Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. Dimus nie damy o tobie zapomnieć :shake:
  2. miałas ale nie przypomniałas :evil_lol: ale nie zginie spoko !!! masz 2 mozliwosci albo mi przypomnisz nastepnym razem albo mnie odwiedzisz wybór nalezy do Ciebie ;)
  3. zdjecia sa ale z boksu :oops: niestety nie było akutat wolnego wybiegu na trawie Kajtus ślicznie i spokojniutko pozował a najładniej to pozował patrzac z utesknieniem na " zarełko " w postaci chrupeczek psiowych Kajtunio nie wykonuje zadnych szybkich ruchów no chyba , ze do reki z chrupkami one znikaja z predkoscia swiatła !!!! obecnie króluje Kajtek w boksie sam i ma sie znakomicie :lol: lepiej by mu tylko było we własnym domku z mięciutka kanapa i czasami na kolankach u panstwa :eviltong:
  4. suuuuuuuuuuuuper :smilecol: bardzo sie ciesze że sie udało przekonac TZ -a i nasza Wiktoria trafia tak dobrze :loveu: teraz jeszcze domek stały i super bida dogomanii stanie sie super dziewczyna na dogo ;)
  5. hopamy nawet na trzech łapkach zeden problem :multi:
  6. zdjecia sa juz w drodze :evil_lol: Gonia powstawia sesja sie odbyła - na trawie i w boksie modelka bardzo chetnie pozowała , tylko na swojego partnera z boksu spogladała spod oka żeby jej sie nie pchał w kadr ;) a ze swiezutkich wiadomosci : to Marylka zwiała z wybiegu na teren schroniska wepchała sie pod siatke a ze tłuscioch Mielecki jest , to siatke tak wygieła ze otworzyła tym samym droge pozostałym co bardziej rezolutnym pieskom i wieja dzisiaj nagminnie / przy mnie nieudana próbe podjeły 2 sztuki / :evil_lol: psy sa madre i jak raz im sie cos uda to próbuja ciagle - ale ja artystke;) mam no na nude przy Mary to nie możemy narzekać :lol: czy ona nie jest najmądrzejszym psem pod słoncem , siatka tam sobie była od miesiecy , psów 120 sztuk a dopiero Marylka wiedział co zrobic żeby sobie całkiem swobodnie pobrykac :evil_lol:
  7. [quote name='Ulka18']Wróciłam i mogę z pełną swiadomoscia napisac, że spokojnie i legalnie mogę iść na emeryture. Dziewczyny - Kasie - mają tyle pomysłow, że głowa mała. Jestem sobie mały pikuś ze swoimi 5 budami.............dobrze, że juz niedlugo ide na urlop, muszę ochłonąc :-? :rolleyes: :watpliwy: Moja córka tak podsumowala : mama jestes chyba za stara na to wszystko :mdleje: :mdleje: [/quote] bardzo ale to bardzo sie cieszę :multi:, że trafiaja sie ludzie z pomysłami swiezym spojrzeniem i przede wszystkim checiami do pomocy :loveu: pozdrawiam Kasie serdecznie i wszystkich którzy chca uczestniczyć w tym przedsiewzieciu a Ty Aga to nie słuchaj dziecka ;) bo mój mnie tez próbuje od paru ładnych lat wytłumaczyc jaka stara jestem że to wszystko / komputery , komórki , internet , gry ,programy ,....................itp. / to nie dla [B]ZGREDÓW -[/B]- to niby o nas chodzi :evil_lol: ale potem tak niby przypadkiem słysze , że koledzy mu zazdroszcza bo matka gra w gry i wie co sie do niej mówi jak sie jest na któryms lewelu :cool3: a jak zaczełam jezdzic do schroniska w Mielcu to najpierw równiez próbował mnie zniechęcac że nie wytrzymam bo niby wrazliwa jestem :evil_lol: ale nie przewidział małolat jeden że twarda :mad:też jestem a obecnie to nawet sie zainteresował i tak niby od niechcenia pyta a kiedy idziesz do Kundelka bo w koncu mogłabys dziecku / chłop 187 wzrostu :eviltong:/ pokazać gdzie chodzisz ? nie dajemy sie małoletnim :loveu: ale niech troche odpowiedzialnosci od nas tez przejma bo w koncu to też ich świat :iloveyou:
