie po prostu.. Ale będzie smród! ;)[/quote] Gośka, trochę wyprzedzasz wszystko, to, że narazie moi rodzice zgodzili się na przetransportowanie 4 suk, to nie znaczy do końca, że Lisia będzie wybraną, ale... organizacja Canis Gratia chce wziąć 3 suczki. Podałam im Melisę, Łatkę i Lisię, więc wyboru w sumie nie mają ;)
-
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Na wątku Melisy jest o babce co tymczas ma. Może Biankę? Albo Aszkę?[/QUOTE] Wszystkich psów jej nie zaprezentuję, narazie wysłałam MOP'a. Jak z nim nie wyjdzie, to będę próbować dalej, co mi szkodzi? -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Wiesz ja goldeny zaliczam już do psów dużych a ona jest wzrostu goldena....[/quote] Ona nie jest wielkości goldena, a w życiu! Sięga mi co najwyżej do kolana- na pewno nie więcej! Przecież jest wielkości takiej, jak moja Zuzka, albo nawet i niższa, a goldeny o wiele wyższe ( porównaj Figaro Karoliny i Zuzkę )! -
[quote name='Gonitwa']Za darmo- to fundacja z Niemiec. Warunki super, na którymś wątku były opisane... Nie jest to forma hotelu- psy po wyleczeniu/sterylce zostają oddane do adopcji. Pewne jest,że Kika jedzie do nowego domu i 3 suczki do fundacji- nie wiadomo tylko czy Meliska będzie wśród nich...[/quote] Ogólnie była mowa o dwóch suczkach które pojadą do fundacji Canis Gratia+ Kika dogomaniacka. Ale biorę jeszcze czwartą sunię, dam sobie radę ;) To długa podróż, ale zatrzymamy się kilka razy zrobić coś nie coś. Jeśli chcecie poczytać o kobiecie, która mieszka w Hamburgu i zajmuje się adopcjami psów z Polski wpiszcie w google Agnieszka Draabe. To strona fundacji: [URL="http://www.canis-gratia.de"]www.canis-gratia.de[/URL] Zaproponowałam Melisę, Lisię i Łatkę. Jeśli chcą trzy suczki, to nie mają wyboru ;) Więc bądźcie dobrej myśli!
-
AS - piękny WYŻEŁ NIEMIECKI MA SWÓJ NOWY UPRAGNIONY DOM!! :-)
Rybc!a replied to BosiaB_86's topic in Już w nowym domu
Tak, koniecznie powiadomcie Tanitkę- ona jest wspaniałą mamą od wyżłów, powinna go też wkleić na wyżły.forall, można też o to poprosić Tamiczka. To piękny pies! Cudowny, przewspaniały- fantastyczny! Na pewno znajdzie domek, mimo swojego niezbyt młodego wieku! -
Zrezygnowana,smutna KIKA-JUŻ W NOWYM DOMU W POZNANIU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']no to super:multi: kolejne psiaki bedą mieć domki Rybc!a jesteś niesamowita:Rose::bigcool:[/quote] Oj tam niesamowita, niesamowita- gdyby nie moi rodzice guzik bym załatwiła! Kika to będzie mój 32 uratowany pies. Poznaniacy, potrzebni mi jesteście żeby domek sprawdzić! A pani się wczoraj prawie popłakała, jak jej powiedziałam, że jej przywiozę sunię! Gośka- nie napalaj się na trzy psy, organizacja się narazie nie odzywa! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Wczoraj luj został sam w domu i zdjął sobie opatrunek. Zmieniamy go codziennie, dzisiaj kupiliśmy jeszcze dwa dodatkowe leki, bo jak narazie zamiana na lepsze żadna, a zależy nam na tym, by łapka wyzdrowiała jak najprędzej! Dzisiejszy spacer beaglowy jest dopiero o 18:00 i idę tylko z Pyzą! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oczywiście Gonitwa, to norma, że tylko my tu zaglądamy! -
Bianka-po dwóch latach w schronie, ZNALAZŁA SUPER DOM W GIŻYCKU! Super !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nie pozwólmy na to, by sunia musiała przebywać w schronisku kolejne dni, tygodnie, miesiące, lata... -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Właśnie tu tkwi problem... Nie dość że suczka jest duża to jeszcze chora... Takim o DT nie tak łatwo.... Ale szukamy i staramy się:)[/QUOTE] Gośka, co ty mówisz? Jaka ona duża? -
[quote name='Ania W']Bidna...Bardzo mi przykro jak psy zamykają się w sobie... Gdzie ona jest ogłoszona? Może ją do Mojego Psa wstawić? Sama nie wiem...My jak wstawialiśmy psy do MP to zawsze ktoś zadzwonił.Inna sprawa , że psy najczęściej były już w nowych domach.[/quote] Aniu, byłabym wdzięczna za wszystkie ogłoszenia! Ja zaraz wrzucę ją na Kupiepsa, Alegratka. Poproszę o wznowienie Allegro. [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/571863_mala_szorsciaczka_o_wdziecznym_imieniu.html[/URL] [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=13138[/URL] [B]Opis [/B]imię: Aszka płeć: suka wiek: 1/2 lata rasa: mieszaniec miasto: Elbląg sterylizacja: nie szczepienia: tak (wścieklizna) odrobaczenie: nie charakter i opis: Bardzo przymilna,sympatyczna suczka. Nigdy nie słyszałam, żeby szczekała. Dotyk ludzkiej ręki sprawia jej ogromną radość. Prawdopodobnie została zaadoptowana i ponownie oddana do schroniska. Nadaje się do domu z dziećmi i innymi psami, nawet płci żeńskiej. Nadaje się zarówno do młodej, aktywnej osoby jak i do starszej pani na kolanka. Na pewno będzie szczęśliwa wszędzie, byleby nie w schronisku! Nie nadaje się do budy.
-
Czy możesz pomóc choremu psu ? - Nasia szuka domu !!
Rybc!a replied to bonkreta's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Bosieńko i inni wolontariusze czynnie pracujący w tej sprawie- trzymajcie się, kochani! Napiszcie też do Pajuni- to kobieta o wielkim sercu!