Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Według mnie najpiękniejszy seter z całej wystawy: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1644/a16sg3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/8403/a17bv6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/3710/a18jh7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/6327/a19kd3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1048/a20pv0.jpg[/IMG][/URL]
  2. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Tristianek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/397/a11ac6.jpg[/IMG][/URL] India, też wystawiana przez moją znajomą, Martę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img58.imageshack.us/img58/4309/a12lz5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7457/a13ni8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1406/a14oi5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img409.imageshack.us/img409/9405/a15np0.jpg[/IMG][/URL]
  3. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5851/a6ra4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/3277/a7vg0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img101.imageshack.us/img101/343/a8am6.jpg[/IMG][/URL] Tristianek [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/4919/a9qp6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1196/a10gc3.jpg[/IMG][/URL]
  4. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Kolejne zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img126.imageshack.us/img126/6408/a1fp3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img122.imageshack.us/img122/2093/a2wq5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/27/a3jn0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1672/a4ef6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img63.imageshack.us/img63/1699/a5tv9.jpg[/IMG][/URL]
  5. A na koniec dwa dzisiejsze zdjęcia Zuzi: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img77.imageshack.us/img77/4790/zuzulkaaaaop4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/9426/zuzulkaxe5.jpg[/IMG][/URL] Chciałabym dodać, że ostro wzięłam się za kondycję i moją i Zuzki. Biegamy codziennie na boisku, wychodzimy na dłuższe spacery, kupiłyśmy frisbee i nowe piłeczki, jeździmy na rowerku. Zuza straciła też apetyt, co mnie bardzo dziwi. Porozmawiam o tym z wetem w środę, bo idziemy się zaszczepić i założyć chipa :)
  6. Część dalsza: A tu śpię, proszę państwa: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/523/pyza6yo8.jpg[/IMG][/URL] Gdy padał deszcz było mi strasznie zimno. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9703/pyza7oo6.jpg[/IMG][/URL] No to może zapozuję. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/6071/pyza8uf9.jpg[/IMG][/URL] Nikt nie zabierze mi mojej zabawki! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img67.imageshack.us/img67/3980/pyza10wl8.jpg[/IMG][/URL] Muszę [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1210/pyza9se7.jpg[/IMG][/URL]wyschnąć na słoneczku.
  7. Przepraszam, że nie dodałam zdjęć, a nawet, że nie zaglądałam do wątku. Wyjechałam na 5 dni do Lidzbarka Warmińskiego, nie miałam dostępu do zdjęć. Ale teraz wam to wynagrodzę. Wakacyjna sesja Pyzy. Mokrusek- świeżo po kąpieli. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img239.imageshack.us/img239/3172/pyza1uq9.jpg[/IMG][/URL] Czy te oczy mogą kłamać? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img516.imageshack.us/img516/2386/pyza2ff3.jpg[/IMG][/URL] Hurra, mam nową zabawkę! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/5954/pyza3nk7.jpg[/IMG][/URL] Ale widoki, o fiu fiu, czyżby dzisiaj na obiad kurczak z rożna? [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/1823/pyza4eg3.jpg[/IMG][/URL] Na hamaku jest naprawdę wygodnie! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img249.imageshack.us/img249/3337/pyza5tr2.jpg[/IMG][/URL]
  8. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    [quote name='jovanna']Rybc!a szkoda ze nie zaczepilas mnie robiac fote mojej Angie [url]http://i152.photobucket.com/albums/s161/Ania-shira/Rybca.jpg[/url] Czy moge foty mojej suni wstawic na swoja strone oczywiscie z podpisem ze to ty robilas ?...hmm co do Tristana i Izoldy no coz nie na kazdej wystawie dostaje zloto i srebro. ;)Zreszta moja sunia tez nie a zloto i srebro tez posiadamy..., tez mamy 4 lokate bo jest za gruba hehehe. W tej chwili jest na diecie, jeszcze 2 kg i bedzie z niej laska...:evil_lol:[/quote] No widzisz, byłyśmy tak blisko siebie, a jednak tak daleko- mówi się trudno. Oczywiście, możesz wykorzystać to zdjęcie. Mam jeszcze kilka beagli, więc może na którymś jeszcze znajdziesz swoją pociechę? Przed wyjściem na miasto pokażę jeszcze kilka zdjęć: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9940/apa1ss6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img518.imageshack.us/img518/9938/apa12ns6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/4864/apa13ed0.jpg[/IMG][/URL]
  9. Znalezione na wrocławskiej stronie schroniskowej: [CENTER][B]1127/07[/B] [B]10 miesięcy, pies, duży, mieszaniec dobermana. Został znaleziony. Jest energiczny, łagodny i wesoły. Lubi szczekać. Trochę bojaźliwy. Wymaga jeszcze sporo pracy wychowawczej. [/B] [B][IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/md1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/md2.jpg[/IMG][/B][/CENTER]
  10. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Pokazy frisbee freestyle. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/5128/frisbeejj2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/5710/frisbee2wp3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/1455/frisbee3qz1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/1048/frisbee4pz8.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6107/frisbee6tw0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/4880/frisbee5pl2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/7731/frisbee7ak6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/4991/frisbee9to7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/9282/frisbee10ns2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7227/frisbee11vd1.jpg[/IMG][/URL] Reszta jutro!