  8. super allegro :lol: dziekujemy :Rose: w imieniu psiaka [B]Barona :multi:[/B]
  9. Eloise no to dzieje sie u Was dzieje :evil_lol: na nude to narzekac nie możecie ;) a do tupania małymi nóżkami to sasiedzi sie przyzwyczaja / wyjscia nie maja :eviltong: /
  10. pluszowy mis chce do domu
  11. [quote name='Rider-2005']I tu niestety sie mylisz, mieszkam w Jastrzębiej Górze która należy do tej samej gminy co Chłapowo. Jest zakaz wstępu na plaże z psami w okresie letnim (bodajże od czerwca do wrzesnia ale dokładnie nie pamiętam). Tylko że policja na plaże bez wezwania nigdy nie wchodzi, a straży miejskiej niema. Na plażach strzeżonych teoterycznie pilnują ratownicy ale zazwyczaj tylko teoretycznie. W niektórych miejescowościach turystycznych jest wydzielona plaża dla psów ale nie w Chłapowie. Więc choć zakaz jest, to można smiało bez problemu chodzić na plaże z psem.[/quote] dzieki za dokładne wyjasnienia :lol: mnie bardziej chodziło o to , że nikt z psa na plaży problemu nie robi bo się z tym nie spotkałam / a powiem szczerze , że przy zadnym wejsciu na teren plaży znaku zakazu wejscia z psem tez nie spotkałam / wiec nie jest żle ;) a jak jest w samej Jastrzebiej ?
  12. [quote name='anastazja']Ewa-czekam na relacje, bo my wlasnie tam wybieramy sie z 2 bokserami 2 wrzesnia :cool1: Pytalam wlascicielke pensjonatu w ktorym zamieszkamy-ludzie tam chodza na plaze z psami, nikt sie nie czepia, miejscowosc spokojna, tlumow nie ma, wiec zle sie nie zapowiada :D [URL="http://www.beti.afr2.pl/"]http://www.beti.afr2.pl/[/URL] -adresik do nich.Platnosc-25 zl za osobe, psy bez doplaty.Pokoj z osobnym wejsciem, teren ogrodzony.Pani bardzo sympatyczna przez telefon :) Nie miala zadnego "ale", kiedy powiedzielismy, ze nasze "pieseczki" to 2 dorosle samce boksery.Pytala tylko, czy mozemy z nimi wychodzic na zewnatrz na zalatwianie czegos grubszego-bylo to oczywiste, bo oba moje psy nigdy nie zalatwia sie na terenie ogrodu czy dzialki :p To w zasadzie wystraczylo, aby sie zgodzila :D Opisze po powrocie jak bylo :) Czekam na razie na relacje Ewy.[/quote] witam :loveu: jak dobrze trafisz w pensjonacie to powinno być wszystko bardzo dobrze bo ja po przyjezdzie miałam troche problemów na campingu bo jak tylko wysiedlismy z samochodu to kierowniczka stwierdziła że pies za duży i że ona go sobie inaczej wyobrażała no i siersci dużo ma itd. jak kobieta sobie wyobrażała goldena 2 latka to ja nie wiem , mówiłam przez telefon nawet że prawie 40 kg wazy i piekną biała siersc ma tyle że bardzo pogodny , grzeczny i sie słucha oczywiscie do Rzeszowa nie wrócilismy :evil_lol: jakby ona chciała no ale pierwsze niezbyt pozytywne wrażenie wlokło się już póżniej do konca i jeszcze z jej strony były takie komentarze np.