Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gagasia']Powtórzę swoje pytanie-jak znależć ludzi za granicą, którzy zaadoptowaliby nasze psy?Myslę, że to jest jakieś swiatełko w tunelu.[/quote] Trzeba mieć znajomości z ludźmi, którzy zajmują się adopcjami psów z Polski do Niemiec. Mamy kilka takich na dogomanii np. xxxx52, Pajunia
  2. Na pierwszych stronach gazety pisze o łódzkiej wystawie i młodych prezenterach w tym Danucie Ożarowskiej która wystawiała pudelka. Wiecie kto to taki? Nasza Reyes dogomaniacka ;)
  3. Ok, mam zdjęcia. Mogę tylko nieśmiało powiedzieć, że to trochę dzięki mnie Sunia jest już u Miśkowej ;) Tak wyglądała w pierwszy dzień po wyjściu ze schroniska: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/3517/dsc003993bm.jpg[/IMG][/URL] A tak teraz: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1395/dscf4738jx3.jpg[/IMG][/URL]
  4. Narazie twój bannerek jest trochę nijaki, ale doczekasz się lepszego- obiecuję kochanie!
  5. Tylko nie róbcie sobie zbędnych nadzieji, bo dziewczyna narazie tylko wstępnie zainteresowana...
  6. [quote name='Gonitwa']Dla chcącego nic trudnego;)[/quote] Tak, łatwo ci mówić bo to ja śmigam i cykam fotki!
  7. Aszuńko, aby mój bannerek z tobą coś dał! Madziu, a ty nie chcesz sobie wstawić w podpis jakiegoś naszego pieska?
  8. [quote name='Poker']bardzo się cieszę,że wszytko się powiodło.To masz super rodziców:loveu:.,ale oprócz chęci,dobrze ,że maja też czas,bo to towar w dzisiejszych czasach deficytowy.[/QUOTE] Kurczę, zapomniałam zadzwonić dzisiaj! No ale to nic, Julia jest tak zafascynowana naszymi psami, że będzie przekonywać Agnieszkę na kolejną porcję ;)
  9. [quote name='Gonitwa']A kogo to ja widzę w swoim bannerku? Mojra, to Ty?[/quote] No a podobają ci się chociaż trochę? Teraz każda z nas ma inny, co nie? Tak jest lepiej!
  10. [quote name='miśkowa']Fajnie uśmiechnięte psie mordki na fotkach,momo tego upału.[/QUOTE] Nie było źle, przewietrzyliśmy auto otwierając okna!
  11. Jak narazie suczki będą w hotelu szczecińskim, dziś tam zadzwonię jeszcze raz i zapytam co i jak. Poproszę też o zdjęcia. A co do Niemiec- jadą narazie do Agnieszki Draabe, z którą również mam kontakt- poproszę o zdjęcia, gdy psy już tam trafią
  12. [quote name='Gonitwa']Ale spróbujemy coś zrobić, prawda Aniu?[/QUOTE] Spróbuję zrobić zdjęcia, ale przecież sama wiesz, że szanse są minimalne. A tym bardziej, że najlepiej byłoby gdyby była na zdjęciu sama, a tam pchają się do człowieka wszystkie!
  13. Niee, oni sami z siebie tacy są. Oby dwoje mają wielkie serce!
  14. Jestem w stałym kontakcie z nową rodziną- narazie tylko telefonicznym. Kika zostanie Kiką, to już chyba zatwierdzone. Synek pani chciał najpierw by sunia wabiła się Julka, bo tak nazywa się jego najlepsza koleżanka- pomysł jednak nie spodobał się reszcie rodziny, no i imię Kika zostało przegłosowane.
  15. [quote name='Gonitwa']Nie tylko Ty, ale najszczęśliwsze są suczydła:) Lisia ma cieczkę:) Dobrze że ją zabrałyśmy bo nie wiadomo jakby się to skończyło....[/QUOTE] Tak, Lisia miała cieczkę i Łatka ciągle ją gwałciła!
