-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
No i zielone oczy- co rzadko się zdaża!
-
Czekolada w elbląskim schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/7292/czoko1ao3.gif[/IMG][/URL] Luna w nowym domu: [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/1840/1b2f8504d73b73d6xr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5439/200484f972ad7b3bwy7.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/3670/156290fdae27fd01ti6.jpg[/IMG] [U][/U]
-
Nora- border, cairn czy norfolk terrier? ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828'][url]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?t=6655[/url] [url]http://www.eoferty.com.pl/id61603.html[/url] [url]http://elblag.olx.pl/item_page.php?Id=6361486&g=6[/url] [url]http://www.4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=32198&id_kat=11[/url][/QUOTE] Dziękuję! Ja też będę musiała porobić, chociaż na Alegratce i Kupsprzedaj. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Oki, źle to odebrałam. No tak, samemu nic nie można zrobić. Na szczęście nad nami wisi iskierka nadziei na zmiany. -
Alf-czarny terrier rosyjski czy sznaucer olbrzym? adoptowany
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']tym bardziej, że w tym wątku: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=9156721#post9156721[/url] była taka sama sytuacja i okazało się że jednak pies jest tylko się chowa :shake:[/QUOTE] Malawaszko, ale czy te pretensje są skierowane do mnie? Tam psy nie mają nawet numerków, o imionach nie wspomnę. Gdy się pytam, co się stało z psem- nikt nic nie wie. Niestety, dopóki nie będzie zmian , które są zaplanowane, to nic nie mogę wskurać w takich sytuacjach, jedynie porządnie się oglądać i sprawdzać, czy psa rzeczywiście nie ma. Wierzę w to, że Alf znalazł dom, bo był wyjątkowo piękny! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Chciałabym podziękować WSZYSTKIM uczestniczącym w adopcji Miki! :loveu: -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę Gala, przydałyby ci się ogłoszenia... -
Ogłoszony na: alegratka.pl (Owczarki i Mieszańce), kupsprzedaj.pl (Owczarki i Wielorasowe), kupiepsa.pl (Owczarki, Za darmo, Mieszańce), petworld.pl, portel.pl (elbląska strona), elblag24.pl ( dział RÓŻNE ), elblag.naszemiasto.pl (forum dział HOBBY), kogielmogiel.pl, gumtree.pl (dział WARSZAWA). Narazie tyle. Teraz tylko Allegro zostało.
-
Ja też- jak już zresztą napisałam- jestem za bazą bezdomnych psów, coś w stylu schroniska.net, czy adopcje.org. Tylko, tak jak napisał/a ZNIKAM: możliwość zaznaczenia funkcji- można by zrobić też podział na rasy, jak na Alegratce, czy na wielkość i kolor- jak na Animalii. ;)
-
Nora- border, cairn czy norfolk terrier? ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę mordko! :loveu: -
Melinka, ok. 5/6 miesięczna suczka-JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/19a0a413d303290a.jpg[/IMG][/URL] -
Nora to około sześciomiesięczna suczka, mix border, cairn lub norfolk terriera- jest żywiołowa, a przy tym okropnie kochana i sympatyczna. W schronisku jest od grudnia 2007r. Dobrze dogaduje się z innymi psami, nigdy nie widziałam, by je zaczepiała, czy wszczynała bójki. Sunia bardzo mi się spodobała, dlatego po ukończeniu kwarantanny postanowiłam pomóc jej w znalezieniu domu. Mam nadzieję, że nie będzie musiała czekać długo- zasługuje na dom najlepszy pod słońcem! Jest małą suczką. Kontakt Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zdjęcia Nory [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/5936ba336cb804c1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/129/2ad7da9fc4415ee1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/c6dc5804538a11c6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/131/f3deab3a3ed47d3a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/87/0eb15f6086869f05.jpg[/IMG][/URL]
-
Przy okazji (nie widzę żadnego tematu o owczarkach k. w potrzebie, więc dodam tu- nie chcę tworzyć kolejnego wątku) mam w schronisku suczę: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/d2ecc86ea978f1c6.jpg[/IMG][/URL] Ma ok. sześciu lat.