że jak będziemy wyjezdzać to ona kazdy włos psi szukać bedzie na dywanie itp. Arni trzymał fason do konca i kobieta nie miała najmniejszego powodu do krytyki - ale moja mądra psina dobrze umie rozpoznac głupiego człowieka i jak tylko ja widziała / nikogo innego / to wydawał z siebie taki szczek jak rotwailer i ona nie mogła nawet zblizyc sie do naszego domku bo sie go zwyczajnie bała ;) a co do Chłapowa to moge polecic wszystkim włascicielom psiaków :lol: faktycznie nie ma żadnych formalnych ograniczen co do psów na plaży oczywiscie wiekszosc idzie z pupilami tam gdzie jest mniej ludzi po prostu dla wygody zeby psiak sie mógł wybiegać i swobodnie otrzepac ale nawet tam gdzie sa tłumy / bo są w lipcu na tej głównej plaży / można sobie jakos poradzić - nasz miał wykopany dołek i leżał w cieniu za parawanem , raz na 30 minut wpadał do wody / czytaj : pływał pięknie az zasłużył sobie na ksywke Foka Balbina / i potem układał sie w dołku do nastepnego razu i zasypiał ;) odwiedzalismy z nim jadłodajnie i bary najczesciej siedzielismy na zewnątrz ale czasami i pod stołem znalazło się miejsce i nikogo to nie dziwiło tam po prostu jest masa psów i oni tam sa do tego przyzwyczajeni z gorszych wiesci to sa duze ilosci kleszczy to trzeba psy zabezpieczyć pozdrawiam EwaTR :loveu: czekam na relacje po powrocie
  13. :lol: [quote name='Gabriella']doddy proszę o zdjęcie:lol: lokata jest super Oskarek będzie łakomym kąskiem dla kandydatek na dziewczynę , taka kasiora z procentami ;)[/quote] he:evil_lol: he :lol: he :evil_lol: Oskarku przypomnij o sobie
  14. opiekunom :loveu: duzo cierpliwosci zycze:evil_lol: a wytrój piekny tak jak Neruś :lol: zeby jeszcze nie trzeba było sprzątac ;)
  15. :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Dimek !!!!!!
  16. nie płacz Krajeczko idziemy szukac domu :painting:
  17. [quote name='GuniaP']:-( Niestety Bibi wraca.... nie dogadała się z kotem. Czyli dalej szukamy domku dla Bibi.[/quote] Gunia:loveu: a ja sie juz ucieszyłam :-( ech życie !
  18. [quote name='Ulka18']Mysle, ze Pani Halina wolalaby zostawic psa u siebie, [B]niz wydac byle komu, zeby tylko sie psiny pozbyc. [/B] A jesli Siostra masz telefon, to mozna zadzwonic umowic sie w odwiedziny, jesli to bedzie ta osoba. Ja tez moge pokrazyc z psem po Debicy ;) i sie rozejrzec :razz:[/quote] Ona myśle [B]ledwo ja oddała[/B] jak znam życie i dobrze , że domek się znalazł tak szybko bo potem toby już potencjalny własciciel miał prawdziwy tor z przeszodami do spełnienia :evil_lol:
  19. o widzę , że tempo imponujące adopcji supeeeeeeeeer :loveu: a Ulka18 bedzie już miała adopcje na oku ;) jak mniemam i moze czasem nawet cos napisze o [B]psiaku rozrabiaku[/B] :evil_lol:
  20. [quote name='Beata J.']Oooooooooooo, bardzo dziekuję. Dzisiaj już padam na pysk, ale postaram się jutro, najpóźniej pojutrze zrobić aukcję-przepraszam ale w pracy mam sezon. Niestety moje zdolności literackie nie najlepsze są. Pomarudzę jeszcze tylko:1. czy mamy szanse na zdjęcia bez krat? 2. Widzę namiary na schronisko zatem pytanie czy możemy liczyć że ewentualni zainteresowani nie zostaną zbyci?[/quote] a marudz do woli :evil_lol: co do zdjeć to tylko Kasia by mogła zrobić a Ulka18 moze ja przekonać ;) do tematu ale to juz one muszą sie wypowiedzieć :lol: a schronisko informuje elegancko z tego co mi wiadomo najlepiej aby rozmawiać od razu z Kierownikiem Schroniska p.Skowroniem on tam nad wszystkim czuwa i problemów z adopcjami nie robi a wrecz odwrotnie ;)
  21. Wikunia ale z toba trzeba sie ogłowić co począć ? żeby tylko wpasc na właściwy pomysł i taki do realizacji :oops:
×
×
  • Create New...