Ja również bardzo się cieszę !
Sunia będzie miała sterylizację we wrześniu, bo wtedy jej nowy pan, Piotrek, będzie miał urlop.
Podobno chodzi za Piotrkiem jak cień! Wczoraj dostałam info, że byli na długim spacerku, Maja (imię zostaje) wróciła zmęczona i od razu zasnęła...
Dostanę zdjęcia, jak Piotrek pożyczy aparat. To naprawdę wspaniały facet, miał już psa ze schroniska, niestety zmarł 2 lata temu. Oby każdy piesek trafił tak dobrze!