[quote name='Olwar']Ja też to znam , zresztą moja śpi w łóżku , nie ukrywam , bo po co? A to kawał piesa :lol: Martwi mnie to ,że nie mam , jak na razie żadnych wieści , a serce mi się kroi , jak czytam o innych psach....[/quote]
prosze sie nie poddawać :evil_lol:
Mrówcia jest warta cierpliwosci :loveu:
tylko p. Kierownik naprawde czasem nie ma czasu i możliwosci od razu odpowiedziec on ma 500 sztuk psiaków i 230 kociaków na głowie
i autentycznie czasami nosi je na rekach i na sprawy formalne zwyczajnie nie moze znależć czasu
to najlepszy człowiek na świecie dla zwierzat -- ale ta doba to dla kazdego ma 24 godziny i ani minuty dłuzej ;)
jak trzeba to prosze mu przypominać pytanie az do skutku :mad:;)