  16. [quote name='AMIGA']My już też załatwialiśmy tu transport Pyzy z Poznania do Krakowa i wiem, ile było wyczekiwania i załatwiania. W końcu etapami Pyza trafiła do Krakowa do DT, który potem okazał się jej stałym, szczęsliwym domkiem. A z Elbląga do Krakowa to jeszcze straaaaszniejszy kawał drogi!!![/quote] Prawie cała Polska do przejechania, nie wiem czy ktoś zdecyduje się na taką podróż :(
  17. [quote name='Amanita']Tak Rybc!u, Bianka jest bardzo podobna do mojej Azulki;) Mam straszną słabość do takich pięknych włochaczy:loveu: Azę też pokochałam właściwie patrząc tylko na zdjęcia i już wiedziałam, że zrobię wszystko, żeby mogła być ze mną na zawsze. Może to zabrzmi nieskromnie;):cool3:, ale wielu ludzi zachwyca się Azą, zaczepiają na ulicy, pytają, co to za rasa:lol: Myślę, że warto byłoby się postarać, o ile to możliwe, o fotki Bianki, na których jest sama. Ona jest piękna, młodziutka i sądzę, że nowy dom dla takiej śliczności powinien znaleźć się bardzo szybko. Cały czas trzymam kciuki za maleńką![/quote] Niestety w naszym schronisku to nie jest możliwe, nie pozwalają nam robić zdjęć, a o wyprowadzeniu psa z boksu mogę sobie tylko pomarzyć :(
  18. Lisia w schronisku była od urodzenia, ma 11 miesięcy. Było trochę trudności z wydobyciem jej z boksu, bardzo się bała. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2563/lisiamo8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/7074/lisia2fk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4864/lisia3bs3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img144.imageshack.us/img144/7356/lisakikalatkamg6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6181/lisaialatkamelisaee3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/6813/liasialatka2ux1.jpg[/IMG][/URL] Jestem przeszczęśliwa!
  19. Dzisiaj byliśmy u weterynarza, zalecił nam, by but noszony był jeszcze przez 4 dni włączając w to antybiotyk. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8800/dsc07270qq1.jpg[/IMG][/URL] Wroczorajszy dzień= dzień pełen wrażeń, poczytajcie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37240&page=48[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=37240&page=48[/URL]
  20. Nie było problemu z wydostaniem suni, bardzo chętnie wyszła z boksu. Skakała na nas i cieszyła się. W samochodzie była bardzo grzeczna, myślę, że jeździła już nim nie raz, nie dwa. O dziwo, sama nawet wskoczyła do bagażnika (mam COMBI) , jakgdyby wiedziała, że to jej miejsce. Przez całą drogę bacznie przyglądała się otoczeniu, przez okno. Jechała bardzo grzecznie, ale chciała przejść na tylnie siedzenia, by ją miziać i głaskać. To taka przytulanka, nie spodziewałam się, że aż tak będzie pragnęła dotyku ludzkiej ręki. Nowy dom jest wspaniały! Dzieci były zachwycone, sunia dostała na dzień dobry całą wyprawkę ze Snoopym (obrożę, smycz, miski). Do całego kompletu-jak twierdzi pani- brakuje tylko posłania i szczotki. Sunia miała ogrom kołtunów, jednak po naszym wyjeździe (zatrzymaliśmy się na herbatkę) nowa właścicielka, pani Renata, wykąpała ją i obcięła. Dzisiaj do nich dzwoniłam, pani powiedziała, że jest wszystko w porządku, tylko sunia trochę ciągnie na smyczy, co jest dla mnie najnormalniejsze w świecie. Jestem bardzo, bardzo szczęśliwa. Oto zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/7721/kikale9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/2313/kika3vd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4823/kika2ii1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/384/kika4ur1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/362/kika5ju6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/4681/kika6is9.jpg[/IMG][/URL] A tu z nowego domu (sunia ma nawet swój ogród): [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4711/kika7lk5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8854/kika8bv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/8501/kika9ok0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/6733/kika10cs7.jpg[/IMG][/URL] Sunia została znaleziona na mieście-interwencja.W schronisku od końca grudnia.
