-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Moim zdaniem najlepiej będzie, jeśli Krysia skontaktuje się z weterynarzem. Ostatnio miałam taki przypadek, że dwie suki z mojego schroniska zostały zabrane i wysterylizowane w tym samym dniu (warunek adopcji osoby zainteresowanej), nie wiedząc kiedy miały cieczki. Wiem, że to trochę niezgodne z tym, co mówią lekarze, ale może i tym razem da się to tak załatwić? Albo dać hormony przy 1 cieczce, a potem sterylka za kilka tygodni? Chociaż te hormony to jedno wielkie gów.. -
Ok. 7 miesięczny Fafik-NIE MA GO W SCHRONISKU-został zaadoptowany.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nikt o tobie już nie pamięta.. -
[quote name='chester07']o to miło ;) Liszce i Dabi też mogę dodać :) tylko powiedz mi czy mam kopiować opis stąd czy skąd, gdzie one przebywają(miasto, województwo, bo ja nie wiem gdzie co jest:eviltong:) wiek jeśli któraś nie ma w opisie, i czy są wysterylizowane/odrobaczone/zaszczepione. Wyślij mi na PW albo na którejś wątku napisz :) a nmzc jakbym mogła dałabym je w banerkach, ale nie chce tamtych usuwać, a na nowe nie ma miejsca.. mam nadzieję że jakieś miejsce się zwolni za niedługo, co by oznaczało adopcję :) albo najlepiej żeby dziewczynki szybciej znalazły domek :eviltong:[/quote] Wszystkie prezentowane przeze mnie psy są z Elbląga- woj. warmińsko-mazurskie. Opis możesz kopiować, jak najbardziej. Dabi ma około dwóch lat, Liszka około 4, a Sati ok. 3 Każda z nich jest zaszczepiona na wściekliznę i ma chipa. Nie są wysterylizowane i odrobaczone tak naprawdę też nie. :shake: Jakby co- pisz, odpowiem na pytania z nimi związane. Jeśli znasz jakieś portale, na których ludzie naprawdę szukają zwierząt: byłabym wdzięczna za dodanie moich dziewczynek! :loveu:
-
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='mycha101']Enia, tylko nie płacz, załatwimy Ci następnego rottusia:evil_lol: Śliczna ta Nutka, ale co się dziwić, trafiła do taaaaaaaaakiej ciotki:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Śliczna, bo z Elbląga, a tu same takie psiaki, naprawdę :) Obejrzyjcie nasze wątki- w moim podpisie przełącznik na elbląski, główny wątek. Psy prezentowane w poście 1 i w poście 4 :) Zapraszam do podbijania, bo i to się przydaje.. PS to taki żarcik- wszędzie są ładne psiaki..i równie, albo i jeszcze bardziej potrzebujące.. Niestety! :( -
[quote name='malawaszka']a wiek? dałaś radę jej ząbki oblookać? ona ma chyba obcięte uszi nie?[/quote] Nie, zębów niestety nie widziałam. Kurczę, a teraz w sobotę schronisko nieczynne. Może podjadę w piątek. Pracownicy mi mówili, że to młody pies. Ja też tak uważam, ale dopóki sama nie zobaczę, to nie będę wiedziała na 100%. [quote name='INU']Ustawię sobie banerek, bo byłam w tym schronisku i widziałam te biedne psiaki:-(.[/quote] INU, jak będziesz wybierała się jeszcze kiedyś- daj znać :) Pojadę z tobą. Wzięłaś od nas jakiegoś pieska, czy tylko byłaś tak sobie?
-
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Liszka już od dawna nie chce się słuchać cioteczki Rybci..a cioteczka zawsze mówi na uszo: uciekaj Liszko do domu, uciekaj.. :( -
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W takim razie zaciskam kciuki! :) -
Warszawa- ratlerkowata, kochana Nutka MA SWÓJ KOCHAJĄCY DOMEK !!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakadu']no, to bedzie placz, juz sobie wyobrazam :roll: trudno jest pogodzic szczescie ze znalezienia domu z tragedia rozstania;[/QUOTE] Coś o tym wiem.. Moja tymczasowiczka ''przypadkowo'' się zasiedziała i jakoś tak..Chyba zostanie.. :) -
Hexa- sznaucerowata,młoda suka- NIE MA JEJ W SCHRONISKU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
W górę mała! :) -
W schronisku: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6880/rudasiostrakv5.png[/IMG][/URL] W domu: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/3931/joko333qg4.jpg[/IMG] [IMG]http://img178.imageshack.us/img178/4357/joko351jc9.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/6299/joko352ip2.jpg[/IMG]
-
Ooo, widzę, że Lulince się baaaardzo dobrze powodzi ;) Boczków to ona dostała, ojj ! ;) HOP!, u nas wszystkie psy są tak odrobaczane i szczeniaki szczepione, że zdychają na parwo i tyfusa, a robale ZAWSZE są, nawet u dorosłych psów.
