-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
[CENTER][U][B]Średnie psy:[/B][/U] [B][SIZE=3] Mareczka [IMG]http://img255.imageshack.us/img255/7508/dsc03335640x480.jpg[/IMG] Diablica [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/4058/dsc03343640x480.jpg[/IMG] Panterka [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/64/dsc02751640x480.jpg[/IMG] Rudy [/SIZE][/B][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/20785435/164/main/9fbf5f3a56.jpeg[/IMG][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/7836/dsc09751640x480.jpg[/IMG] RUDY to około 2-3 letni, średniej wielkości, piękny pies. Posiada książeczkę zdrowia, został zaszczepiony i zaczipowany. Dogaduje się z innymi psami, jest energiczny i skory do zabawy, lubi pieszczoty. [B][SIZE=3]Szarik [/SIZE][/B][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/20785435/165/main/b150ba175c.jpeg[/IMG][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4549/dsc09891640x480.jpg[/IMG] SZARIK to młody, około 2 letni, nieśmiały pies. Jest uczuciowy, lecz na początku bardzo nieufny. Dość ładnie chodzi na smyczy, zgadza się z innymi psami, brakuje mu obecności człowieka. Został zaszczepiony, zaczipowany i posiada książeczkę zdrowia. [B][SIZE=3] Sara[/SIZE][/B] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/9590/dsc04372640x480.jpg[/IMG] SARA to około 2-3 letnia, średnia sunia- bardzo kochana, wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona, kocha ludzi- choć w swoim życiu musiała przejść coś złego, gdyż na krzyk i podniesioną rękę reaguje okazując strach. [B][SIZE=3]Herolda[/SIZE][/B] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/1880/670d2b190c.jpg[/IMG] HEROLDA to niewielka, długowłosa, kochana sunia. Ma około roku. Zgadza się z innymi suczkami i jest w stosunku do nich nieco uległa. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia kontakt z ludźmi. Jak wszystkie nasze psy, posiada książeczkę zdrowia, chipa i aktualne szczepienia. [B][SIZE=3]Szarak[/SIZE][/B] [IMG]http://img504.imageshack.us/img504/386/10a33e7c32.jpg[/IMG] SZARAK w raz z siostrą trafił jako szczenię do schroniska. Spędził u nas całe życie- jest bardzo nieufny, choć powoli się oswaja. Ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia i chipa. Czy znajdzie się ktoś, to zechce pokazać Szarakowi inne, niż te schroniskowe życie? Kto pokaże mu czym jest zabawa, długie spacery, kochająca rodzina i własny kąt? [B][SIZE=3] Max[/SIZE][/B] [IMG]http://img243.imageshack.us/img243/4633/dsc03102640x480.jpg[/IMG] MAKS to 2 letni, średniej wielkości pies oddany przez właściciela. Długo nie mógł się odnaleźć w przytłaczającej go sytuacji i atmosferze schroniska. Jest zaszczepiony, zaczipowany i ma książeczkę zdrowia. Zgadza się z innymi psami, lecz potrafi być dominantem. [B][SIZE=3]Bajtek[/SIZE][/B] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/3837/0441a8924b.jpg[/IMG] BAJTEK to średniej wielkości, około 4 letni pies, który od szczeniaka czeka na dom. Jest nieufny, najlepiej byłoby, gdyby trafił do jednego domu, lub boksu, kojca, z drugim psem, przy którym nabrałby pewności siebie. Zaszczepiony, zaczipowany, z książeczką zdrowia. [B][SIZE=3]Frank[/SIZE][/B] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6200/80048b19ba.jpg[/IMG] FRANK to drobnej postury, średni pies w wieku mniej więcej 4 lat. Ładnie chodzi na smyczy, jest z początku trochę nieufny, lecz szybko przekonuje się do człowieka. Jest zaszczepiony, zaczipowany, ma książeczkę zdrowia. [B][SIZE=3]Soraya[/SIZE][/B] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/4566/9c90047786.jpg[/IMG] SORAYA