Okej, jutro wyślę 20zł.
Jako, że jestem osobą uczącą się i nie zarabiającą, nie stać mnie na więcej, a nie mogę wziąż czerpać pieniędzy rodziców.
Myślę, że gdyby każdy zrzucił 20zł, powstałaby spora suma.
Mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu pomogę.
Sugarr, jesteś wspaniała.
Pozatym, chciałabym zwrócić uwagę na matkę- wszyscy zajęli się maluchem. Na nią też trzeba zbierać pieniądze! Musicie oddać ją do hotelu!