Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='Reniawawa']Bo psa sie nie wciska tylko ktoś go musi chcieć.[/QUOTE] Jeśli ktoś jest zaintresowany starym bassetem, to chyba młodym tym bardziej, prawda?
  2. Czyli będziemy mieli na Pazurka: 30zł od Madzi, 160zł z funduszu Beryla (staruszek znalazł dom), 16zł od Sharony. Czyli razem: 206zł (dwa miesiące w hotelu)
  3. Już w osiemnastce :( [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/0d6460510f58ac3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/f543b323f58ffa5d.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/99b43d73007890d9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/f4bf3ad970f12809.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images26.fotosik.pl/140/dd78fd74485b4edb.jpg[/IMG][/URL][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images31.fotosik.pl/106/1a7ad53dda136355.jpg[/IMG][/URL]
  5. [quote name='bea_m']Rybcia zgłos ja na fora. Przeciez Marysia muuusi byc do kogos podobna. Skoro Miki udało sie pod dalmaty podłączyć........... ;) .. i dziewczyna jako dalmat doopcie w domku grzeje...[/QUOTE] Maryśka naprawdę nie jest podobna do żadnej rasy.. To taki zwyczajny kundelek, ale z wielkim sercem.
  6. [quote name='madzia828']niunia ma 1 obserwatora tylko zeby sie odezwał:mad:[/QUOTE] U mnie narazie czysto- nikt się niestety nie odezwał.
  7. Boże, czy stało się coś złego? Tosia już tyle razy była na Dogomanii, a ani razu nie napisała w wątku Effi...
  8. Delicja dzisiaj. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/2c7c726d6ef678b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/0c1c0ce3de356585.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/3304bcf3b164c876.jpg[/IMG][/URL]
  9. Nowe zdjęcia: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/106/57b6df23122a8c3c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/c28d98cb8fb496cd.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/139/b52494c19298f8db.jpg[/IMG][/URL] Bułeczka tak cichutko popiskuje... :(
  11. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/c2a740c9726714ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/a03ad03afbdd0bd4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/e6146beef415ad7b.jpg[/IMG][/URL]
  12. Rybc!a

    Metamorfozy

    I znowu ja :) Chałwa w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/1114/chawa5vx2.jpg[/IMG][/URL] Po kilku dniach w nowym domu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2594/chawa3ji9.jpg[/IMG][/URL] I teraz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/c2a740c9726714ec.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/a03ad03afbdd0bd4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/105/e6146beef415ad7b.jpg[/IMG][/URL] Wprawdzie dalej nie widać "błysku w oczach", ale Chałwa w nowym domu jest niedługo, jest strachliwą suczką. Powolutku, powolutku się do wszystkiego przyzwyczaja.. A miała ciężkie życie z wieloma przeżyciami, m.in. (prawdopodobnie), podrzynanie (czy podżynanie?) gardła, ma do dzisiaj ślady...
  13. Rybc!a

    Metamorfozy

    A ja znowu... Abi w schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img212.imageshack.us/img212/2115/abihe6.jpg[/IMG][/URL] (Tak krótko: Abi była w schronisku od szczeniaka, czyli przeszło rok czasu) Abi w czasie transportu do nowego domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/0d612c64ca9b85d2.jpg[/IMG][/URL] W nowym domu: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/e60350fe5112ad54.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/5c9bb9bdf6d8d95c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/5a28586c2f187023.jpg[/IMG][/URL]
  14. Zdjęcia Abi: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/138/b360a350081d8917.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/5a28586c2f187023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/105/311f1b590d1b49cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/139/c28559d0e3a5df6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/140/e60350fe5112ad54.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/105/5c9bb9bdf6d8d95c.jpg[/IMG][/URL] Ale uśmiechnięta moorda :)
  15. [quote name='Martens']Czyli tylko tymczas :shake: A jak sunia sobie radzi w tym boksie?[/QUOTE] Tak sobie. Przy mnie dostała manto. Naszczęście nie jest najmniejsza...
  16. Mysiu, gdzie pracujesz? W schronisku?
  17. [quote name='Madzia_K']Jade - 2 miesiące...o ile mi wiadomo. My wiemy o nim od niedawna. Rybcia...wybacz...ale nie chce już mi się z Tobą rozmawiać.[/QUOTE] Dlaczego nie możesz mi odpowiedzieć na to proste pytanie?
  18. [quote name='Martens']I co teraz z sunią? :-( Nie da rady porozmawiać z kimś w schronisku..? Przydałby się tymczas dla Hasi :placz:[/QUOTE] Nie ma o czym rozmawiać- psów jest za dużo, mamy ogromne przepełnienie, boksów za mało- psów 200, a miejsca na 60..
  19. [quote name='14ruda']czy moe sie dowiedziec czegos wiecej o tym piesku?czy kiedykolwiek byl w mieszkaniu?I czy jest mozliwosc odtransoprtowania piesia do Zielonej gory/Poznania?[/QUOTE] Ruda, to jest pies z Korabiewic, tam jest bardzo trudna sytuacja, to piękny pies! Spytaj na wątku korabiewickim o niego i wklej zdjęcie, dziewczyny powiedzą ci wszystko co wiedzą. Ja go tu wkleiłam, bo strasznie mi się spodobał i widziałam go na żywo, przesympatyczny.
  20. [quote name='madzia828']allegro [url]http://www.allegro.pl/item296597201_psiak_o_zielonych_oczach_zlotej_siersci_czeka_.html[/url][/QUOTE] Dzięki serdeczne, Madziuchna...
  21. [quote name='madzia828']allegro [url]http://www.allegro.pl/item296598035_brazowooka_malenka_sunia_juz_tak_dlugo_czeka_.html[/url][/QUOTE] Dzięki Madzia, na ciebie zawsze można liczyć !
  22. Więc skoro jest tak dużo zgłoszeń po Leona, lecz wszystkie rodziny z dziećmi, dlaczego basset SOS nie "wciśnie" w to miejsce basseta z Sosnowca?
  23. Haśka została przeniesiona do 18, czyli do boksu najgorszego, gdzie jest ok. 20 dużych, niesterylizowanych suk, gdzie najczęściej zdażają się pogryzienia , a nawet zagryzienia, a jak sunia ucieknie z tego boksu, to prosto na ulicę.. :(
  24. [quote name='Agnes-m-Agnes']No to wrzuć też moje, będę wdzięczna:lol::cool3::razz:[/QUOTE] Jednak dzisiaj nie dam rady- może jutro. Wiecie, dzisiaj sobota, czyli schronisko..
  25. Oj, cieniutko poszedł bazarek dla Pazurka. Miejmy nadzieję, że dom Beryla wypali i staruszek zamieszka poza hotelem, wtedy pieniądze zabrane na niego, przeznaczymy na Pazurka! :)
×
×
  • Create New...