-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
No więc dom zdecydował, że wolałby zobaczyć psa przed ostateczną adopcją- nie wiem dlaczego, myśleli, że Shanti jest z Warszawy. Pozatym nie mogłam zaręczyć jak suka zareaguje na ich króliki. Ale znaleźli się nowi chętni, również z Warszawy. Widzę, że ludzi ze stolicy na tym wątku nie brakuje: stąd też moja prośba. Czy ktoś z was mógłby wybrać się na kontrolę? Powiem, jak wygląda sytuacja. Kontrolę zrobimy tak czy siak, bo jeśli nie Shanti pojedzie, to jakiś duży piesek na pewno. Pani przyjechałaby w następny weekend ze swoim dwuletnim synem ( z Warszawy ), by sprawdzić jej stosunek do dzieci (ja nie mogę tego zaręczyć, chociaż sama jestem nastolatką, to oczywiste jest, że 2 letnie dziecko zachowuje się inaczej niż ja). Jeśli ten test wypadłby dobrze, Shanti pojechałaby do Warszawy tego samego dnia. Jeśli nie- wybralibyśmy innego pieska- niekoniecznie suczkę. Sunia mieszkałaby w ocieplanej budzie, w dużym ogrodzie z porządnym ogrodzeniem. Miałaby całoroczne wejście do piwnicy domu, ok. 70m kw. Ich poprzedni pies- kaukaz Brytan, sypiał w niej całą zimę i jesieś, a w lato i wiosnę przenosił się do budy. Piesek odszedł 10 listopada. Sunia dostawałaby gotowane jedzonko, na zmianę z suchym. Nie byłaby na łańcuchu i zostałaby poddana zabiegowi sterylizacji.
-
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Edi100']Ojej, to jest jakaś nadzieja! Może obejdzie się bez amputacji. Dżekuś ( Żmigród) mial takiego guza ( pisałam o tym wczesniej), tyle że był już tak duży że wyglądało to naprawdę źle. Na szczęście było to miękkie bez kości i udało się bez amputacji. napewno chirurg oceni i jak najlepiej poradzi. Boli Go to napewno. Kiedy zaczniecie zbierać pieniążki?[/QUOTE] Myślę, że zaczynamy z dniem , kiedy Krzywuś znajdzie się już w hotelu, czyli zaraz po weekendzie. -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pralinka']Marysia oczywiście jako jedna z pierwszych podbiega do kratki, żeby ją pomiziać. Kochana suczka:)[/QUOTE] Widzę u koleżanki nowy avatarek ;) -
Melinka, ok. 5/6 miesięczna suczka-JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Melinka już w nowym domu- pod Nowym Dworem Gdańskim. Domek z ogródkiem, młodzi ludzie. Po odkarmieniu, dwukrotnym szczepieniu, będzie sterylka. Teraz Nela- bo tak ją nazwali- śpi sobie przy kominku. Na dzień dobry dostała wielkie, śliczne legowisko, miseczki, jedzonko i mnóstwo zabawek. -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zdaję sobie z tego sprawę, ale w tej chwili mam na głowie inne wydaki i zwyczajnie nie mogę brać więcej na swoją głowę. -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Może to być i na końcu Polski, ale ja nie będę mogła koordynować wpłat za DT czy hotel- mam za dużo na głowie- muszę zająć się bieżącymi wydatkami, a gdy dojdą nowe, zwyczajnie nie złapię końca z końcem. To za dużo jak na moją głowę. A przecież to ja będę odpowiedzialna za Krzywusia. -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Wyślij na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , wstawię. -
[quote name='Madzia_K']...i? Wiadomo cokolwiek?[/QUOTE] Gdy byłam ostatnio, pies siedział na izolatce i co mnie zastanowiło, jeden pracownik powiedział, że go nie ma, a drugi, że jest, a potem, że go nie ma. No, a sama widziałam, siedzi na izolatce. I dlatego to wszystko dziwne dla mnie.
