Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Gonitwa']To przez karmę- jak wszystkie suczydła inne z reszt też...[/QUOTE] Dzisiaj wszystko było okej. Nie zauważyłam, zeby suki miały nadęte brzuchy.
  2. Jest beznadziejnie. Mika nawet nie wychodzi z budy.
  3. Era jest niesamowita. Tyle już czeka, a z dnia na dzień staje się coraz bardziej kochana, przymilna. To taka spora maskotka. Wymiziałam ją za wszystkie czasy!
  4. Dzisiaj dodam nowe fotki, obiecuję.
  5. Ogłaszam wszem i wobec, że KORA jest w schronisku!
  6. Wejdźcie tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=76180[/URL]
  7. Ooo, chyba nawet wiem dlaczego... :evil_lol:
  8. Miejmy nadzieję- ale siedzieć bezczynnie nie możemy, bo tym nie zdziałamy nic, a nic- musimy robić ogłoszenia, podbijać wątek i rozgłośnić go!
  9. Szkoda, że to ciągłe podbijanie i moje starania idą na marne, bo jak domku nie było, tak nie ma!
  10. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77280[/URL] Dołożyłam kilka nowych rzeczy. Podbijajcie w miarę możliwości. Dziękuję.
  11. To wątek bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=6540507#post6540507[/URL]
  12. Właśnie jestem w trakcie zakładania bazarku dla psiaków z Zielonki.
  13. Erunia ma swoje wyróżnione, płatne ogłoszenie na Alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639941_era_tak_dlugo_juz_czekam_nikt_mnie_nie.html[/URL]
  14. Zmobilizowałam się do tego, żeby zrobić ogłoszenia. Kupa z tym roboty, a tym bardziej, że mam na głowie jeszcze wszystkie psy z Zielonki- a jest ich około 50- i każdy czeka na szansę poprzez ogłoszenia. Dodałam na Alegratce wyróżnione, płatne ogłoszenie Miki: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639932_mika_szorstkowlosy_miniaturowy.html[/URL]
  15. Kolejne ogłoszenia: Alba i Roma: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639908_okolice_warszawy_szczeniaki_skazane_na.html[/URL] Trzy koty: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639913_trzy_koty_w_niebezpieczenstwie_okolice.html[/URL] Kudłaty Jordan (jest prześliczny, na pewno szybko znajdzie dom): [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639919_kudlaty_jordan_w_niebezpieczenstwie_co.html[/URL] Mała Sandra: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639922_mala_wesolutka_sandra_czy_cos_sie_dla.html[/URL] Mądry Homer: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639924_przez_wiele_miesiecy_byl_bity_i.html[/URL] Sawa: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/639927_przepiekna_sawa_kto_obdarzy_ja_miloscia.html[/URL] PS Wstawiam sobie bannerek autorstwa KWL
  16. Kurczę. W takim razie narazie wstrzymam się z przesłaniem pieniędzy. Gdyby coś się wyjaśniło- proszę o PW- nie jestem w stanie śledzić każdego wątku, a takich psów jak Grzybek, jest niestety mnóstwo.
  17. Słuchajcie, a czy pomyślałyście o tym, że późniejsze ewentualne rozstanie szczeniaka z matką będzie jeszcze boleśniejsze dla oby dwóch stron? Oni się do siebie przywiążą i będzie za późno na rozstanie...
  18. Okej, jutro wyślę 20zł. Jako, że jestem osobą uczącą się i nie zarabiającą, nie stać mnie na więcej, a nie mogę wziąż czerpać pieniędzy rodziców. Myślę, że gdyby każdy zrzucił 20zł, powstałaby spora suma. Mam nadzieję, że chociaż w jakimś stopniu pomogę. Sugarr, jesteś wspaniała. Pozatym, chciałabym zwrócić uwagę na matkę- wszyscy zajęli się maluchem. Na nią też trzeba zbierać pieniądze! Musicie oddać ją do hotelu!
×
×
  • Create New...