-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia jak bedziesz robic takie zdjecia : innym psiakom - to z Kundelka poznikaja pieski migiem ;) czego nam i pieskom bezdomnym życze :loveu: śliczne zdjecia Ci :lol: wyszły !!!!!!!! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Aga :lol: z wzajemnoscia :loveu: z wzajemnoscia :loveu: to taka "mądralińska" sunia i coraz piekniejsza :eviltong: ja nawet na razie myslec nie chce , że moze cos sie okazać nie tak teraz sie blizej poznajemy i jakos tak mi sie wydaje, że ma byc dobrze ,że ona nie taka staruszka jak mówią i że ten cholerny nowotwór niezłosliwy chce w to wierzyć i na razie wierzę a co :cool3: martwic sie bedziemy jak bedzie trzeba własnie wróciłam od Mary ze spaceru bo wetka kazała mi obserwowac jak reaguje na lek na dusznosci , wyglada mi na to że pomaga owszem jeszcze dyszy mocno ale juz sladu nie ma sinego jezyka :lol: -
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopamy :multi::lol::multi: -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Bardzo proszę, niech ktoś zrobi bannerek Baronkowi. Ja niestety nie potrafię :shake:[/quote] hopamy po bannerek :multi: -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
moj ulubieniec Dimeczek :multi: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
osobiscie wole brzuszek :loveu: a moze krówke zostawmy na jutro ;) ? -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia :loveu:Ulka 18 :loveu: no czyż nie ma Marylka nawet brzuszka pieknego ;) Tak patrze na te zdjecia i na Mary na wybiegu i coraz bardziej nie moge uwierzyć w te jej 10- 12 lat toż ona sie coraz bardziej zachowuje jak " rozbrykany szczeniak ":loveu: -
Bibi to fantastyczna , rezolutna ale przy tym bardzo przytulasna sunia jak tylko czuje bezpieczenstwo przy człowieku na rekach ---zastyga , powoli oddycha i po prostu zasypia ......wreszcie spokojnym szczeniackim snem :lol: ludzie to młodziutki szczeniaczek który już w swoim zyciu przeżył tragedie która nawet dorosłego psa by powaliła :mad: a ona sie nie poddaje i dokazuje jak na malizne przystało :eviltong:
-
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pytanie retoryczne ? :evil_lol: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dobra mysl :evil_lol: zeby sie za szyboko nie znudziła ;) chociaz .................... czy Marylka może sie znudzić :shake: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Gonia sliczne zdjecia i ramki robisz :iloveyou: musisz mnie nauczyć !!!!!!!!!! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a jak mówiłam mnie odwiedzić ! to oczywiscie myslałam o tym , że odwiedzisz Armaniego :loveu: / ja tylko tak w kątku bede siedzieć / ech ta młodzież no i jak ich nie kochac :evil_lol: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jedziesz ! :evil_lol: może sie mnie ludzie nie przestraszą ;) -
Kraków. Zahir - nowe życie u AgiG !!! Już za TM [']
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='AgaG']dziś Zahir pokazał, jaki z niego kochany psiak. rano obudziło mnie warczenie - bardzo brzydkie. otwieram oczy i co widzę: Hugon wydostal się ze swego pokoju, gdzie z nim dziś spałam i warczy na zahira ohydnie, a ten miś nic - stoi spokojnie. wzięłam Hugona za kudły na karku :evil_lol:i mówię; pieronie jeden a Ty gdzie polazłeś... no i na tym się skończyło... a przecież gdyby xz:evil_lol:hir chciał to by pogryzł huga, tym bardziej, że ten drań najspokojnijeszego psa z równowagi wyprowadzi, no i dobrze, że z:evil_lol:hir jest taki duuuuży... bo hugo nie ośmilil się zebów użyć, czego by na pewno spróbował w przypadku małego psa... a :evil_lol:po poludniu: poszłam do mamy zrobić jej zakupy i zostawiłam Zahirka z Kropeczką u niej, a tu w sklepie odbieram smsa: "szybko, wyją!!" [B]i jak tu nie kochac tej mojej gromadki...[/B] ależ leciałam z tego sklepu...:lol::lol::lol:[/quote] zero nudy :evil_lol: zycie pełną piersia ;) suuuuuuuuper :multi: tylko zdrowa życze :eviltong: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
o to - to ???????????? -
Maksio - już trzy lata czekam, a Ciebie nie ma :( MA DOM :)
ewatr replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Maksio :multi::multi::multi::multi: -
a ja to tak zapytam :oops: nie ma wiecej zdjec Kerego ? bo ludzie to lubia i to szansa dla psiaka :cool3: no tak juz jest i nic na to nie poradzimy ;)
-
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
domek odezwij sie !!!!!!!!!!!!! -
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
hopamy malenkiego pieska :loveu: