-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/92/6e2d89feb2670f10.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/b789de4bb463b879.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/f3f736a136689a33.jpg[/IMG][/URL] -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/571224f7645ba45f.jpg[/IMG][/URL] -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Mysia, a może z nami, w razie czego? Bo ja będę z Valeur i koleżanką-18 letnią. No chyba, że przekonam Gonitwę i Pralinkę-tak czy siak mogłabyś być z nami. -
Zdjęcia Bułki: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/133/bfc6b5fbb9929160.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/132/6bf997956e2951fa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/92/38db8d1092eb0a32.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/92/ae0f38512ee9942c.jpg[/IMG][/URL]
-
Od dłuższego czasu przyglądam się temu biedakowi. Jest bardzo zrezygnowany, przemoknięty, zmarźnięty. Ma depresję. Czy ma szansę? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/92/cc6fbbdd198c048e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/132/7d81df81ccd77b90.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/132/2e66309219c1a38d.jpg[/IMG][/URL] Ja tu czekam...
-
Myślę, że ktoś, kto pojedzie na kontrolę, uzna, czy to dobry dom. Nie oceniajmy ludzi po tym, gdzie mieszkają. Wieś, miasto- co to za różnica. Wiadomo, że w większości ludzie mają na wsiach złe podejście do zwierząt, ale nie sterujmy się ogólnością. Kontrola wszystko wyjaśni. Mnie wydaje się to bardzo dobry dom! Czy trzeba się śpieszyć? Nie, ale po co sunia ma gnić w schronie?
-
Spójrzcie, ja też mam taką sunię i nawet nazywa się Bułeczka: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/73/01f9f46c743e0256.jpg[/IMG][/URL] [B][COLOR=red]Wątek Bułeczki[/COLOR]:[/B] [URL="http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9054311#post9054311"]http://dogomania.pl/forum/showthread...11#post9054311[/URL]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='bea_m']Rybcia gdzie zdjęcia :mad:[/QUOTE] Dostałam tylko jedno i dzisiaj wstawie, obiecuję. -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sharona']Dajcie znać kiedy potrzebne będą bazarki itd. Postaram sie coś zrobić ;)[/QUOTE] Możesz spokojnie wystawiać. Pies zostanie uratowany. -
Słuchajcie i jest drugi dom koło Grodziska Mazowieckiego. I mimo, że wczorajsi wzbudzili we mnie naprawdę pozytywne emocje, to w Grodzisku sunia mieszkałaby w domu. Pństwo zauważyli Shanti właśnie na Dogomani. Mieli dwa psy- mix doga i charta (znajda) i małą sunię, po przejściach- zaadoptowaną ( i wysterylizowaną). Duży piesek niestety zmarł jakiś czas temu. Dom na wsi, pod Grodziskiem, z małym ogródkiem, wspaniałym terenem do spacerów i 13 letnia towarzyszka :) Może lepiej byłoby państwu z Warszawy zaoferować jakąś naprawdę dużą, kudłatą sunię? Może jakąś bernardynkę, nowofundlandkę- przecież dużo takich w schroniskach! A ci ludzie z Grodziska naprawdę się starają-zależy im. Oczywiście na kontrolę przedadopcyjną się zgadzają, mamy kogoś z Grodziska?
-
Skandaliczne zachowanie myśliwych!!! Kto mi pomoże?
Rybc!a replied to *Gwiazdeczka*'s topic in Myśliwi
Słyszałam, że mogą, gdy uznają że pies jest dziki. W Elblągu zastrzelono rodowodową sukę owczarka niemieckiego, na spacerze. Była z właścicielami :( -
[quote name='Paulina87']Rybcia co tak się chowasz za tymi psami?[/quote] Nie chowam się, nie chowam. Koffam to przytulam. :loveu: [quote name='Samturia']Rybcia ale ci się oczy czerwienią xD [/quote] Prawdziwe oblicze. :diabloti:
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Valeur na 99,9% pojedzie z sunią, więc możesz Asiu wykreślić ten znak zapytania :) Myślimy że do sierpnia będzie brykać z każdym :) -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Płacząca ta bajka. W sumie ja na prawie każdym filmie, czy bajce ryczę. Na "Mój Brat Niedźwiedź" ryczałam, na "Epoka lodowcowa" ryczałam.. Taka już jestem ;) -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Czyli Nowy rok i Nowa Nadzieja![/quote] Dokładnie tak, Edi! :multi: -
[quote name='ANETTTA']Kochani, to jest petycja w sparwie Bezłapka. Podpiszczie, proszę. [URL="http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2762"][COLOR=#810081]http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=2762[/COLOR][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9181556#post9181556[/URL][/QUOTE] Podpisujemy.
-
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Nie łódzie! Nie łódzkie. Sprzeciw. :-D Dla mnie najlepsze mazowieckie, no może być też wielkopolskie. -
VI Zlot Dogo(alko)maniaków - "Sweet Land" Sieraków 2008
Rybc!a replied to Asia & Ginger's topic in Obozy
Ja też swojego "shih tzu" nie biorę-zbyt agresywna :loveu: -
Nora- border, cairn czy norfolk terrier? ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nora została zaadoptowana- mam nadzieję, że trafiła w dobre, odpowiedzialne ręce! Mogłam się spodziewać, że sama znajdzie dom. Była cudna!