-
Amelka-Po TRAUMATYCZNYCH przejściach w dzieciństwie- MA SWÓJ DOM!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='magda z.']takie przyzwyczajenia łózkowe szybko sie pojawiają:evil_lol:[/QUOTE] Oj tak ! :evil_lol: -
[quote name='chester07']jaka ona śliczna :loveu: po domek kochana ! chciałabym jakoś pomóc, a jedyne co na razie mogę zrobić, to pomoc przez internet więc czy Dabi ma wątek na adopcje.org? bo mogłabym jej założyć, zawsze jakaś większa szansa ;)[/QUOTE] Nie, nie ma. Liszka też nie. Byłabym wdzięczna za pomoc.
-
Maleńka, przekochana TOLA, teraz JULKA- po operacji- W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Jestem pewna, że wszystko będzie dobrze! -
Liszka- DŁUGOWŁOSA, PIĘKNA - w DEPRESJI! -JUŻ szczęśliwa w NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='chester07']do góry śliczniutka ! tak mi tej malutkiej żal :( po domek cudo ![/quote] Po domek Liszka , po domek, jak ciotki mówią! -
Bella to labkowato-goldenkowata, 7 miesięczna suczka- JUŻ W SWOIM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Znalazłam takie zdjątko: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/178/dde0724c147f3add.jpg[/IMG][/URL] -
Młodziutka, owczarkowata AFRA- JUŻ W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Nowe zdjęcia Afry: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/184/b71a49942c4cc8e7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/178/c517af6f1c6d8b86.jpg[/IMG][/URL] -
[B][COLOR=#b10000]„Bardzo proszę o przywilej nie przychodzenia na [/COLOR][/B] [B][COLOR=#b10000]świat tak długo, dopóki nie znajdzie się dla mnie Dobry Człowiek... [/COLOR][/B][B][COLOR=#b10000]”[/COLOR][/B] [B][COLOR=#4d0000]Cóż, nie zawsze takie prośby mogą być wysłuchane… Prośby Baffi chyba nie zostały… Baffi przyszła na świat i … nie trafiła na Dobrego Człowieka..[/COLOR][/B] [B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Baffi to młoda, piękna suczka. Szuka swojego opiekuna, który okaże jej swoją cierpliwość i zapewni odpowiednią opiekę. Za dom odwdzięczy się buziakami i merdaniem ogona. To bardzo radosny, energiczny pies, kocha ludzi , a kontakt z nimi sprawia jej ogromną przyjemność. [/COLOR][/SIZE][/B] [SIZE=4]Szukamy dla Baffi odpowiedzialnego domu, w którym znalazłaby serdeczna opiekę i miłość. Ona na prawdę na to zasługuje.[/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32]Wiek: ok. roku , waga: ok. 15 kg, szczepienie: wścieklizna + chip. Kastracja: nie sterylizowana . Inne: dogaduje się z innymi psami, choć rywalizuje z nimi o kontakt z człowiekiem.[/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=4][B][SIZE=5][COLOR=#32cd32][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/178/a3091ff32a3a2166.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/B][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/179/2459783e8bca9a70.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images32.fotosik.pl/183/ea7b458af75309c1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/0b8c0806f35e6560.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/183/8f1f67cd9f4ca20f.jpg[/IMG][/URL][/SIZE] [SIZE=4] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/285/e506983923a48a5f.gif[/IMG][/URL] Kontakt: Rybc!a email [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] GG 5722414 GSM 691- 364 - 660 [/SIZE]
-
Lori-WYRWANA Z PIEKŁA-tymczas- A TERAZ WSPANIAŁY DOM W NIEMCZECH !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Widok smutny-ale realny. Niestety. :(