ma około 7 miesięcy . Posiada aktualne szczepienia, książeczkę zdrowia, jest odrobaczona i zaczipowana. Przed adopcją można ją za darmo wysterylizować. Jest piękna, krnąbrna, kochana, spragniona uczuć, idealna towarzyszka dzieci. [B][SIZE=3]Brunon[/SIZE][/B] [SIZE=2][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/6517/dsc03930640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Brunon to młody, terrierkowaty około 2 letni samiec . Potrafi być zadziorny w stosunku do innych psów, czasami zdarza mu się wystraszyć na widok nieznajomej osoby. Uwielbia spacery i kontakt z człowiekiem- bardzo za tym tęskni. Ma książeczkę zdrowia, jest zaszczepiony i zaczipowany.[/FONT][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=3]Iskra [/SIZE][/B] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8839/dsc02827640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Iskra to średniej wielkości, długowłosa, około roczna sunia. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ogromną przylepą. Potrafi chodzić na smyczy, zgadza się z innymi psami. Czeka na dom od maleńkości. Ma aktualne szczepienia, książeczkę zdrowia i czip.[/FONT][/COLOR] [SIZE=3][B]Cyrena[/B][/SIZE] [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/8892/dsc02862640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]yrena to średnio-duża, około roczna sunia. Jest wspaniała, choć na początku nieufna, potem staje się wylewna w uczuciach. Zgadza się z innymi psami. Niestety nie ma opanowanego chodzenia na smyczy, mocno ciągnie i wyrywa się na wszystkie strony. Ma szczepienia, książeczkę zdrowia i czipa.[/FONT][/COLOR] [SIZE=3][B]Gafa[/B][/SIZE] [IMG]http://img27.imageshack.us/img27/2314/dsc02258640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Gafa to mała, około półtoraroczna sunia, która całe swoje dotychczasowe życie spędziła w schronisku. Jest miła, lubi ludzi, dobrze dogaduje się z innymi psami. Ma wszystkie aktualne szczepienia, jest zaczipowana i posiada książeczkę zdrowia. Potrafi chodzić na smyczy.[/FONT][/COLOR] [/CENTER]
-
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Znalazłam sobowtóra Ery, może to nawet rodzeństwo? [CENTER][B]115/07[/B] [B]1 rok, piesek, średniej wielkości, został znaleziony. Jest bardzo miły, łagodny, przyjazny i sympatyczny. Kocha ludzi i pieszczoty. Potrzebuje dużo ruchu.[/B] [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/rex1.jpg[/IMG] [IMG]http://www.wroclaw.mm.pl/~piotrwalasek/schronisko/rex2.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Nie mam. Zrobię jutro. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, to słowa przyszłej właścicielki: Paulina 21:36:48 jeju, ja już się nie mogę doczekać, kiedy ją przytulę... -
[CENTER][SIZE=3][B]Psy bez wątków.[/B][/SIZE] [U][B]Małe pieski:[/B][/U][B][SIZE=3] Kloni [/SIZE][/B][IMG]http://photos.nasza-klasa.pl/20785435/160/main/bab6a78f97.jpeg[/IMG][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/2920/dsc09746640x480.jpg[/IMG] KLONI to mały, około 3 letni kundelek, który uwielbia pieszczoty i umiejętnie wskakuje na ręce. Ładnie chodzi na smyczy, jest zazdrosny o inne psy. Najlepiej czułby się w domu bez innych zwierząt. Jest zaszczepiony i zaczipowany, posiada książeczkę zdrowia. [B][SIZE=3]India[/SIZE][/B] [IMG]http://img525.imageshack.us/img525/4342/ae82a410b6.jpg[/IMG] INDIA to sunia mniej więcej 3 letnia, kochana, spragniona kontaktu z człowiekiem, mała. Daje brać się na ręce, uwielbia pieszczoty i spacery. Potrafi być zadziorna w stosunku do innych suczek. Jest zaszczepiona, zaczipowana i ma książeczkę zdrowia. [SIZE=3][B]Misia[/B][/SIZE] [IMG]http://img300.imageshack.us/img300/3268/dsc04807640x480.jpg[/IMG] [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Misia to około 3-4 letnia, mała, drobniutka sunia, którą bez problemu można wziąć na ręce. Jest raczej spokojna, nie ciągnie na smyczy, zgadza się z innymi psami. Nie powinna sprawiać problemów wychowawczych, ma książeczkę zdrowia, aktualne szczepienia, czip. Na dom czeka od kilku miesięcy.[/FONT][/COLOR] [/CENTER]
