-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
malentwo sie pokazuje :oops: -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
energiczna Luka szuka pana :multi: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Baron :loveu: ma fachową opiekę to już musi być dobrze !!!!! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
śliczna Mary Jane :loveu: Gonia :loveu: wybierasz sie w sobote do schroniska ? -
[quote name='Faro']Widzę, ze Monika P już chyba wróciła z wakacji, bo pojawiła sie na dogo, więc pewnie wkrótce będą najświeższe informacje o "pannie Tosi". Czekam z niecierpliwością !!!! a i zdjecia beda i zdjecia !!!!!!!!!!!!!! marzenia ludzka rzecz ;)
-
[quote name='pomalujmy IM swiat'][B][COLOR=Green]Witamy:) w końcu udało nam się znaleźć troche czasu żeby osobiście zachęcić wszytkich Dogomaniaków do włączenia się w akcję!!! Pomoc psychiczną dostałysmy na tym forum:) I teraz jeszcze tylko potrzebni nam są ludzie do pomocy w organizacji samego WIelkiego Finału! Potrzebni są ludzie do opieki nad psiakami, do opieki nad galerią i rozkręcaniem dzieciaków (imprezy też:cool3:)wiec jesli ktoś jest zaiteresowany i poswiecił by w dniach 26-27.08 troche czasu prosimy o kontakt [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub 509040167 lub 688307798 [/COLOR][/B][/quote] [B]podnosze prosbe :lol: Kaś ! [COLOR=Blue] super jesteście dziewczyny !!!!!!!!!![/COLOR][/B] a sama mam pytanie kiedy dokładnie beda wystawiane psiaki ze schroniska bo ja jestem zamiejscowa i mogłbym ewentualnie słuzyc pomoca w opiece nad jakimś psiakiem ale musze miec dokładne namiary co i jak / gdzie sie odbywa impreza , kiedy itp./ żeby nie zawieść zaufania szczególnie psiaków ;)
-
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
bo pies czuje oparcie w człowieku !!!!!!!!!:mad: a gdyby ten człowiek jeszcze znalazł sie na stałe ech !!!!!!!!!!!!! -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
:multi::loveu::loveu::multi: maszerujemy do góry z dogomaniakami nie ma żartów:mad: i tak ci dom znajdą jak sie uprą :eviltong: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='syla00']http://www.allegro.pl/item120440461_korek_kto_go_pokocha_.html no i nasz bohater już na allegro, mam nadzieję że tym razem będzie jakiś odzew!! bo jak nie to ja te ludziska :mad: :mad: fajnie ze jest wystawiony - dzieki w jego imieniu :Rose: oby sie udało Kordkowi znależc wreszcie spokojną przystań :oops: -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[B]Mrówcia[/B] ma szanse na dom :multi: oby tylko zdrowie jej dopisywało i w droge :lol: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Szkoda, że to klonowanie w powijakach....[/quote] jak sie nie da klonować ;) to może by inni kierownicy schronisk chociaż przykład brali :eviltong: -
widac , ze co kilka głów to nie jedna a pomysły sie sypia jak z rekawa ;) ten z pieniążkami zamiast kwiatów przedni :loveu: gratuluję :B-fly:
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
ewatr replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
czy ona tu sie czasami z Ciebie odrobinkę nie nabija ;) ???? / bo tego wyrazu twarzy to nawet Marylka jej może pozazdroscić - mądry Azulek :evil_lol::evil_lol::evil_lol: / [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/3427/2zd8.jpg[/IMG] -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a wczorajsze zdjecia Mary to gdzie :eviltong: ja to juz profilaktycznie 2 płyty CD przygotuje bo Marylka to najbardziej obfotografowana dziewczyna Kundelka :evil_lol: -
Neruś odszedł..sam,niekochany..w schronisku :(
ewatr replied to zaba14's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
szalej :evil_lol: Nerus szalej :evil_lol: to moze cie ktos wreszcie zauważy :multi: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopaj Pando :eviltong: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Koreczek :loveu: ma allegro ???????? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek jast cien szansy :oops: czy ktos dzwonił po informacje ??????????? -
super szczeniak :eviltong: !!!!!!!!! na góre :multi: :multi: :multi:
-
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
[quote name='asik-77']Czy ktoś wie, czy niunio jest jeszcze w hoteliku???? Jak tam jego choróbsko????[/quote] tez czekam na wiesci :lol: