-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
A tu zdjęcia z zabawką, wyżej wymienionym pluszakiem: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img156.imageshack.us/img156/990/78245797yk4.jpg[/IMG][/URL] /widzicie radość w tych oczach?/ [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/3436/50072972bx5.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Mam prośbę Pinczerek-Jacky, odezwij się do mnie kiedyś na GG, nie mam twojego numeru. A co do tego, że będzie dobrze... Kiedyś na pewno...Ale jak ktoś kogoś mocno zrani, to ten ktoś długo o tym pamięta... Mam zdjęcia dla Was, obiecałam, to dodam. Dzisiaj poszłyśmy do weta, na serię zabiegów. Jesteśmy już zaczipowane, zaszczepione, pazurki ścięte, a zatoki okołoodbytowe wyszyszczone. Zuzka w nagrodę dostała przysmaki i zabawkę-pluszaka. No i oczywiście, rozprawiła się z nim, jak z każdą nową zabawką. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/5638/64127314yq7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img152.imageshack.us/img152/6912/62573077st0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/6374/65862787uc6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/6889/61948561di0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/7990/89142642gq0.jpg[/IMG][/URL] -
dalmatynka mini - ma dom u dogomaniaczki Marchewki!!!
Rybc!a replied to Dea's topic in Już w nowym domu
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/643358_dalmatynka_bardzo_wychudzona_potrzebuje.html[/URL] [URL]http://www.kupsprzedaj.pl/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=834629&cid=161[/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dzisiaj jest już trochę lepiej. Dzięki za wsparcie. -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Hop, hop w górę biedotki... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Dziękuję dziewczynki, jesteście kochane. A Zuzka mimo, że piękna, to nie poprawia mi humoru, ale pomaga. Pomaga, bo siedzi przy mnie i liże mi ciepłym jęzorkiem moje łezki. A to jest wspaniałe. -
[quote name='przyjaciel_koni']Rybciu nie mam pojęcia jak sprawa długu - to wie KWL. Pozwolę sobie jednak poprosić o Twoją pomoc w kwestii pilnego ogłaszania innej suni. To podopieczna Dei. Jest w tragicznym stanie. Link - [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=77395&page=3[/URL][/quote] Zajmę się tym, ale jutro, dobrze? Dzisiaj nie mam na nic chęci, siedzę w dołku... :-(
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='wiq'] Rybcia, myślę, że Gosia dobrze robi - inaczej Orient mógłby poczuć się odrzucony i zacząć agresywnie reagować na Tosię[/quote] Ja z moimi pannami mam nieco inną taktykę. Jak głaszczę, to obie. Nie ma tak, że jedną całuję, głaszczę, tulę , a druga stoi odrzucona... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Rybc!a a robiłaś im jakieś ogłoszenia?[/quote] Nie jestem w stanie dzisiaj nic zrobić... Jestem w dołku... :placz: -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Podbijam cię z późnego wieczorka... -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
E tam, nie chcę pisać publicznie o tym, co teraz przeżywam, bo mnie wyśmiejecie. Jestem bardzo wrażliwa i wszysto biorę na poważnie. I w tym mój ogromny błąd, bo łatwo pograć na moich uczuciach. No i niestety, to mnie spotkało, dlatego teraz nie mam ochoty na nic, nawet na wklejanie zdjęć. Może jutro mi przejdzie...Chociaż szczerze wątpię... -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, byłam u Gosi, sunię widziałam, widziałam jak Orienta po kątach rozstawia, zdjęcia mam-ale narazie ich nie dodam, bo dzisiejszy dzień nie był dla mnie sprzyjający, źle się czuję, załapałam doła, więc proszę zrozumcie mnie... Aaa, zapomniałam zapytać. Tośka jest bardzo zazdrosna o Orienta, pokazuje na niego zęby. Trochę się dzisiaj z Gosią posprzeczałyśmy o to, jak ona powinna na to reagować. I Gosia ma taką taktykę: głaszcze Orienta, większą uwagę skupia na nim. Czy tak powinno być? -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'] A pancia jaka w czachy przyzdobiona :diabloti:[/quote] Czachy są cool :evil_lol: A tak pozatym, to dzisiaj zrobiliśmy sobie replay wczorajszego spaceru. Mam zdjęcia, ale chyba ich dzisiaj nie dodam, bo nie mam ani chęci, ani humoru, ani czasu... Niestety życie prywatne czasem płata figle...A niektóre z nich są bardzo bolesne...:placz: -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę dziewuszki! -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę słoneczko najdroższe! -
MOJRA-chora,goldenkowata suka. JUŻ W NOWYM DOMU! TERAZ NAZYWA SIĘ GAJA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA']moje Sloneczko juz po operacji wrocila do zdrowia, i byla na wakacjach nad morzem a oto pare foteczek... [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/5988/dscn5125zm3.jpg[/IMG] [IMG]http://img524.imageshack.us/img524/6484/dscn5127sq2.jpg[/IMG] [IMG]http://img236.imageshack.us/img236/1426/dscn5151tq1.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/7939/dscn5165pd2.jpg[/IMG] a na ostatnim zdjeciu Gajeczka przyglada sie jak z jej przyjaciolki i ochroniarza jednoczesnie robimy z corka wielka piaskowa babe...[/quote] Zdjęcia są prześliczne, a Gajka najwyraźniej wróciła do formy! :loveu: -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Niemożliwe, a kto finansuje to schronisko? miasto czy jakieś stowarzyszenie albo fundacja?[/QUOTE] Schronisko finansuje miasto. A suczki nie są sterylizowane. Z tego co mi wiadomo, tylko kocury są poddawane takiemu zabiegowi, bo mają wybieg razem z kocicami. -
piękna młoda bernardynka PYZA w Orzechowcach - W NOWYM DOMKU!!!!!!!!!!