-
Majeńka-po długim okresie samotności MA SWOJ WSPANIALY DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='RITA & DIANA'] Ania!!! uklony od nas!!!![/quote] Ojej, dziękuję kochani :oops: -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Od tego jest schronisko, to ich obowiązek, na to dostają pieniądze z gimny.[/quote] Nie, u nas nie ma obowiązku sterylizacji. A pieniądze dostają na budy, jedzenie, leki. -
Po długim okresie samotności ERA znalazła SWOJĄ rodzinę w Olsztynie!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ale dzisiaj się strasznie zawiodła...Zabrałyśmy koleżankę z boksu obok, a ona była taka podekscytowana, tak czekała, żeby i ją ktoś wyprowadził z boksu i obdarzył rodzinnym ciepłem... Obiecałam jej, że ją wyciągnę... Dotrzymam słowa... -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Jest strasznie zaborcza- zajęła łóżko Orienta i mój własny pies nie ma prawa do mnie podejść w jej obecności. Wykup i wizyta kosztowały łącznie 50 zł![/quote] To pewnie dlatego, że jest bardzo stęskniona za kontaktem z człowiekiem, i chce mieć go tylko dla siebie. Jutro ciocia Rybc!a odwiedzi kruszynkę ;) A to obiecane zdjęcia (nie widać jak bardzo jest podobna do Bordera, bo nie stawiała uszek). [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img162.imageshack.us/img162/8040/dsc09332ff9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img501.imageshack.us/img501/3107/dsc09333ae5.jpg[/IMG][/URL] -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Hej, już jesteśmy. Całe i zdrowe. Nie było i nie ma żadnych problemów. Poszłyśmy z suczką od razu do weta. Stan: bardzo dobry, jak na ponad roczny pobyt w schronisku. Tośka jest przecudowna, kocham ją nad życię, myślę, że z wzajemnością. Zdjęcia zrobiłam, zaraz dodam. Kupiłyśmy środek na pchełki i kleszcze, tabletki odrobaczające. Teraz zostaje nam tylko szczepionka na nosówkę, a potem sterylizacja. Sunia na dzień dzisiejszy waży 14,2 kg. Zapoznanie z Orientem wyszło pomyślnie, o szczegółach napisze Gosia. W schronie załatwiliśmy sprawę szybko. Tosia uwielbia dzieci. Do każdego macha pociesznie ogonkiem, daje się tarmosić, głaskać... -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
Przygotowujemy się do wyjścia- już niedługo mała będzie z nami! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak tylko, że ja ich nie wysterylizuję przed adopcją, dlatego, że nie mam ku temu warunków. -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Reszta zdjęć: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img110.imageshack.us/img110/4218/36134982fi1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/577/23966029tg1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/3541/99253845md1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/7766/83879615gg4.jpg[/IMG][/URL] Nowopoznany koleżka: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img165.imageshack.us/img165/6464/10yu5.jpg[/IMG][/URL] I wczorajsze zdjęcie Rybc! : [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img184.imageshack.us/img184/1690/rybciatc0.jpg[/IMG][/URL] Zobaczcie jakiego mamy dussego kwiatusska :) -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
