-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Prześlę jutro na Grzybka 20zł. Jako, że jestem osobą uczącą się i niezarabiającą- a chcę pomóc kilku psiakom- stać mnie tylko na tyle. Mam nadzieję, że chociaż w jakiś sposób pomogę.
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oj Mikulcu, Mikulcu, ile masz jeszcze czekać? -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Biedna, kochana Era. Ile jeszcze ma czekać? -
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szelki już zamówione, a po zastosowanych radach Majka mniej ciągnie. Dostała nawet nową smycz w indiańskie wzorki- takie są teraz na topie. Oby każdy pies trafił tak dobrze. Majka ma teraz jak pączek w maśle! -
Myślę, że wszystkie bannery powinny być w pierwszym poście-oby każdy mógł sobie go skopiować do swojego podpisu. Dziewczyny z bannerowych wątków, na moją prośbę, porobią nam bannery, oto jeden z nich: [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2057/7450md1.gif[/IMG]
-
Zaproponowałam kilka psów z Zielonki (Arkę) w dziale Przygarnę Psa.
-
W takim razie dlaczego na pierwszej stronie był podany zły adres? Kurczę, ale kicha. Tyle ile ja wysłałam wiadomości, wszystkie z błędem. I to takim rażącym!
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Uff, właśnie wróciłyśmy ze spaceru-jesteśmy wykończone. Nie robiłam zdjęć, bo zapomniałam aparatu. Teraz idę przygotować żarełko dla mojej małej, a zaraz dalej w drogę, tym razem znajomi na mnie czekają :) -
Dzisiaj ktoś się do mnie odezwał w sprawie młodego, jamnikowatego pieska. Odesłałam go pod numer pani Joanny. Może ktoś, kto wie o nim więcej niż ja i jest na bieżąco się tym zajmie? Oto numer zainteresowanych: 4571765 (GG)
-
Zuza dogaduje się ze wszystkimi psami. Jest wobec nich bardzo uległa. Kumpli więc ma sporo, zapoznaje się z nimi przy każdym spacerku. Przedewszsystkim labrador Orient Express Błękitny Skarb- właścicielką jest nasza forumowa Gonitwa, moja dobra koleżanka w realu. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6085/57000312sd7.jpg[/IMG][/URL] Kiedyś nie dogadywali się ze sobą, Orient był za bardzo natarczywy, interesował się tym, co ma Zuzka pod ogonkiem, a panna, jako że wysterylizowana, nie miała w głowie romansów. Wszystko zmieniło się o 180 stopni po kastracji Orienta. Pyzula- mieszka u mojego brata. Razem z Zuzką tworzą prawdziwy duet! Uwielbiają się, mimo starć przy misce. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img526.imageshack.us/img526/2931/60043686yi1.jpg[/IMG][/URL] Golden Flik- rzadko się widują, ale bardzo lubią. Przy ostatnim spotkaniu brykali na polu ponad 4 godziny, a Zuza wróciła do domu zmęczona jak nigdy. Ale jak to się mówi zmęczony pies to szczęśliwy pies. [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/7216/10vu7.jpg[/IMG] Maja- z którą spotyka się często, bo właścicielką jej jest moja przyjaciółka. To taki szalony podrostek, Zuzka pozwala robić sobie wszystko, traktuje ją jak swoje dziecko. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/4470/13esdu3.jpg[/IMG][/URL] Reksio- podrostek. Miał urosnąć mały, a już jest wielkości Zuzki. A ja od samego początku mówiłam, że to będzie spory psiak i nikt mnie wtedy nie słuchał... [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img182.imageshack.us/img182/8503/51088008hq7.jpg[/IMG][/URL] Duży kundelek Kuba- często biega po parku puszczony sam, przyłącza się do nas i bawi z dziewczynami. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/1821/80775198wu1.jpg[/IMG][/URL] Jamnik Pluto- pocieszna paróweczka, uwielbia Zuzkę. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img147.imageshack.us/img147/7545/40432600nw0.jpg[/IMG][/URL] Buldog amerykański Boluś- cudowny, ale Zuzka czuje do niego lekki respekt. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img236.imageshack.us/img236/377/16hg0.jpg[/IMG][/URL] Mika- to też podrostek. Z Zuzką się uwielbiają. Niestety już się nie spotykają z przyczyn ogromnej kłótni między właścicielkami. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img149.imageshack.us/img149/1643/22765755zy6.jpg[/IMG][/URL]
-
Ale perełka.. [URL]http://www.allegro.pl/item223418774_owczarek_niemiecki_dlugowlosy_czarny_rodowodowy.html[/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Poznałyśmy się przypadkiem... Ale to było przeznaczenie... No nie? Musiałyśmy na siebie wpaść. My jeszcze kiedyś podbijemy Elbląg Gośka, zobaczysz, ja to wiem! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę słońce -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
E tam i tak mało osób tu zagląda! Mam dla was dwa filmiki, jeden z Orientem, drugi z Mają. No i oczywiście w roli głównej Zuzanna vel panna nadąsana (mamy dietkę i ostre ćwiczenia, bieganko itp.- teraz niestety kilkudniowa przerwa bo trenerka Rybc!a niestety niedysponowana i biegać nie może...:( I tak jutro jadę na rowery, kit z niedysponowaniem ;)) Teraz czeka mnie długa robota- zajęłam się psami z Zielonki k. Warszawy. Jest ich cała masa, a ja obiecałam, że je wszystkie poogłaszam. Dam sobie radę. Ale ta noc będzie dłuuuga..:evil_lol: Pozatym ciągle słucham muzyczki, takiej mojej, której Gonitwa wręcz nienawidzi... Bo my jesteśmy obie inne. Ja lubię techno i piosenki które wpadają w ucho (teraz mam manię na dwie piosenki, mianowicie Kaye Styles-Prison Break i The Way I Are-Timberland- posłuchajcie ;) ) a Gonitwa zdecydowanie lubi ostre brzmienia, metal, rock itp.itd. A ja słuchając jednej z takich kapel myślałam że dostanę szału, byłam w takiej depresji, że oczami wodziłam za kamieniem, żeby w okno gdzie gra rzucić ... :evil_lol: A Gonitwa dzisiaj dostawała białej gorączki jak posłuchała tego, co słucham ja :evil_lol: Ale tak to jest. I fajnie nam razem. No i mamy całkiem inny typ faceta... Dla mnie boski jest Wentworth Miller, a dla Gonitwy czarni panowie z dłuugimi włosami... :evil_lol: Śmiesznie jest, jak się kłócimy. Ale nasze kłótnie są oczywiście nieszkodliwe dla znajomości ;) Ja i tak kocham Gonitwę ! Obiecane filmiki: [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/aezbjIidle/mov09143[/URL] Zuza+Orient Tu dowód na to, że Zuza jest bardzo ruchliwa! [URL]http://rybcia122.wrzuta.pl/film/q81VSYz3hy/mov09102[/URL] Po wypowiedzianym " O BOŻE " mojej koleżanki psy stoczyły się z górki i szalejąc wpadły do płytkiej, orzeźwiającej rzeki :evil_lol: -
[quote name='Gonitwa']A tam rasowe- Orient tysz kundelek;) [/quote] Jak on jest kundelkiem, to mi kwiat wyrośnie na głowie! :evil_lol: Zapraszam do mnie, tak przy okazji.
-
Kilka ogłoszeń zrobiłam, dzisiaj już padam, a z moimi elbląskimi jestem całkiem sama... [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/638181_gioconda_3_miesieczne_szczenie.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/638178_maly_jamnikowaty_piesek_przytulisko_w.html[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/638173_malenka_5_kilowa_arka_tak_bardzo.html[/URL]
-
W-wa, młody śliczny Romeo nie znalazł domu.... jest za TM[']
Rybc!a replied to paros's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Ja już widzę wszystkie zdjęcia i właśnie robię mu ogłoszenie na Alegratce! -
Ale super imprezka, szkoda, że mnie z wami nie było!
-
Czekoladka-Luna. Jeszcze w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7292/czoko1ao3.gif[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img68.imageshack.us/img68/1716/czokogu8.gif[/IMG][/URL] I już w nowym domu (pojechała aż do Pabianic) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/1599/lunia16ra8.jpg[/IMG][/URL] Ze swoimi towarzyszkami zabaw... [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img49.imageshack.us/img49/4852/lunia5da6.jpg[/IMG][/URL] I ze swoją panią... [URL="http://imageshack.us/"][/URL] [U][URL]http://img403.imageshack.us/img403/9596/lunia7qw2.jpg[/URL][/U][URL="http://imageshack.us"][/URL]
-
Elbląska Regina-amstaffka [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/7182/dwadwazx8.png[/IMG][/URL] Już w nowym domu: [IMG]http://img299.imageshack.us/img299/8886/reginajf0.jpg[/IMG] Ja z oby dwoma suczkami: [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/7609/ahjklzeh9.jpg[/IMG] Bardzo lubimy kijki... [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/941/ghfpoujhty7mki2.jpg[/IMG] Trafiła do domu razem z 8 miesięczną AZUMI (też od nas ze schroniska). Azumi w schronisku wyglądała tak: [IMG]http://img162.imageshack.us/img162/1866/amstaffka2hz8.jpg[/IMG]
-
Dobermanka Sally. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4930/brazowydobermandc0.png[/IMG][/URL] Już w nowym domu: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/2732/f45e5d073c1da4na4.jpg[/IMG][/URL]
-
Pokażę wam tylko kilka psiaków wyciągniętych ze schroniska w Elblągu. Maleńka zastraszana Rudzia. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/6067/rudziaoe4.png[/IMG][/URL] A tu już szczęśliwa w nowym domku: [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/7183/cam1615xa9.jpg[/IMG] [IMG]http://img233.imageshack.us/img233/283/cam1609ve1.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images21.fotosik.pl/1/9a5bb19b0842c6e6.jpg[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Pinczerek-Jacky']Dobry :multi: Sliczna Zuzka :loveu::loveu::loveu: Bedziemy tu teraz wpadac jesli mozemy :D:cool3: Milego Dnia :*[/QUOTE] Ależ oczywiście, że możecie. Skąd w ogóle wątpliwości? My uwielbiamy gości!