Rybc!a replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Tak, dajcie jej imię Pyza- idealnie do niej pasuje. Pozatym, bernardynka jest przepiękna. No i ten błysk w niebieskim oczku... :loveu: -
Ludzie, szukajcie ludzi z oklic, macie przecież listę użytkowników. Skorzystajcie też z Mapy Pomocy Dogo, po to ona została stworzona. Trzymam kciuki, ciotuchny!
-
[CENTER][U][B]Duże psy:[/B][/U] [B][SIZE=3]Jelonek[/SIZE][/B] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/900/9c2ccca996.jpg[/IMG] JELONEK to około 5-6 letni pies, przypominający wyglądem nieco owczarka niemieckiego. Jest silny, odważny, lubi spacery i kontakt z człowiekiem. Ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i chipa. Potrafi być zadziorny w stosunku do innych psów, może zamieszkać na zewnątrz. [SIZE=3][B]Killer[/B][/SIZE] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/456/776ca25d64.jpg[/IMG] KILLER to młody, około 2-3 letni, zwariowany, duży pies z piękną, grubą i lśniącą sierścią. Nadaje się również do mieszkania na zewnątrz. Na dom czeka już długo, czy w końcu ktoś go zauważy? Jest zaszczepiony, zaczipowany i ma książeczkę zdrowia. [SIZE=3][B]Jop[/B][/SIZE] [IMG]http://img130.imageshack.us/img130/2585/17d6a3bd2b.jpg[/IMG] JOP to dojrzały, piękny, dość duży pies- zaszczepiony, z książeczką zdrowia, zaczipowany. Mógłby mieszkać na dworze. Wydaje mi się, że byłby dość dobrym stróżem- dość często lubi szczekać! [SIZE=3][B]Rex[/B][/SIZE] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/2006/dsc00533640x480.jpg[/IMG] REKS to młody, około 2 letni owczarek niemiecki długowłosy. Jest kochany, lubi kontakt z człowiekiem, który sprawia mu ogromną radość. Reks przed adopcją zostanie wykastrowany. Ma aktualne szczepienia, czipa i książeczkę zdrowia. [SIZE=3][B] Scarlett[/B][/SIZE] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/1060/200078ac29.jpg[/IMG] SCARLETT również jest nieufna. To młoda sunia, około 2 letnia. Może mieszkać na zewnątrz, najlepiej z innym psem. Istnieje możliwość darmowej sterylizacji. Zaszczepiona, zaczipowana, z książeczką zdrowia. [SIZE=3][B]Viva[/B][/SIZE] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8376/52400d5e56.jpg[/IMG] VIVA to piękna, młoda, lecz zupełnie dzika sunia. Jedyny dom, do którego zostałaby wydana, to kojec, wybieg, najlepiej z innym psem. Gdy poczuje się pewnie, będzie dobrym stróżem- dużo szczeka. Istnieje możliwość darmowej sterylizacji. Zaszczepiona, zaczipowana, z książeczką zdrowia. [SIZE=3][B] Saxa[/B][/SIZE] [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/5995/a2648ebeeb.jpg[/IMG] SAXA to około 6-7 letnia sunia przypominająca wyglądem OWCZARKA NIEMIECKIEGO. Ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami, może zamieszkać na zewnątrz. Przed adopcją możliwa darmowa sterylizacja. Sunia jest zaszczepiona, ma książeczkę zdrowia i czipa. [SIZE=3][B]Fera[/B][/SIZE] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/9364/ac0f022c9d.jpg[/IMG] FERA to młoda, roczna sunia. Byłaby dobrym stróżem, broni swojego terenu, przy czym dla ludzi, których zna jest miła, radosna. Lubi się bawić, zaczepia przy tym inne psy, jest energiczna, żywiołowa. Przed adopcją można ją za darmo wysterylizować. [SIZE=3][B]Kleps[/B][/SIZE] [IMG]http://img341.imageshack.us/img341/3301/dsc03907640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Kleps to około 10 letni, duży, kochający pies, wyglądem nieco przypominający owczarka niemieckiego. Sytuacja schroniska bardzo go stresuje. Lubi kontakt z ludźmi i spacery z wolontariuszami, na których jest niesamowicie opanowny. Nie ciągnie na smyczy. Jest zaszczepiony, zaczipowany i posiada książeczkę zdrowia.[/FONT][/COLOR] [/CENTER]
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='martaa2']Jak cudownie oglądac zdjęcia szczesliwej suni:loveu: Sledze jej losy i mam taka nadzieję, ze nasza zamojska Gina, która jest bardzo podobana do Majenki, równiez znajdzie dom. Wszystkiego dobrego:loveu:[/QUOTE] Będę trzymać kciuki za waszego malucha!