-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Kolejka do pozowania :eviltong: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/6066/zmianarozmiarureexposurbw.jpg[/IMG] Taki jestem malenki :loveu: [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa'] [URL]http://img18.imageshack.us/img18/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/URL] a co to za nowe maleństwo? :crazyeye:[/QUOTE] To jest jeden ze szczeniaczków Guni :loveu: [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/734/zmianarozmiarureexposurb.jpg[/IMG] a to reszta rodzenstwa [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/1084/zmianarozmiarureexposuruj.jpg[/IMG] [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/9746/zmianarozmiarureexposurd.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/1720/zmianarozmiarureexposurx.jpg[/IMG] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chikinchan'][URL]http://img402.imageshack.us/img402/1769/obraz191.jpg[/URL] "A wy mi chcieliście wmówić, że ja nakolankowym pieskiem nie jestem! Pfff! A ja wam mówię, że jak chcę, to się na każdych kolankach zmieszczę" :lol: Ale to przekochana przylepa :loveu::p Jak Figielka zdrówko?[/QUOTE] Hihihi rozgryzłas Figielka :eviltong: On sie czuje wysmienicie :loveu:, pies ma ta wyższosc nad człowiekiem , ze sie na zapas nie martwi i np. lekko chwiejnym chodem sie nie przejmuje , ze smiesznie wyglada ;) Nawazniejsze ze biega tak jak inne psy i wejdzie wszedzie gdzie sobie zamyśli ...a reszte nadrabia urokiem osobistym :loveu: Bo to wyjątkowy pies ! -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Dla Dereszki jeszcze kilka :eviltong: [/QUOTE] Dzieki :buzi:w jej imieniu ...bo Derenia smutna cos była ostatnio i az mi jej szkoda było ...czas by juz isc do domu ... -
no to szukamy dalej chetnych do pomocy...
-
Jak nocka ? :eviltong: Wiem nie ma z czego zartowac ale tak pytam z ciekawosci co ewnetualnie w przyszłosci mnie czeka ;)
-
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
ewatr replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69'] gdyby ktoś mógł jeszcze psiaki pooglaszać na gumtree - rejon Katowicki - to może znalazłby się ktoś chętny,.... [/QUOTE] Na gumtree katowice Tulimowcy sa ;) [url=http://katowice.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Szczeniaki-W0QQAdIdZ163895657]Szczeniaki - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Katowice[/url] tylko musze im zdjecia podmienic na nowe... -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Bezogoncia i jej siostra juz maja dom :multi: Gosia też ma dom !!!:loveu: ale w schronsiku jest duzo malców np.takie .. [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img26.imageshack.us/img26/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005'] A mówie wam jaki był zadowolony z siebie, jaki szczęśliwy. [/QUOTE] Wyobrazam sobie :eviltong: ;) oj Ramzik jak ja sie ciesze ze twoje Panie tez sie ciesza a nie narzekaja , ze taki egzemplarz pracowity im sie trafił :lol: -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
zebrane ogłoszenia : [B]Bokserka Frida [/B] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bokserka-Frida-W0QQAdIdZ167405323"][COLOR=#000000]Gumtree Kraków [/COLOR][/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/524405/frida-jest-dojrzala-sunia-ma-okolo-6-lat.html"][COLOR=#000000]rzeszowiak [/COLOR][/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783250_bokserka_frida.html"][COLOR=#000000]allegro [/COLOR][/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl/index.php/a/3/b/2/c/101/d/3/id/13146"]bono polska [/URL] [URL="http://www.ojej.pl/698057/Rzeszów-Bokserka-Frida-szuka-domu.html"]ojej.pl[/URL] [URL="http://animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=25497"][COLOR=#000000]Animalia.pl :[/COLOR] [/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/bokserka-frida-szuka-domu/8752"][COLOR=#000000]Petworld.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,8579,L2Fkb3BjamEtcHNhLXBpZXMtc3p1a2EtZG9tdSxzenVrYWoscG9ka2FycGFja2llLGlubmEstnJlZG5pLHAwLmh0bWw=.html"][COLOR=#000000]Adopcja psa. [/COLOR][/URL] [B]Spanielek Goldi[/B] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/524328/goldi-pies-w-typie-cocer-spaniel-kastr.html"][COLOR=#000000]rzeszowiak[/COLOR][/URL] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']Ale klocki z tych maluchów :evil_lol::loveu: [/QUOTE] Klocki w porze lanczu :eviltong: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=UOMyFjcwghU"]YouTube - P1050658[/URL] to małe co lezy z pychem w misce to oczywiscie Jambo :evil_lol: nie traci zbednie kalorii na stanie ...przetacza sie tylko od miski do miski i je i je...ciekawe jaki bedzie duzy ?:p Wogole ciekawie wyglada jak zaczynaja jesc ...najpierw rozpirzaja wszystko z misek na podłoge ...bawia sie tym a potem dopiero jedza ..tylko Jumbo je cały czas :) -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