No i jesteśmy. Zmęczone, opalone, szczęśliwe i... brudne.:eviltong: Większość czasu spędziłyśmy w malowniczym parku "DOLINKA". My rozłożyłyśmy sobie kocyk, opalałyśmy się, słuchałyśmy muzyczki, a psy hasały, bawiły się, kopały, kąpały w rzeczce. Potem pobiegaliśmy troszkę wszyscy, wlazłyśmy na sporawą trawiastą górę (a ciocia Rybc!a ze swoimi białymi japonkami zaliczyła glebę :eviltong: ), chodziłyśmy wzdłuż rzeczki, graliśmy w psio-ludzkie zapasy. Następnie przeniosłyśmy się na niewielkie wzgórze koło wody, gdzie psy pływały i zażywały orzeźwiających tarzanek w błocie. A ile było przy tym zabawy! Zuzkę szczególnie cieszyło ocieranie się brudnymi kudłami o pańcię Rybc!ę... :eviltong: Majka po raz pierwszy przełamała swój strach, wchodziła za Zuzką do wody. Traktują się jak rodzina. My wyobrażamy sobie to tak, jakby Zuza była matką Majki. Mają do siebie taki nadzywczajny stosunek. To jest naprawdę cudowne, dlatego staramy się, żeby suczki spotykały się jak najczęściej. Potem poszłyśmy do naszego kolegi, siedzieliśmy sobie na podwóreczku, pieski trochę odpoczęły, zjadły sobie kurze, suszone łapeczki i znowu zachciało im się biegać. Więc zaszłyśmy do pobliskiego ogródka, a tam zaczęła się zabawa. Zuza i Majka ganiały się jak oszalałe , skakały na siebie, podgryzały się i tarmosiły. One są naprawdę cudowne! Obiecane zdjęcia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/3313/48812195kh2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1961/57722753ab2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img237.imageshack.us/img237/4461/56890691af4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/356/52619901cv1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/7941/35247837hu2.jpg[/IMG][/URL] -
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:...no weź ...10-11 góra ..ty nie wiesz jakie teraz 13 latki są spasione :razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote] NO WŁAŚNIE ! A Gonitwa mi ciągle mówi, że ja bzdury opowiadam, bo mówię, że jestem gruba! :eviltong: A tak w ogóle to świetna galeria, zazdroszczę przedewszystkim ruchu, bo u mnie pustki, tylko kilka osóbek wchodzi i na dodatek nic się nie dzieje!
-
[CENTER] [CENTER][SIZE=3]Ela [img]http://img94.imageshack.us/img94/7128/dsc04854d.jpg[/img] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/184096-Elbl%C4%85g-zag%C5%82odzona-i-przera%C5%BCona-do%C5%BCyca-Ela-POTRZEBNA-PILNA-POMOC%21"][B][COLOR=Red]wątek Eli[/COLOR][/B][/URL] Misiek [img]http://img291.imageshack.us/img291/1707/dsc09740640x480.jpg[/img] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191502-RUDY-MISIEK-mieszaniec-labradora-szuka-domu%21"][B][COLOR=Red]wątek Miśka[/COLOR][/B][/URL] Sophie [img]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TLdbfUIfG6I/AAAAAAAAggY/MduV_SWO4C0/DSC03970%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191049-Sophie-w-typie-psa-azjatyckiego%21-ELBL%C4%84G?p=15205269#post15205269"][B][COLOR=Red]wątek Sophie[/COLOR][/B][/URL] Pachyder [IMG]http://img403.imageshack.us/img403/5307/dsc05377640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/134693-JAK-BARDZO-I-JAK-DA-UGO-CIERPIAA-WygA-odzony-chory-PACHYDER-prosi-o-POMOC"][SIZE=4][COLOR=Red][U][B]Wątek Pachydera[/B][/U][/COLOR][/SIZE][/URL][/SIZE] [SIZE=3]Sarna[/SIZE] [IMG]http://img359.imageshack.us/img359/2755/dsc01268640x480.