Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Beata J.']A jaka byłaby możliwość sprawdzenia dokładniej jego wieku, bo jeśli Twoje przypuszczenia są słuszne to koniecznie trzeba to napisać w aukcji i ogłoszeniach, bo na wiek niestety ludzie zwracają uwagę[/quote] Bardzo !!!!!! ale to bardzo !!!!!!!!! [B] w Mielcu na miejscu potrzebna jest osoba która bedzie mogła bezposrednio i na bieżąco - chociaż 2 razy w tygodniu zaglądnąć do schroniska i wyjasnic pewne kwestie nasuwajace wątpliwosci takie jak na przykład ta --jak wiek psa?[/B] moze na dniach Mielca udałoby sie kogoś zainteresować współpracą ?
  2. Dimek jak ty nie znajdziesz domu to kto ??????????????
  3. :multi::multi::multi::multi::multi:??????????????
  4. [CENTER]wyjechali na wakacje czy zapomnieli ??????????? [/CENTER] [CENTER] :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]
  5. Kajtus bo ciotki i tak nie odpuszcza tego domku :mad:
  6. jak maja cie wypatrzec to trzeba sie pokazać :multi: mała rozrabiako :lol:
  7. [quote name='Mefimej']Mogę prosić o adres? Mam trochę zbędnych drobiazgów, które chyba by się nadawały.[/quote] [COLOR=Blue][B] pozwole sobie przekleic wszystkie dane z pierwszej strony wątku [/B][/COLOR] [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU [/B] E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] tel. (017) 583 15 32 [B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec [/B] telefon 017 - 583 15 32 Konto: PBH PBK O/MIELEC 68 1060 0076 0000 4021 8000 5219 __________________ [SIZE=3][COLOR=Blue][B] pieski dziekuja :iloveyou:za odzew i proszą o pamięć:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
  8. Zosia myslimy o Was i mocno , bardzo mocno wspieramy wiem , że to mało ale co innego można dać na odległość jak dobre mysli , mnóstwo dobrych mysli :lilangel::lilangel::lilangel: najważniejsze , że nie jest sam wie , że go kochacie to mu da siłe i oby Tobie też :kciuki:
  9. pieknie napisane :-( to o mnie :eviltong:
  10. ja dopiero teraz dowiedziałam sie co sie stało :-(:-(:-( brak mi słów :shake: wiec nic nie powiem poza tym że bardzo mi przykro Krajeczko kochany delikatny piesku juz teraz ci lepiej i spokojniej musimy w to wierzyc bo inaczej powariujemy /jak w cywilizowanym swiecie w tzw,schronisku mozna dopuscic do zagryzienia psa - ale miałam nic nie mówic to sie juz wyłaczam bo jak zaczne to nie skoncze / Krajeczko dla ciebie ['] ['][']
  11. [quote name='Beata J.']Ponawiam prośbę o rozreklamowanie w necie. [B]PROSZĘ POMÓŻCIE [/B][/quote] prosimy za Beata :loveu:
  12. Mary lubi wszystko byle z człowiekiem :loveu: a jak wczoraj miała 3 osoby / mnie , Kube i Gonie / tylko dla siebie na wybiegu to juz był szczyt szczęscia szkoda że jest mało zdjec no ale siła wyzsza :evil_lol: czyli szczeniaki to uczyniła Gonia :loveu: płyta bedzie jak najpredzej sie da i poprosimy wtedy o zdjatka tej slicznosci :cool3: juz bez retuszu / czyli wycinania mojego dziecka :eviltong: /
  13. to ja wchodze spokojnie na watek " dziewczyny " mojego Arniego ;) a tu widze co się wyprawia :evil_lol: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3769/ratunkuda7.jpg[/IMG] jak ta twoja Pancia myje sunie ? toż to sauna mgłą zasnuta i dziwić sie potem , ze kazdy pies jej ulega jak ona ma taka wygode w domu :lol:
  14. a co ? jakies obowiazki ...........:shake: inne poza pieskami :cool3: no no :nono:
  15. [quote name='g_o_n_i_a']Hej, hej, hej! A ja mam wiesci :cool3: Z tego, co mowila mi wczoraj Gunia, to dziewczyny ostatnio dzwoniły, ze mają juz na oku mieszkanie. Dzwoniły żeby się poradzić czy lepiej mieszkanie na parterze - ale do pokonania 4 schodki, czy lepsze na dziewiątym piętrze - ale z super windą, Pirat nie musiałby pokonywac żadnego schodka. [B]Czyli adopcja juz na dniach[/B] :angel:[/quote] jeszcze nie podskakujemy ale tak troszke to już sie cieszymy :lol:
  16. energicznie bo sie cierpliwosc konczy :evil_lol: ile mozna czekać :-(
  17. [B][SIZE=5][COLOR=blue]bomba :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] i gdzie to sie biedne zwierze na wczasy wybrało z pania ? tzw. wypoczynek ekstremalny :evil_lol: [IMG]http://foto.onet.pl/upload/31/18/_621377_n.jpg[/IMG] "[B]Bądź człowiekiem, daj ciasteczko... Nie widzisz, że żyję na śmietniku..."[/B]
  18. chłopaki upały sie skonczyły to i wakacje sie skonczą :cool3: moze i na was przyjdzie pora i dom znajdziecie :lol:
  19. brak nowych wiadomosci z pierwszej reki niestety :oops:
  20. bardzo jestem niesmiała i dlatego tak mnie trudno w boksie wypatrzeć :oops:
×
×
  • Create New...