  21. [quote] czekamy na wieści jak Wam poszło dziewczyny:razz: troche dzisiaj upalnie mam nadzieję, ze macie klimę w aucie :eviltong: buziaki dla Was:Rose::Rose::buzi::buzi: [/quote] Klimatyzacji nie mamy, ale było dobrze, zrobiliśmy trochę przeciągu, okna były pootwierane-oczywiście w granicach rozsądku. Było 27 stopni w powietrzu i 43 stopnie przy asfalcie, nieźle co? Ja zdam trochę obszerniejsze relacje, uwielbiam pisać na komputerze. O 12 byliśmy w schronisku. Najpier wyciągnęliśmy Lisię, potem Kikę, Łatkę i na końcu Melisę. Kika i Łatka wyszły chętnie, z Lisią i Melisą były problemy. Melisa kilka razy zwiała będąc już na smyczy. Wyślizgnęła się, jest bardzo chuda. Gdy już ją pracownik złapał, wyszedł z nią boksu, a ona się położyła. To taki prawdziwy misio. Trochę było zachodu z przyprowadzeniem suni pod gmach biura, ale poradziliśmy sobie. Sunia zwymiotowała w trakcie drogi, więc przy okazji postoju na "siku", wyczyściłam auto. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/9392/wymiotysj3.jpg[/IMG][/URL] Ona jest wspaniała, mówię wam. Kilka zdjęć z podróży: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/6141/melisa2om6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/2876/melisahj3.jpg[/IMG][/URL] Na początku z Kiką (siedziały razem w bagażniku-mam COMBI) skakały, przewracały się , ale były bardzo zainteresowane tym, co dzieje się za oknem. Potem się zmęczyły i zasnęły ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/2480/melisa3xg9.jpg[/IMG][/URL] Melisę oddał do schroniska właściciel. Dlaczego? Nie wiadomo... A tu zdjęcia sprzed oddania suń: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img209.imageshack.us/img209/853/melisa5um1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/4711/melisa7qw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/7954/melisa6jh5.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/1553/melisa4ft2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img329.imageshack.us/img329/638/melisa8bm0.jpg[/IMG][/URL] Jak wam się podoba? Wczoraj Melisa wraz z dwoma koleżankami pojechała do hotelu dla psów w Szczecinie, w czwartek zostanie wysterylizowana, a w sobotę pojadą do Hamburga, do [URL="http://209.85.135.104/search?q=cache:aGwU3T97NKUJ:bip.um.szczecin.pl/files/biuletyn/zlote_serce.pdf+agnieszka+draabe&hl=pl&ct=clnk&cd=3&gl=pl"]Agnieszki Draabe.[/URL] Dzisiaj dzwoniłam do Julii, której wręczałam psy- to świetna dziewczyna! [quote] mam nadzieję,żw wszystko poszło dobrze,mimo upalu.Rybcia,czy to Twój Tato jest tak wielki i jechał do Poznania?Jeżeli tak to gratuluję Ci takiego Taty,a Tacie takiej córki.A ponad wszystko cieszę za psinki ,szczególnie za Meliskę.:multi:.Ciekawe dlaczego w NIemczech tak lubią psy z Polski :crazyeye: [/quote] Tak, mój tato zgodził się JUŻ NIE PIERWSZY RAZ na transport. Zawoziliśmy psy do Starogardu Gdańskiego, Tczewa, Warszawy, Pomiechówka...Kilkanaście było już tych transportów ;) Moja mama jest taka sama, moja rodzina to rodzina psiarzy! Podobno (tak mówi mama) to ja ich tak bardzo uczuliłam na psy... To był pierwszy transport w którym towarzyszyła mi Gonitwa.
  22. Dostałam e-mail w sprawie Fidelka. Może w końcu się uda?
  23. [quote name='Amanita']Podnoszę kudłatą księżniczkę.[/quote] Amanitko, pies w twoim avatarku jest bardzo podobny do Bianki, czyż nie?
  24. Ojej, jak się cieszę, że moje ogłoszenie coś dało i taki wspaniały domek się znalazł! Ja myślę, że to TA rodzina ;) A z tym, że Koka ma 7 lat, to jakoś trudno mi się pogodzić, bo i ja, i Kate i pracownicy schroniska oszacowaliśmy ją na 2... Pozatym sam kamień nie świadczy o wieku, wczoraj wyciągałam ze schroniska 11 miesięczną sunię i miała 3/4 zębów brązowych właśnie od tego badziewia... No ale jeśli to nie gra różnicy, to tym przejmować się nie musimy!
  25. Niestety wczoraj nie było czasu na zdjęcia, ale Era podbiegła do mnie, zamachała ogonkiem- to naprawdę cudna sunia, aż dech zapiera, że nikt jej nie chce.
×
×
  • Create New...