  11. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Część dalsza, większość bullowatych, gdzie spędziłam dzisiaj zdecydowanie najwięcej czasu, zakochałam się w staffikach, miziałam i czochrałam prawie każdego przedstawiciela tych ras. [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img257.imageshack.us/img257/8866/wystawa1hy4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img460.imageshack.us/img460/252/wystawa2nn9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img167.imageshack.us/img167/669/wystawa3pt0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3298/wystawa4vz0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/6484/wystawa7wr2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img171.imageshack.us/img171/2660/wystawa8kc2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5089/wystawa9ck2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/5214/wystawa5pv2.jpg[/IMG][/URL]
  12. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    O, a ja dla odmiany powiem, że zdjęć mam ponad 120. Miałam przyjemność poznać matusz5, ewelinabuck, panią od basenji (nie pamiętam nicku, coś na "J"), ale Amniśki, to za Chiny ludowe znaleźć nie mogłam :( Kupiłam dla mojej Zuzy karmę Brit, a potem jak głupia chodziłam po całej wystawie z kilkoma kilogramami na plecach! Kupiłam sobie też piękną przywieszkę z posokowcem, bo w sumie Zuzka trochę przypomina tą rasę i wspomogłam sopockie schronisko ;) Wniąsek- znowu bez pieniędzy ;) Kilka początkowych zdjęć (Dodam, że nie są podzielone na grupy, rasy, ponieważ nie mam na to czasu, a latałam po wystawie jak głupia, więc ringi po kolei też nie są): [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/1867/wystawa1rv7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img240.imageshack.us/img240/6938/wystawa2vi9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/8207/wystawa3sr1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/8449/wystawa4dw8.jpg[/IMG][/URL] Tristian-beagle mojej znajomej Marty (na zdjęciu) zdobył ostatnią lokatę, mimo, że zawsze zdobywa złoto i srebro, bo sędzina uważała, że jest za chudy. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/4512/wystawa5jv2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img85.imageshack.us/img85/3935/wystawa8tb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img166.imageshack.us/img166/2175/wystawa7cu9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6408/wystawa6yb2.jpg[/IMG][/URL]
  13. Oj Aguś, zdrowiej kochana, zdrowiej!
  14. Cześć Piotrek, super że w tak szybkim czasie zarejstrowałeś się na forum! W miarę czasu zrobię ci jakiś banner, avatar z Majką (grafika), obyś nie był taki "pusty". Zastanawiałam się nad problemem ciągnięcia na smyczy. Dalej trzymam się szelek. Jeśli pies z nabiera przekonania, że ciągnąc swojego opiekuna na smyczy szybciej wychodzi na spacer, szybciej dociera do miejsca w którym może załatwić swoje potrzeby, ten nawyk się utrwala. Jeśli pies ciągnie smycz, to w żadnym wypadku nie można ciągnąć i szarpać smyczy- a wręcz odwrotnie- stanąć na chwilę i uspokoić psa (wiem, że to monotonne, długotrwałe i ciężkie, wymaga cierpliwości-ale to najlepszy sposób, jaki znam).
  15. [quote name='bea_m']Gdybyśmy miały możliwości to schroniska byłyby puste.[/QUOTE] Trafne spostrzeżenie!
  16. Najświeższe informacje: Maja potrafi zostawać sama w domu, nie jest konfliktowym psem, boi się huku samochodów i rowerzystów, trochę ciągnie na smyczy, już wie gdzie mieszka i kto jest jej Panem, jest ogromnym pieszczoszkiem, dostałam nawet na komórkę jej zdjęcie z MIZIANIA, Piotrek zarejstruje się na Dogomanii, sam będzie wam opowiadał o małej, zdjęcia też będą . Cieszę się z kontaktu z nowym domem, to wspaniałe ;) Aa...Wraz z Piotrkiem rozmawiając doszliśmy do wniąsku, że po jakimś czasie dobrzeby było zaprowadzić małą na jakiś kursik posłuszeństwa, nauczyłaby się kilku rzeczy, może mniej ciągnęła- ja poleciłam szelki. A ten rozrabiak przegryzł już trzy smycze!
  17. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    A ja już przygotowana czekam na Gonitwę i w drogę !
  18. Nie zaglądałam tu, ale dzisiaj wlazłam na wątek i co widzę? Super wiadomości! Bardzo się cieszę ! No, to teraz usuwam małego z mojego podpisu i szukam innej , nie elbląskiej bidy ;)
  19. [QUOTE] Anno pasuje Ci, żebym z wystawy pojechała do Stegny?[/QUOTE] Gosia, takie sprawy załatwiajmy prywatnie, a nie na forum.
  20. Już mówiłam, że zrobiła się dziwna... Może straciła nadzieję?
  21. Byłam w schronisku, Mika jest w schronisku, ale zrobiła się jakas niesmiała ...
  22. No to super, czekam na wieści z nowego domu
×
×
  • Create New...