-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jak napiszę 3 referaty, to zrobię choćby dwa ogłoszenia dla Kalinki... -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='GrubbaRybba']Na allegro jakoś marnie idzie, po 4 dniach tylko 349 odwiedzin strony i żadnego obserwatora. :-([/QUOTE] A może to dlatego, że jest tam napisane, że jest dużym psem? Nie oszukujmy się, on z dobermana, to ma połowę wielkości, sięga do kolana :) -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Mika szuka domu też tutaj: [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ogłoszenia Dabi: alegratka.pl, animalia.pl, kupsprzedaj.pl, kupiepsa.pl, dwukropek.pl Abi też na dwukropek.pl -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
ZAGRYZĄ mnie, albo ZAMARZNĘ, NIE PRZEŻYJĘ zimy [LEFT][COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Są psy, o których wiadomo, że nie mają szans na przeżycie zimy w schroniskowej budzie…[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Dabi jest jednym z nich…[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Nie ma żadnych szans… [/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][LEFT][COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Gdy Dabi trafiła do schroniska, miała jeszcze nadzieję. Robiła wszystko, by zwrócić na siebie uwagę ludzi chętnych na przygarnięcie psa…[/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B][LEFT][COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Na próżno…[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Biedna suczka… nie miał szczęścia…i mieć już chyba nie będzie. Nigdy nie zwracała niczyjej uwagi, choć tak bardzo się starała. Nic dziwnego, przecież nie jest rasowa i zawsze przegra konkurencję z wesołymi, roześmianymi szczeniaczkami. [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]A gdy zainteresowani adopcją odchodzili, Dabi zawsze wracała do swojej budy i żałośnie popiskiwała z żalu i… strachu…[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Strachu, który wyczuły silniejsze psy. Wyczuwały i … próbowały już… zagryźć przerażoną Dabi…[/B] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Dabi, która przecież pragnie tylko spokoju i ludzkich rąk, które czasem przytulą, pogłaszczą…[/B][/FONT][/COLOR][/LEFT] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B][LEFT][COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Mówi się, że uczynione dobro zawsze wraca do człowieka podwójnie...[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Ciekawe… ileż dobra może spotkać CZŁOWIEKA, który zechciałby zaprosić do swojego życia bezdomnego, bezlitośnie potraktowaną Dabi?...[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma][B]Ciekawe…[/B][/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][/COLOR] [COLOR=#660000][FONT=Tahoma]Tekst nie jest mojego autorstwa, zmieniłam go z Allegro.[/FONT][/COLOR] [COLOR=#660000][/COLOR] [/LEFT] [/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/B][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR] -
[quote name='Gonitwa']Biszkopy został przeniesiony do boksów ze wstępem do budynku... Będzie miał cieplutko...[/QUOTE] Wiesz, myślę, że jego miejsce spokojnie mogłaby zastąpić jakaś bida z naprawdę krótkim włosem- on poradziłby sobie w zwykłej budzie...
-
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zastanawia mnie jedno. Czemu on wciąż nie ma domu? Zdrowy, młody, piękny pies. Może ten ogon odpędza ludzi ? Sama nie wiem... Przecież nie jest duży, nie jest stary, ani koślawy... -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ok, ogłaszam, że Dabi dalej jest w schronisku, więc teraz trzeba zabrać się też za ogłoszenia dla niej. Dzisiaj spróbuję coś napisać... -
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']Tobi ma 3 obserwatorów na allegro:evil_lol:[/QUOTE] Nie są już chyba potrzebni :) -
Toffi-OD SZCZENIAKA W SCHRONISKU-nie ma jej w schronie- ZAADOPTOWANA .
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Upss..Zapomniałam dodać małą do bannerka Madzi. Już to robię! -
Nela-od szczeniaka w schronisku-POGRYZIONA-nareszcie ma dom..!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nelciu, jutro zrobię ci kilka ogłoszeń, bo domek w Warszawie chyba nie wypalił :( -
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Reno2001']Czyli mogę zdjąc allegro? Ciesze się, choc żałuję, że nie wiadomo do jakiego domu poszedł...:roll:[/QUOTE] Zdejmij, dziękuję. -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ojej, a ty wczoraj na mnie tak błagalnie patrzyłaś... :( -
[quote name='Rybka_39']Moja babcia ma ONka jego ojciec pracował w policji, matka przy ONie chyba tylko stała, więc może i takiego ostrego kątowania nie ma i myślałam że stawy nie bendą mu aż tak dokuczać...ale ostatnio mu sie pogorszyło...jakoś doopka mu się zawraca dodam że ma 13 lat, nie wiecie ile przeciętnie żyją ONki?:-([/quote] Ja czytałam, że średnio 10 lat.
-
4 miesięczny "Bąbelek" będzie DUUUŻYM PSEM-Został zaadoptowany!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']mam nadzieje ze trafił do dobrego domku:p[/QUOTE] A ja mam nadzieję, że nowy dom nie odda go, jak Bąbel urośnie... -
Wyprawdka dla szczeniaka: [URL]http://www.karusek.com.pl/poradnik/wyprawka.html[/URL] Wychowanie: [URL]http://wetkros.republika.pl/szczenie.htm[/URL] Instrukcja obsługi - bardzo przydatna: [URL]http://www.karusek.com.pl/samoyed/instrukcja.htm[/URL] Pielęgnacja szczeniaka: [URL]http://www.weterynarz.com.pl/portal/index2.php?option=com_content&do_pdf=1&id=107[/URL] Trochę informacji: [URL]http://www.welsh-terrier.cc.pl/szczeniaki.htm[/URL]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Paulina. Mika została przeniesiona do boksów bez wejścia do ogrzewanego pomieszczenia, więc róbmy ogłoszenia na potęgę, bo zima ma być sroga...