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewadr']Mika to mądry psiak. Od razu wiedziała, ze to jej szansa na lepsze życie. Zignorowała nas wszystkich,pożegnała się z Barym czułym buziakiem i poszła nawet się nie oglądając:Dog_run:[/QUOTE] Takie rozstania bolą, prawda ? Jak czuje się Barry? -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Sharona']I nadal nie ma żadnej reakcji p. weterynarz???:crazyeye: Czytałam, co pisałaś, ale sytuacja nadal się nie zmieniła? :-o Nie wiem co z biedakiem. :placz: :shake: Potrzebny DT lub Domek![/QUOTE] Nic się nie zmieniło. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Dostałam wiadomość: Witam Colorado sie kłania nowa pani Miki;-) poniewaz jestem swiezutka" na dogomanii i nie bardzo jeszcze wiem jak napisac wiadomosc na forum to pisze do Ciebie.Wiec tak po krotce Mika dotarła w całosci,oglada mieszkanko i odwiedziła juz nasza rodzinke(była u BArkot) jest lekko zmieszana, ale i ciekawa...zobaczymy jak minie pierwsza noc...prosze wpisz w moim imieniu ze u Miki naprawde wszystko w porzadku.Do usłyszenia jak juz opanuje dostep do forum to napisze wiecej!Narazie kupa emocji:multi:pozdrawiam i WESOŁYCH SWIAT!!! -
[COLOR=black][B]POMYŚL:[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Jakiś pies czeka,[/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Byś po niego przyszedł - Ryszard Marek Groński .[/B][/COLOR] Spoglądam tęskno w stronę każdego przechodzącego obok mojego boksu człowieka... Czekam dwóchlat, kiedy trafiłam do schroniska w Elblągu. Ale choć tak bardzo chciałabym, aby ktoś zwrócił na mnie uwagę, nikt nie zechciał wziąć mnie ze sobą do domu... Jestem średnia i drobna, sięgam do kolanka, ważę około 16 kilogramów, mam ok.4 lat i nie ukrywam, że w tym wieku w głowie mi tylko miłość mego Pana. Wygodne miejsce na Twojej kanapie jest tym, o czym najbardziej marzę. Chcę czuć dotyk Twojej dłoni na moim łebku, chcę czuć, że ktoś mnie kocha, że mam dla kogo żyć. W schronisku nie przeszkadza mi moje szczekające głośno towarzystwo.. Dobrze dogaduję się z innymi suczkami .Wiem, że Oni wszyscy starają się za wszelką cenę zwrócić na siebie uwagę. Są tu rasowe, piękne pieski... One mają szansę, dużą szansę na adopcję. A czy ja ją mam? Jestem przyjaznym zwierzakiem. W schronisku jest tyle piesków, są tu z wini ludzi... Tyle się nasłuchałam o tym, co człowiek może zrobić psu w zamian za Jego wielką miłość i przywiązanie... Czy to jest sprawiedliwe? Ale ja chcę znaleźć człowieka, który będzie wspaniały i mądry, taki, jakiego sobie wymarzyłam. Kochający. Jestem zaszczepiona. Zechciej zamienić kratę przede mną na bezkresny obraz tego świata z Tobą w roli głównej. Po prostu weź mnie stąd!... Czekam-Gala. Sunia jest zachipowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i istnieje możliwość darmowej sterylizacji w jednej z elbląskich lecznic . [B][COLOR=#0000ff][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/99b43d73007890d9.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/f4bf3ad970f12809.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/dd78fd74485b4edb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/1a7ad53dda136355.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/131/2f807aef586b3f25.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/131/3265ab9bda955b5b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/130/05d80123f925c7b6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/188/86961ae58279c097.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/17130489928b3b05.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/17130489928b3b05med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2f15e4f2f215fda5.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/144/2f15e4f2f215fda5med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/324/595f6ee2bba859c2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/193/f0ffd29a9dd637ff.jpg[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a GG 5722414 GSM 691364660 email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/94166e919bfead90.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/3c1388cf2dcfcb80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/87/8ab3bec8ccff5335.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/87/1d6d2f294600ba27.jpg[/IMG][/URL]
-
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewadr']Mika za jakies dwie godzinki wyjezdza do nowego domu. Bedzie tesknic za Barrym i odwrotnie. Ale dobry człowiek przy boku pomoze zapomniec i bedzie naprawde szczesliwa.[/QUOTE] Strasznie się cieszę! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Asiaczek']Jeny, kubraczek z własnym imieniem... ale ta Pańcia koffa swoja Zuzkę...:loveu: Pzdr.[/QUOTE] Koffa, koffa nad życie! Ale Zuza kubraczka nie lubi. No cóż, trzeba przyzwyczajać. Mam dużo nowych zdjęć, wczoraj mi się nudziło i łaziłam z aparatem. Całe święta i sylwestra Pyza jest u nas! Może, jak mi się będzie chciało, to zdjęcia dodam jeszcze dzisiaj? Ale najpierw uporam się z PwP :) -
[quote name='Enchantress*']Moja też uwielbia te białe smakolyczki ! I nie zamierzam jej od tego odstawiać ;)[/QUOTE] Ja też nie. Gdybyśmy zagłębiali się we wszystko, co jedzą nasze psy i my, to z pewnością żylibyśmy tylko na wodzie. A właściwie nie, bo w wodzie przecież też może być coś niezdrowego..
-
[quote name='DuDziaczek']Ale masz hamskie psy :diabloti: Moj to kulturalnie siedzielismy przy kominu (ktorego nie mam) pilismy kawe (nienawidze) ja bylam ubrana w sexi obcisla sukienke (buhahahaa) A on we frak (hehe) I tak nammijal czas a no i przegryzalismy krakersami :cool3::cool3::cool3:[/QUOTE] I co do ciebie mówił ?