Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Rybc!a

    Metamorfozy

    No i zielone oczy- co rzadko się zdaża!
  2. Rybc!a

    Metamorfozy

    Czekolada w elbląskim schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7292/czoko1ao3.gif[/IMG][/URL] Luna w nowym domu: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1840/1b2f8504d73b73d6xr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5439/200484f972ad7b3bwy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3670/156290fdae27fd01ti6.jpg[/IMG] [U][/U]
  3. [quote name='madzia828'][url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6655[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id61603.html[/url] [url]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=6361486&g=6[/url] [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=32198&id_kat=11[/url][/QUOTE] Dziękuję! Ja też będę musiała porobić, chociaż na Alegratce i Kupsprzedaj.
  4. Oki, źle to odebrałam. No tak, samemu nic nie można zrobić. Na szczęście nad nami wisi iskierka nadziei na zmiany.
  5. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/128/d1f3935d5d3deda2.jpg[/IMG][/URL]
  6. [quote name='malawaszka']tym bardziej, że w tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9156721#post9156721[/url] była taka sama sytuacja i okazało się że jednak pies jest tylko się chowa :shake:[/QUOTE] Malawaszko, ale czy te pretensje są skierowane do mnie? Tam psy nie mają nawet numerków, o imionach nie wspomnę. Gdy się pytam, co się stało z psem- nikt nic nie wie. Niestety, dopóki nie będzie zmian , które są zaplanowane, to nic nie mogę wskurać w takich sytuacjach, jedynie porządnie się oglądać i sprawdzać, czy psa rzeczywiście nie ma. Wierzę w to, że Alf znalazł dom, bo był wyjątkowo piękny!
  7. Chciałabym podziękować WSZYSTKIM uczestniczącym w adopcji Miki! :loveu:
  8. W górę Gala, przydałyby ci się ogłoszenia...
  9. Ogłoszony na: alegratka.pl (Owczarki i Mieszańce), kupsprzedaj.pl (Owczarki i Wielorasowe), kupiepsa.pl (Owczarki, Za darmo, Mieszańce), petworld.pl, portel.pl (elbląska strona), elblag24.pl ( dział RÓŻNE ), elblag.naszemiasto.pl (forum dział HOBBY), kogielmogiel.pl, gumtree.pl (dział WARSZAWA). Narazie tyle. Teraz tylko Allegro zostało.
  10. Ja też- jak już zresztą napisałam- jestem za bazą bezdomnych psów, coś w stylu schroniska.net, czy adopcje.org. Tylko, tak jak napisał/a ZNIKAM: możliwość zaznaczenia funkcji- można by zrobić też podział na rasy, jak na Alegratce, czy na wielkość i kolor- jak na Animalii. ;)
  11. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/19a0a413d303290a.jpg[/IMG][/URL]
  12. Nora to około sześciomiesięczna suczka, mix border, cairn lub norfolk terriera- jest żywiołowa, a przy tym okropnie kochana i sympatyczna. W schronisku jest od grudnia 2007r. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nigdy nie widziałam, by je zaczepiała, czy wszczynała bójki. Sunia bardzo mi się spodobała, dlatego po ukończeniu kwarantanny postanowiłam pomóc jej w znalezieniu domu. Mam nadzieję, że nie będzie musiała czekać długo- zasługuje na dom najlepszy pod słońcem! Jest małą suczką. Kontakt Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia Nory [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/5936ba336cb804c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/2ad7da9fc4415ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/c6dc5804538a11c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/f3deab3a3ed47d3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/0eb15f6086869f05.jpg[/IMG][/URL]
  13. Przy okazji (nie widzę żadnego tematu o owczarkach k. w potrzebie, więc dodam tu- nie chcę tworzyć kolejnego wątku) mam w schronisku suczę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/d2ecc86ea978f1c6.jpg[/IMG][/URL] Ma ok. sześciu lat.
  14. [quote name='ewadr']Mika to mądry psiak. Od razu wiedziała, ze to jej szansa na lepsze życie. Zignorowała nas wszystkich,pożegnała się z Barym czułym buziakiem i poszła nawet się nie oglądając:Dog_run:[/QUOTE] Takie rozstania bolą, prawda ? Jak czuje się Barry?
  15. [quote name='Sharona']I nadal nie ma żadnej reakcji p. weterynarz???:crazyeye: Czytałam, co pisałaś, ale sytuacja nadal się nie zmieniła? :-o Nie wiem co z biedakiem. :placz: :shake: Potrzebny DT lub Domek![/QUOTE] Nic się nie zmieniło.