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/126036-Sarna-czy-suczka-o-takim-spojrzeniu-bAE-dzie-czekaA-a-dA-ugo"][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Sarny[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [SIZE=3] Elka i Era [/SIZE][COLOR=Red][B][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/5441/dsc00217640x480.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/140116-ZaciAE-A-ona-ELKA-i-jej-siostra-ERA-wyrzucone-na-terenie-ElblAE-ga"][SIZE=4]Wątek Elki i Ery[/SIZE][/URL][/U][/B][/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/140116-ZaciAE-A-ona-ELKA-i-jej-siostra-ERA-wyrzucone-na-terenie-ElblAE-ga"][SIZE=4] [/SIZE][/URL] [SIZE=3] Działka [/SIZE][IMG]http://images48.fotosik.pl/103/c06d597f0a5f4ad0med.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/135643-DZIAA-KA-amstaffowata-sunia-koczujAE-ca-na-dziaA-kach"][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Działki[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U][SIZE=3] Otylia [/SIZE][IMG]http://images49.fotosik.pl/101/b26b2519b5528e43med.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/135571-Cudowna-niespeA-na-roczna-OTYLIA-cudo-SpA-jrzcie-na-niAE-Prosimy-o-ogA-oszenia"][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Otylii[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [SIZE=3] Szczota [/SIZE][IMG]http://img121.imageshack.us/img121/1851/img3326640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135567-Szczota-CZEKA-NA-DOM-2-LATA-czy-los-siAE-do-niej-uA-miechnie-SZORSTKOWA-OSA-SUNIA"][U][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Szczoty[/B][/COLOR][/SIZE][/U][/URL] [SIZE=3] Jasia [/SIZE][IMG]http://img91.imageshack.us/img91/9149/dsc06313640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/132718-Nikt-jej-nie-chce-OGA-OSZENIA-Bezdomna-spokojna-JASIA-czeka"][U][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Jasi[/B][/COLOR][/SIZE][/U][SIZE=4] [/SIZE][/URL] [SIZE=3] Łatka [/SIZE][U][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/1739/dsc05266640x480.jpg[/IMG][/U] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/130903-A-atka-SPA-JRZ-W-JEJ-OCZY-co-widzisz-TAE-SKNOTAE-ZA-CZA-OWIEKIEM"][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Łatki[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [SIZE=3] Dżana. [/SIZE][IMG]http://images41.fotosik.pl/54/cdc7f9209415aea9med.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/130342-DA-ana-A-liczna-NAKRAPIANA-sunia-tak-dA-ugo-czeka-Bez-szans"][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Dżany[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U][SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]Bajaderka [/SIZE] [IMG]http://images42.fotosik.pl/107/6e06f761ee40bfe1med.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/130333-BAJADERKA-kochana-szorstkowA-osa-psinka-CZEKA-NA-DOM-OD-2005R-Pomocy"][U][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Bajaderki[/B][/COLOR][/SIZE][/U][SIZE=4] [/SIZE][/URL] [SIZE=3] [/SIZE][SIZE=3]Wena. [/SIZE][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1702/dsc01567640x480.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/126037-PiAE-kna-owczarkowata-WENA-ma-tylko-rok-PomA-A-my-jej"][SIZE=4][B][COLOR=Red]Wątek Weny[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/U][SIZE=3] [/SIZE] [SIZE=3]Kopi[/SIZE] [IMG]http://img89.imageshack.us/img89/1984/dsc06995640x480hf.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/122942-Kopi-A-liczny-biszkoptowy-szorstkowA-osy-PILNIE-SZUKA-DOMU"][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Kopiego[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [SIZE=3]Kelly[/SIZE] [CENTER][IMG]http://images23.fotosik.pl/218/fbf57c6730d66f5b.