-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']A jaka byłaby możliwość sprawdzenia dokładniej jego wieku, bo jeśli Twoje przypuszczenia są słuszne to koniecznie trzeba to napisać w aukcji i ogłoszeniach, bo na wiek niestety ludzie zwracają uwagę[/quote] Bardzo !!!!!! ale to bardzo !!!!!!!!! [B] w Mielcu na miejscu potrzebna jest osoba która bedzie mogła bezposrednio i na bieżąco - chociaż 2 razy w tygodniu zaglądnąć do schroniska i wyjasnic pewne kwestie nasuwajace wątpliwosci takie jak na przykład ta --jak wiek psa?[/B] moze na dniach Mielca udałoby sie kogoś zainteresować współpracą ? -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
ewatr replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Dimek jak ty nie znajdziesz domu to kto ?????????????? -
Zółty labkowy...na leczeniu..A CO PO TYM..?? WRÓCI DO SCHRONU;(?
ewatr replied to Ewlee's topic in Już w nowym domu
:multi::multi::multi::multi::multi:?????????????? -
jak maja cie wypatrzec to trzeba sie pokazać :multi: mała rozrabiako :lol:
-
[quote name='Mefimej']Mogę prosić o adres? Mam trochę zbędnych drobiazgów, które chyba by się nadawały.[/quote] [COLOR=Blue][B] pozwole sobie przekleic wszystkie dane z pierwszej strony wątku [/B][/COLOR] [B]SCHRONISKO DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT IM. ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU [/B] E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] HTTP: [URL="http://www.mielec.bezdomne.com/"]www.mielec.bezdomne.com[/URL] tel. (017) 583 15 32 [B] ul. Targowa 11, 39-300 Mielec [/B] telefon 017 - 583 15 32 Konto: PBH PBK O/MIELEC 68 1060 0076 0000 4021 8000 5219 __________________ [SIZE=3][COLOR=Blue][B] pieski dziekuja :iloveyou:za odzew i proszą o pamięć:loveu:[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Lisek bezdomny od 20 lat - Odszedl za Tęczowy Most <">
ewatr replied to azzie5's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zosia myslimy o Was i mocno , bardzo mocno wspieramy wiem , że to mało ale co innego można dać na odległość jak dobre mysli , mnóstwo dobrych mysli :lilangel::lilangel::lilangel: najważniejsze , że nie jest sam wie , że go kochacie to mu da siłe i oby Tobie też :kciuki: -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pieknie napisane :-( to o mnie :eviltong: -
Krajka placze i prosi o dom-nie doczekala-nie zyje...
ewatr replied to Tigraa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja dopiero teraz dowiedziałam sie co sie stało :-(:-(:-( brak mi słów :shake: wiec nic nie powiem poza tym że bardzo mi przykro Krajeczko kochany delikatny piesku juz teraz ci lepiej i spokojniej musimy w to wierzyc bo inaczej powariujemy /jak w cywilizowanym swiecie w tzw,schronisku mozna dopuscic do zagryzienia psa - ale miałam nic nie mówic to sie juz wyłaczam bo jak zaczne to nie skoncze / Krajeczko dla ciebie ['] [']['] -
MIELEC-Baron mix border po 7 latach opuscil schronisko i jest szczesliwy
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
[quote name='Beata J.']Ponawiam prośbę o rozreklamowanie w necie. [B]PROSZĘ POMÓŻCIE [/B][/quote] prosimy za Beata :loveu: -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
ewatr replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Mary lubi wszystko byle z człowiekiem :loveu: a jak wczoraj miała 3 osoby / mnie , Kube i Gonie / tylko dla siebie na wybiegu to juz był szczyt szczęscia szkoda że jest mało zdjec no ale siła wyzsza :evil_lol: czyli szczeniaki to uczyniła Gonia :loveu: płyta bedzie jak najpredzej sie da i poprosimy wtedy o zdjatka tej slicznosci :cool3: juz bez retuszu / czyli wycinania mojego dziecka :eviltong: / -
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
ewatr replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
to ja wchodze spokojnie na watek " dziewczyny " mojego Arniego ;) a tu widze co się wyprawia :evil_lol: [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3769/ratunkuda7.jpg[/IMG] jak ta twoja Pancia myje sunie ? toż to sauna mgłą zasnuta i dziwić sie potem , ze kazdy pies jej ulega jak ona ma taka wygode w domu :lol: -
[quote name='g_o_n_i_a']Hej, hej, hej! A ja mam wiesci :cool3: Z tego, co mowila mi wczoraj Gunia, to dziewczyny ostatnio dzwoniły, ze mają juz na oku mieszkanie. Dzwoniły żeby się poradzić czy lepiej mieszkanie na parterze - ale do pokonania 4 schodki, czy lepsze na dziewiątym piętrze - ale z super windą, Pirat nie musiałby pokonywac żadnego schodka. [B]Czyli adopcja juz na dniach[/B] :angel:[/quote] jeszcze nie podskakujemy ale tak troszke to już sie cieszymy :lol:
-
Pandek-juz Rozrabia W Nowym Domu- Zdj. Z Domku Str. 50
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
Pandusia ech :shake: -
Luce zyczymy powodzenia w nowym domu i duzo milosci
ewatr replied to eurydyka's topic in Już w nowym domu
energicznie bo sie cierpliwosc konczy :evil_lol: ile mozna czekać :-( -
Korek odszedł w zapomnieniu....bardzo mi go brakuje :([']
ewatr replied to Pianka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
KOREK maszeruje :multi: -
[B][SIZE=5][COLOR=blue]bomba :evil_lol:[/COLOR][/SIZE][/B] i gdzie to sie biedne zwierze na wczasy wybrało z pania ? tzw. wypoczynek ekstremalny :evil_lol: [IMG]http://foto.onet.pl/upload/31/18/_621377_n.jpg[/IMG] "[B]Bądź człowiekiem, daj ciasteczko... Nie widzisz, że żyję na śmietniku..."[/B]
-
Miniusia-w Poznaniu, mała Mrówka-pojechala do domu w Warszawie
ewatr replied to Ulka18's topic in Już w nowym domu
bardzo jestem niesmiała i dlatego tak mnie trudno w boksie wypatrzeć :oops: