-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Słodki, pudelkowaty Fred szuka domu! POMOCY!!/MA DOM:)
Rybc!a replied to zonia's topic in Już w nowym domu
No podobny, podobny, może tytuł zmienisz? Przepraszam, że Ci tak zanudzam, ale to z dobrych intencji! Proponuję coś w stylu "Słodki pudelkowaty Fred pilnie szuka domu!" -
Ignac- wielkie cudo! Mix wyżła!! Szuka domu!!!/ma dom:)
Rybc!a replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Nie ma sprawy, Zoniu :) Staram się pomóc, Ignac jest bardzo w moim typie :) No i myślę, że powinien szybko znaleźć dom, bo jest naprawdę śliczny. Skontaktuję się z osobą, która miała weimara- został chyba po nim domek, może akurat Ignac się spodoba ? :) Pozdrawiam! -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Pani napisała mi tak: [QUOTE]Witam Troche daleko jest Elblag-ze tak powiem kawal drogi..Szkoda..bo bardzo mi sie psina podoba.. Moze uda mi sie kogos namowic na taka podroz ale bedzie ciezko.. Pozdrawiam[/QUOTE] Widać, że jej zależy, nie mniej jednak podesłałam CTR z Rzeszowa. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka'][url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=254058821[/url] Lokalizacja ELBLĄG wołami napisane :razz: nie wiem czy wznawiać aukcję????? do kiedy mają dać odpowiedź?[/QUOTE] Niesprecyzowali się, więc poczekam do wieczora... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='lamia2']To rozpaczliwe by się przydało, może na litość spróbować ;)[/QUOTE] Fakt, to działa na ludzi. -
[quote name='olenka_f']wiolettaa zapraszam do mnie pogadamy i kebabem Cię nakarmię:evil_lol: ja w chwili obecnej mam mało możliwości pojechania do Was ale na wizytę poadopcyjną się wproszę :evil_lol:[/QUOTE] No to super, czekamy w takim razie na wiadomości. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze i Kora trafi do Starogradu :)
-
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Allegro jest, Madzia założyła, ale nie wiem czy są nowe zdjęcia? -
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='desdemona']a gdzie rodzice bachorow, ktorzy rzucaja w psa kamieniami? nie widza, co wyrabiaja ich dzieci?[/quote] Nie widzą, a może nie chcą widzieć ? :placz: -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='weszka']Czyli nic z tego? Ale jeśli państwo są z podkarpackiego to w Rzeszowie jest CTR [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=91231[/URL] Może jemu by dali domek??? Rybciu możesz im tego biedaka podesłać?[/QUOTE] Poczekam na ich odpowiedź co z związku z Alfem, jeśli zdecydują, że jest za daleko: podeślę tego CTR :) -
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
wydrukowałam sobie 35 plakatów i jutro poobklejam okolice ! -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na: animalia.pl, alegratka.pl, kupsprzedaj.pl, petworld.pl, kupiepsa.pl, mojpupil.pl. -
[QUOTE][IMG]http://republika.pl/blog_dl_3834119/5225824/tr/sunia2.jpg[/IMG][/QUOTE] Ta fotka mnie rozbroiła!
-
Słodki, pudelkowaty Fred szuka domu! POMOCY!!/MA DOM:)
Rybc!a replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ale śmieszny! Przecudny! Musicie go poogłaszać, no i zawiadomcie cioteczki od pudelków, Fed jest śliczny :) -
Ignac- wielkie cudo! Mix wyżła!! Szuka domu!!!/ma dom:)
Rybc!a replied to zonia's topic in Już w nowym domu
A czemu on tak nisko? Dziewczyny brać się do ogłoszeń, bo bez ogłoszeń domu się nie znajdzie, Ignac jest przepięknym psem. A na ostatniej fotce wyszedł zdumiewająco pięknie! Proszę nie pozwólcie mu zginąć w schronisku, dajcie mu szansę ! Allegro, Alegratka, Kupsprzedaj, Kupiepsa, Kupiszpsa- ogłaszajcie, ogłaszajcie! Wątek też podpijajcie, ale stare "hopki" usuwajcie, bo wątek staje się nieczytelny. No i pozatym: radziłabym zmienić tytuł na coś w stylu: " Piękny,duży,biało-czekoladowy Ignac PILNIE szuka domu.Mix wyżła. Eej, a on nie ma czegoś z wyżła? Ta postawa i kufa... ? Jeśli potwierdzacie to, co napisałyście w 1 poście zawiadomcie dziewczyny od wyżłów, wierzę, że Ignac znajdzie dom. Wejdzie na grupę Wyżłów i ogłoście tam małego. Powodzenia! -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']cholercia to kawał drogi :roll: a nie powiedziałaś im gdzie jest pies??? skąd sie o nim dowiedzieli bo jak z allegro to tam napisane województwo i miejscowość[/quote] Stwierdzili, że na Allegro nie ma takiej informacji :roll: -
Niedopuszczona do jedzenia TOLLERKA- już bezpieczna- dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze takie pytanie: Czy Luna zostanie wysterylizowana? -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marta i Wika']Z tych zdjęć sądząc, Maniek jest identyczny jak moja Wika... Nawet wiek się zgadza. Tylko łapki trochę krótsze.[/quote] Rzeczywiście, ja też widzę podobieństwo, tyle, że Maniek ma posturę jamnika na długich łapach :cool3: -
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='anula1959']No i co Aneczko? Ogłoszonka jakieś by się biedakowi przydały :cool3:? Będziesz go doglądać w tym parku?[/quote] Będę, będę. Jutro do niego pójdę od razu po szkole, no i na spacerze z Zuzą. Zobaczymy. Porozklejam jutro plakaty, choćby na drzewach. Nakarmię go. [quote name='Cerber']może się rzeczywiście zgubił i nieszczęśliwi właściciele go szukają... oby tak było... on naprawdę jest cudowny[/quote] Jest cudowny, to prawda. Na zaniedbanego też nie wygląda, chociaż nie należy do grubych psów. [quote name='Rybka_39']U mnie gnoje psa kopały:angryy: A może na jakis czas powinien trafić do schronu dla bezpieczeństwa?[/quote] Kurczę, ale ja za Chiny go tam nie zawiozę. [quote name='basia0607']Ojej Rybo ! następna tragedia ![/quote] Niestety Basiu... -
Sprawa wyjaśniona-znalazł się właściciel. Dziękujemy!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jutro porozwieszam plakaty o nim, może jest czyjś... ? -
Już od dłuższego czasu widuję małego w okolicznym parku- wracając ze szkoły, chodząc tam z moimi psami- do dzisiaj myślałam, że jest czyjś, nie wyglądał źle. Nie jest też brudny. Ale jak dzisiaj zobaczyłam go w śmietniku, to się załamałam. Nakarmiłam, napoiłam, a on szedł za mną do domu. I co ja miałam zrobić? Wziąć go do siebie nie mogę, bo rodzice się nie zgadzają na kolejnego psa. :placz: Potem poszłam drugi raz, sypnąć jeszcze jedzonka. Dzieciaki rzucały w niego kamieniami /chyba kamieniami, nie widziałam/. :placz: Tak się we mnie zagotowało, że myślałam, że pozabijam, jak Boga kocham! Podrostek uważał że to zabawa i przynosił im kamyki pod nogi :placz: Dobrze, że te gnoje nie miały jako takiego cela i trafiły psa tylko kilka razy. A jaka to była dla nich zabawa! Pomyślałam sobie, że jako starsza, powinnam dawać im przykład i grzecznie wytłumaczyć, że tak nie wolno. Ale jak usłyszałam ich komentarze dotyczące brodacza, nie szczędziłam sobie słów! Puściłam im taką wiązankę, że uciekli w try miga! :placz: A maluch taki pocieszny, brzuszek ma dzisiaj chyba pełny, na dodatek nakarmiony Britem ! :cool3: Proszę Was o pomoc, bo ja serca nie mam go tak zostawiać! Choćby DT płatne, proszę... On wygląda na sporego, ale to pozory. A pozory mylą, oj mylą! Ma dłuższe łapki, ale jest tak drobny, że nie waży więcej niż 10-12 kg. Proszę Was nie pozwólmy mu spędzić zimy w parku ! :placz: Zdjęcia Brodacza: [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/8243/dsc00732we0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img233.imageshack.us/img233/9811/dsc00733nr2.jpg[/IMG][/URL]
-
Na co komu stary jamnik ? Niech zdechnie. MA DOM !!!
Rybc!a replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
O kurczę, jaki biedny. Mam nadzieję, że ten obserwator będzie z południa, a jeśli nie, to życzę wam udanej akcji transportu psa, bo widzę, że plany są nieco skomplikowane. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Biologia z Wrzeszczyńską? Ja u niej w trzeciej klasie miałam 6,6,5+ i nie chciała mi 6 na koniec postawić:([/quote] Z Wrzeszczyńską :) Super babka :) Stawia nam ciągle 5 i 6 za jakieś błahe sprawy -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Państwo są z woj. podkarpackiego, a chcieli zobaczyć Alfa. Ciekawe, czy się nie zrażą, jak doczytają, że my z warmińsko-mazurskiego? -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
No, dlatego dzisiaj porobię jej ogłoszenia, tylko odrobię lekcje, napiszę jakiś tekst i biorę się do roboty.