Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Ja również bardzo się cieszę ! Sunia będzie miała sterylizację we wrześniu, bo wtedy jej nowy pan, Piotrek, będzie miał urlop. Podobno chodzi za Piotrkiem jak cień! Wczoraj dostałam info, że byli na długim spacerku, Maja (imię zostaje) wróciła zmęczona i od razu zasnęła... Dostanę zdjęcia, jak Piotrek pożyczy aparat. To naprawdę wspaniały facet, miał już psa ze schroniska, niestety zmarł 2 lata temu. Oby każdy piesek trafił tak dobrze!
  2. Załatwiłam Eruni miejsce na blogu [url]www.psiakiwpotrzebie.blog.onet.pl[/url]
  3. [quote name='Gonitwa']W sumie to nie wiadomo jak trafiła, gdzie trafiła i czy trafiła...[/QUOTE] Święte słowa, Gonitwa!
  4. [quote name='Anashar']A gdzie Shilla ma ten nowy domek? I czy możemy liczyć na jakiś boatszy opis czy zdjęcia?[/QUOTE] Ponawiam pytanie.
  5. My z Gonitwą odpadamy, niestety...
  6. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Amniśka, ja jadę z... Gonitwą ;) Tylko jako widze.
  7. Gonitwa... A po co ty podbijasz Korę, skoro jej nie ma?
  8. Proszę wszystkich o wpłaty a tymczasem zmieniam tytuł wątku
  9. Kochane, nie musicie już podbijać tego wątku. Maja od wczoraj siedzi we własnym, nowym domku w Gdańsku! Teraz jestem w Lidzbarku Warmińskim, ale mam dostęp do neta. Jak przyjadę, dodam zdjęcia. Jej nowy pan jest wspaniały, a od wczoraj wysłał mi chyba z 30 SmS!
  10. Dzisiaj wyjeżdżam, wracam w piątek
  11. Dzisiaj wyjeżdżam, nie będzie mnie do piątku
  12. Hej Gośka, ty zrobiłaś te ogłoszenia na Pet Worlds, czy nie?
  13. A ja Erusię miziałam, podbiegła do mnie , merdając ogonkiem, buziaka dałam i uciekłam, bo inne pieski czekały.
  14. [quote name='desdemona']czy sunia jest juz w nowym domku?[/QUOTE] Totalny OFF: Desdemona zmniejsz swój opis...
  15. W górę Mikulcu, robisz się coraz bardziej skryta i nieśmiała...
  16. Ale ruch się na wątku zrobił!
  17. [quote name='bea_m']Gonitwa zwracała jak najbardziej uwage ale jej nie widziała.[/quote] Mi mówiła co innego, ale mniejsza o to, trzeba po prostu to sprawdzić.
  18. Rybc!a

    Sopot CACIB 2007

    Ależ już chciałabym tam być! Nie mogę się doczekać.
  19. Przepraszam, całkiem zapomniałam o fotkach! Miśkowa z Tuńczykiem [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img159.imageshack.us/img159/6545/hpim0683il4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/6051/hpim0700ny7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/5081/hpim0706ke5.jpg[/IMG][/URL]
  20. Gonitwa nie zwróciła na nią uwagi. Będe musiała sama tam jechać i to sprawdzić.
×
×
  • Create New...