ewatr replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Tulimowcy maja ładna ogladalnosc na allegro [url=http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniaki_z_tumlina.html]Szczeniaki z Tumlina (797581817) - Aukcje internetowe Allegro[/url] chciałąm dodac nowe zdjecia ale juz maja licytacje i nie dam rady ;) a Puchatek zrobił sie slicznym psiakiem :loveu: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']przelicytowalam nickiem SLadyca[/QUOTE] Dzieki :Rose: mam nadzieje ze gosc nie zechce ich za 2 zł ;) -
[quote name='maciaszek']Tam żadnych ludzi nie było ???!!! Jakoś tak pusto. Czy też może fotki robiłaś o nieludzko wczesnej porze :diabloti:?[/QUOTE] [COLOR=DarkOrchid][B]Ludzie byli :eviltong: ale i pora była poranna ...a zważywszy na tryb zycia wakacyjny o 8 rano jest swit nie ??? no ale wracajac do temtu... Armani i ludz :eviltong: [/B][/COLOR][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/4919/zmianarozmiarureexposurim.jpg[/IMG] [COLOR=DarkOrchid][B]brudny Armani i kawałek ludzia :evil_lol:[/B][/COLOR] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/5905/zmianarozmiarureexposurk.jpg[/IMG] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/8094/zmianarozmiarureexposuru.jpg[/IMG]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='justysiek']ja moge przelicytowac z konta meza;) zrobic to?[/QUOTE] Zrob to :evil_lol: tylko mi potwierdz jeszcze ze to Ty ;) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ktos mi zalicytował aukcje Tulimowców a wogole sie nie kontaktował w ich sprawie ...mam prosbe jak ktos ma konto na allegro czy mogłby przebic jego licytacje ? Zebym nie musiała sie potem gesto tłumaczyc jak gosc bedzie chciał psy za 1 zł ;) [URL="http://allegro.pl/item797581817_szczeniaki_z_tumlina.html"]Szczeniaki z Tumlina (797581817) - Aukcje internetowe Allegro[/URL] -
Ogłoszenia : [B]Bokserka Frida [/B] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Bokserka-Frida-W0QQAdIdZ167405323"]Gumtree Kraków [/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/524405/frida-jest-dojrzala-sunia-ma-okolo-6-lat.html"]rzeszowiak [/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783250_bokserka_frida.html"]allegro [/URL] [B]Goldi [/B] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/524328/goldi-pies-w-typie-cocer-spaniel-kastr.html"]rzeszowiak[/URL]
-
takie szczegolne kroki to trzaby przedseiwziasc do ponad juz 200 psów ...tyle jeszcze zemy ich w schronie nie mieli...:placz: tylko szczeniaki ida jako tako a reszta ...ech szkoda gadac ...
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[COLOR=DarkOrchid][B]Tak Figiel sobie radzi chcąc byc blisko człowieka :evil_lol: prawie udało mi sie wejsc ... [IMG]http://img213.imageshack.us/img213/7686/obraz189f.jpg[/IMG] musze to jeszcze troche potrenowac ...:eviltong: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1769/obraz191.jpg[/IMG] ale spac można w kazdej pozycji byle blisko ...:loveu:[/B][/COLOR] [IMG]http://img132.imageshack.us/img132/6136/obraz190f.jpg[/IMG] -
[quote name='monika083']i co tam u pieknego Wigorka??[/QUOTE] [SIZE=3][COLOR=DarkOrchid][B]Wczoraj Wigor pojechał do domu !!![/B][/COLOR][/SIZE]:multi::multi::multi: pomyslności piesku oby wszytko sie juz tylko dobrze dla ciebie układało :lol: Ps .z ogłoszen jeszcze przez dwa tygodnie nie sciagamy bo tyle Wigus i jego panstwo dostali na aklimatyzacje ...
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[SIZE=2][COLOR=Sienna][B]Z mamuli sie nie smiejemy bo ona juz i tak przechodzi sama siebie zeby te 'maluszki '':evil_lol: zadowolić ... Bosz ile mozna jesc ???;) [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] wezcie idziec juz do pracy ...:eviltong: [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/4012/zmianarozmiarureexposurf.jpg[/IMG] one zrobiły sie najsliczniejszymi i najbardziej radosnymi słoneczkami :loveu: w schronisku ..brykaja ...wygłupiaja sie a mamula patrzy na to godnym pozazdroszczenia spokojem .. Joko jest wspaniała :loveu: [/B][/COLOR][/SIZE]