  16. Ucałuj go ode mnie przy najbliższej okazji. Pieniądze, które wpłynęły na konto mojego taty prześlemy automatycznie na konto stowarzyszenia, podaj proszę jego adres. Będę bardzo wdzięczna.
  17. Dostałam wiadomość: Witam Colorado sie kłania nowa pani Miki;-) poniewaz jestem swiezutka" na dogomanii i nie bardzo jeszcze wiem jak napisac wiadomosc na forum to pisze do Ciebie.Wiec tak po krotce Mika dotarła w całosci,oglada mieszkanko i odwiedziła juz nasza rodzinke(była u BArkot) jest lekko zmieszana, ale i ciekawa...zobaczymy jak minie pierwsza noc...prosze wpisz w moim imieniu ze u Miki naprawde wszystko w porzadku.Do usłyszenia jak juz opanuje dostep do forum to napisze wiecej!Narazie kupa emocji:multi:pozdrawiam i WESOŁYCH SWIAT!!!
  18. [COLOR=black][B]POMYŚL:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Jakiś pies czeka,[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Byś po niego przyszedł - Ryszard Marek Groński .[/B][/COLOR] Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam dwóchlat, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem średnia i drobna, sięgam do kolanka, ważę około 16 kilogramów, mam ok.4 lat i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko miłość mego Pana. Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo.. Dobrze dogaduję się z innymi suczkami .Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu rasowe, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona. Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam-Gala. Sunia jest zachipowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i istnieje możliwość darmowej sterylizacji w jednej z elbląskich lecznic . [B][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/99b43d73007890d9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/f4bf3ad970f12809.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/dd78fd74485b4edb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/1a7ad53dda136355.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/131/2f807aef586b3f25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/3265ab9bda955b5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/130/05d80123f925c7b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/86961ae58279c097.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17130489928b3b05.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/17130489928b3b05med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f15e4f2f215fda5.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/2f15e4f2f215fda5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/324/595f6ee2bba859c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/f0ffd29a9dd637ff.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/94166e919bfead90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/3c1388cf2dcfcb80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/8ab3bec8ccff5335.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/1d6d2f294600ba27.jpg[/IMG][/URL]
  20. Czy ktoś mógłby jeszcze wspomóc leczenie Beryla?
  21. [quote name='ewadr']Mika za jakies dwie godzinki wyjezdza do nowego domu. Bedzie tesknic za Barrym i odwrotnie. Ale dobry człowiek przy boku pomoze zapomniec i bedzie naprawde szczesliwa.[/QUOTE] Strasznie się cieszę!
  22. [quote name='Asiaczek']Jeny, kubraczek z własnym imieniem... ale ta Pańcia koffa swoja Zuzkę...:loveu: Pzdr.[/QUOTE] Koffa, koffa nad życie! Ale Zuza kubraczka nie lubi. No cóż, trzeba przyzwyczajać. Mam dużo nowych zdjęć, wczoraj mi się nudziło i łaziłam z aparatem. Całe święta i sylwestra Pyza jest u nas! Może, jak mi się będzie chciało, to zdjęcia dodam jeszcze dzisiaj? Ale najpierw uporam się z PwP :)
  23. [quote name='Enchantress*']Moja też uwielbia te białe smakolyczki ! I nie zamierzam jej od tego odstawiać ;)[/QUOTE] Ja też nie. Gdybyśmy zagłębiali się we wszystko, co jedzą nasze psy i my, to z pewnością żylibyśmy tylko na wodzie. A właściwie nie, bo w wodzie przecież też może być coś niezdrowego..
  24. [quote name='DuDziaczek']Ale masz hamskie psy :diabloti: Moj to kulturalnie siedzielismy przy kominu (ktorego nie mam) pilismy kawe (nienawidze) ja bylam ubrana w sexi obcisla sukienke (buhahahaa) A on we frak (hehe) I tak nammijal czas a no i przegryzalismy krakersami :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] I co do ciebie mówił ?
×
×
  • Create New...