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/109848-Cudowna-Kelly-tak-dA-ugo-szuka-domu-POMA-A-MY-JEJ-OgA-oszenia"][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Kelly[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [/CENTER] [/CENTER] [SIZE=3]Frytka[/SIZE] [CENTER] [IMG]http://images34.fotosik.pl/450/5f26213ce40c0bdemed.jpg[/IMG] [U][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/105838-Frytka-niespeA-nie-roczna-A-rednia-suczka-PILNE-OGA-OSZENIA-SamotnoA-AE"][COLOR=red][B]Wątek Frytki[/B][/COLOR][/URL][/SIZE][/U][/CENTER] [/CENTER]
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']Rybc!a a proboszczowi się dziewczyny nie podobają? :razz:[/quote] Po pierwsze- proboszcz chciał dużego psa, a dziochwy moje są do kolanka. Po drugie- pies proboszcza mieszkałby w budzie, a ja chcę te panienki oddać na kanapę, bo zasługują na to, a na dodatek nie widzę ich w roli groźnego stróża. Po trzecie- proboszcz nie popiera antykoncepcji- co się z tym wiąże- o sterylizacji będę mogła pomarzyć. -
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Sunia dzisiaj zostaje zabrana przeze mnie;)[/quote] Tak, widzę, że Gonitwa już podzieliła się tą świetną decyzją. Wspólnie zadecydowałyśmy, że nie ma na co zwlekać, dlatego dzisiaj pojadę do schroniska i wykupię sunię. Potem poznamy Orienta i Tośkę na gruncie neutralnym i pójdziemy z nią do weta. -
Ale lańsko spiorę, ale lańsko spiorę, ojj...:evil_lol: Zdjęć brak, nie ma ani jednego ostatnio... Pogadamy my sobie dzisiaj jak przyjdziesz do mnie, oj pogadamy :evil_lol:
-
Sunia podobna do Border Collie- już w nowym domu!
Rybc!a replied to Gonitwa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudia :-)']akurat Ulka18 napisała to samo co ja,więc postaram się przekonać Gonitwe,żeby odczekała te 2 miesiące:-)[/quote] Ale po co na siłę chcesz ją przekonywać? Pójdziemy z małą do weta, pogadamy i to on zadecyduje o ewentualnym terminie. Nie wiadomo, jak to będzie. Narazie trzeba zbierać pieniądze- ok. 400zł! Czy jakieś pieniądze już wpłynęły? Jaki jest stan twojego konta? -
[CENTER][SIZE=3]Mała [img]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TAFWi6OiZCI/AAAAAAAAeDs/pJqRrEPy8Ng/DSC09801%20%5B640x480%5D.JPG[/img] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189409-Odebrana-z-Ma%C5%82oszyc-przera%C5%BCona-sunia-a-w%C5%82adze-nie-widz%C4%85-tragedii%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21%21/page2"][B][COLOR=Red]wątek Małej[/COLOR][/B][/URL] Bart [/SIZE][IMG]http://img340.imageshack.us/img340/954/dsc00566640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/147848-Bart-mega-A-ywioA-nie-pozwA-lmy-spAE-dziAE-mu-zimy-w-schronisku"][SIZE=4][U][B][COLOR=Red]Wątek Barta[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/URL] [/CENTER] [CENTER] [CENTER][SIZE=3]Kiribati [/SIZE] [IMG]http://upload.miau.pl/3/208533.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/136948-7-miesiAE-czna-KIRIBATI-zostaA-a-jedyna-z-caA-ego-miotu-JAK-DA-UGO-MA-CZEKAAE"][U][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Kiribati[/B][/COLOR][/SIZE][/U][/URL] [SIZE=3]Plamka[/SIZE] [IMG]http://img87.imageshack.us/img87/5021/dsc02501640x480.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/136559-Plamka-niewielka-BIAA-A-A-liczna-i-BARDZO-KOCHANA-sunia-ile-jeszcze-ma-czekaAE"][SIZE=4][B][COLOR=red]Wątek Plamki[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/U][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Coco[/SIZE] [COLOR=red][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5158/dsc02453640x480u.jpg[/IMG][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/136557-Coco-OD-SZCZENIAKA-W-SCHRONISKU-PILNIE-szukamy-DOMU"][U][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Coco[/B][/COLOR][/SIZE][/U][/URL][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Milton[/SIZE] [IMG]http://images39.fotosik.pl/100/1933947542d6a6db.