-
Młoda suczka mix husky i owczarka niemieckiego- W NOWYM DOMU
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jedynym, pocieszającym faktem jest to, że Hasi na pewno nie jest zimno! -
[quote name='basia0607']Zawiozlam dzisiaj Berylowi koleżankę , mlodą żyjacą u strasznego czlowieka.Sunia ma cieczkę , myśle że jeszcze nic sie nie stalo, bo była zamknieta w ciemnej stodole na krotkim lańcuchu.Berylisko na widok panienki ożywilo się znacznie, to znak że nie jest taki stary jak przypuszczalismy , tylko styrany życiem. Apetyt ma niemilosierny . Pani gotuje psom specjalnie jedzienie , kasza, mięsko , warzywa , zielona pietruszka , pachnialo na całe mieszkanie. Dzisiaj mial być wyczesany ale pokazywal zęby ,musimy jeszcze poczekac ! Jutro jade do marketu zrobic psom zapasy jedzenia bo gromadka sie powieksza, wszystkie przychodza tak glodne , że pochlaniają wszystko migiem. Beryl je za 3 psy ! Musiał dlugo tułac sie po lesie , żal patrzeć jak rzuca sie na miske.[/quote] Dziękuję Ci Basiu za pomoc. Biedny Beryl, jak wiele musiał przejść w życiu! Dzisiaj zabiorę się za resztę ogłoszeń no i muszę poprosić kogoś o Allegro! Pieniążki, które dziewczyny przelały na moje konto (AgaiTheta-100, GrubbaRybba-30, madzia828-30) przelałam automatycznie na konto stowarzyszenia. Proszę, potwierdź kiedy przyjdą, by nie było co do tego żadnych wątpliwości .
-
Nora- border, cairn czy norfolk terrier? ZOSTAŁA ZAADOPTOWANA!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Esia']Ale piękności, mam nadzieję że szybko znajdzie domek :)[/QUOTE] Wszyscy mamy taką nadzieję! -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Arlene']Ale pieski miały radochę w Święta - prezenty, jedzonko :cool3: Śliczne masz te dziewczynki, Rybciu :loveu:[/QUOTE] Dziękuję i zapraszam częściej :) -
Krzywuś/Pazurek- z uszkodzeniem łapy- JUŻ W NOWYM DOMU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Ja nie mogę brać więcej na swoją głowę (chodzi mi o koordynowanie wpłat, a to przecież ja będę za nie odpowiedzialna). Mam do spłacenia dług za transport i utrzymanie w DT (leczenie+jedzenie) chorego Beryla z mojego wątku, a dopiero co skończyłam spłacać płatne DT dla jednej z moich suczek. -
Gala- miałam kiedyś SWOJEGO PANA i kochałam go nad ŻYCIE! [Elbląg]
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę czarnulko! -
[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/f84f627dc3f088ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/a291c53b747cc262.jpg[/IMG][/URL]
-
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Rybc!a z psami. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/f84f627dc3f088ba.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/a291c53b747cc262.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Zuzi chyba ciągle wydaje się, że jest mała... [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/1c481ba8190e52ec.jpg[/IMG][/URL] Pyza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/a48fb243ba8edd6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/5116e1ff319412de.jpg[/IMG][/URL] Z prezentem [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/89/2d92ccee037836f3.jpg[/IMG][/URL] Cała Pyza [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/74c15342927c7176.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/88/f83336c732b7b514.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Sama też rozpakowywała sobie prezenty. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/4c9d720dee9ea524.jpg[/IMG][/URL] I pięknie bawiła się, przez cały wieczór wigilijny, swoim nowym, większym od Pyzy dinozaurem. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/88/1b5ca22930548112.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Nowe zdjęcia Zuzi: Wariatka kradnąca chleb dla łabędzi. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/1c68840e9b8a2466.jpg[/IMG][/URL] A tu kradniemy orzeszki. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/89/c4dcdd7c46fb6b8c.jpg[/IMG][/URL] Taka zabawa sprawia jej wiele radości. Rozgryza orzechy, wyrzuca je do góry, turla... Na spacerku w lesie: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/130/3753d72c50124186.jpg[/IMG][/URL] Zuza koniecznie musiała leżeć w łóżeczku, które dostała Pyza: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/132/8e891d6a08cd18d5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/130/ce859ccdd80660e6.jpg[/IMG][/URL]