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/136554-MILTON-niewielki-A-liczny-BIAA-Y-piesek-SUPER-TOWARZYSZ"][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Miltona[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Meganka[/SIZE] [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4480/dsc08294640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/135648-Meganka-NIKT-JEJ-NIE-ZECHCE-opuszczona-bardzo-smutna"][SIZE=4][U][COLOR=red][B]Wątek Meganki[/B][/COLOR][/U][/SIZE][/URL][/CENTER] [CENTER] [SIZE=3]Rita[/SIZE] [U][IMG]http://images31.fotosik.pl/452/235378a2c838eb45med.jpg[/IMG][/U] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/130906-Rita-BARDZO-WYLAE-KNIONA-zdenerwowana-SZUKAMY-DOMU-bardzo-szybko-OGA-OSZENIA"][SIZE=4][B][COLOR=red]Wątek Rity[/COLOR][/B][/SIZE][/URL][/U][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Lisek[/SIZE] [IMG]http://images36.fotosik.pl/65/51cbce4c49b0b6fdmed.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/130896-Lisek-A-liczny-krA-tkowA-osy-mA-ody-pies-SZUKA-DOMU-Prosimy-o-ogA-oszenia"][U][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Liska[/B][/COLOR][/SIZE][/U][/URL][/CENTER] [CENTER][SIZE=3]Kira[/SIZE] [IMG]http://images48.fotosik.pl/96/f45478b95c53ba54med.jpg[/IMG] [U][URL="http://www.dogomania.pl/threads/129516-Zechciej-zamieniAE-kratAE-przede-mnAE-na-bezkresny-obraz-tego-A-wiata"][SIZE=4][COLOR=red][B]Wątek Kiry[/B][/COLOR][/SIZE][/URL][/U] [/CENTER] [CENTER][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=black][FONT=Verdana][SIZE=3]Gala[/SIZE][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT] [IMG]http://images25.fotosik.pl/138/99b43d73007890d9.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/102351-Gala-miaA-am-kiedyA-SWOJEGO-PANA-i-kochaA-am-go-nad-A-YCIE-ElblAE-g"][U][FONT=Verdana][SIZE=4][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][B][COLOR=red][FONT=Verdana]Wątek Gali[/FONT][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/FONT][/U][/URL] [FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][COLOR=red][FONT=Verdana][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1168/f28/gala-mialam-kiedys-swojego-pana-kochalam-go-nad-zycie-elblag-102351/?highlight=gala"] [/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/FONT][/CENTER] [SIZE=3]Marysia [/SIZE] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images50.fotosik.pl/102/29cdc7023b809d87med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/86056-Marysia-OKROPNY-STRACH-w-schronisku-od-prawie-2-lat"][SIZE=4][U][B][COLOR=red]Wątek Marysi[/COLOR][/B][/U][/SIZE][/URL] [SIZE=3]Amelka[/SIZE] [IMG]http://img301.imageshack.us/img301/6908/dsc04052640x480.jpg[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/110166-JeA-li-moA-esz-mnie-pokochaAE-nie-czekaj-PIAE-KNA-AMELKA-CZEKA-TAK-DA-UGO"][U][SIZE=4][COLOR=Red][B]Wątek Amelki[/B][/COLOR][/SIZE][/U][/URL] [/CENTER]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Więcej będziecie wiedzieć wtedy kiedy ja, czyli po pierwszym września. Ja jestem już zdecydowanie na tak, bo ta rodzinka ma kota od mojej przyjaciółki-kociary (forumowej Kordonii) , a ona również sprawdza domki ;) -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Tak, tak, tak, tak!