-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jasmine [IMG]http://img408.imageshack.us/img408/3403/zmianarozmiarureexposurht.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Słoniatko o imieniu Jambo :loveu: rośnie... [SIZE=1]tu zdjecia z tamtego tygodnia ...[/SIZE] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG] [IMG]http://img41.imageshack.us/img41/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
No bo kto sie oprze takiemu spojrzeniu ? No chyba z kamienia musiałby byc ....:evil_lol: [IMG]http://img337.imageshack.us/img337/6782/zmianarozmiarureexposurs.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Własciwie to ja nie wiem czy jest ktoś w schronie kto nie przytulał Figla?:eviltong: chyba nie bo to prawie nie mozliwe ....;) [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
a co tam bede duzo pisac ? przeciez juz mowiłam ze sie lubi przytulać ...:evil_lol: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/4012/zmianarozmiarureexposurf.jpg[/IMG] [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] -
;) musze wkleic i sie z Wami tym podzileic :eviltong: [URL]http://demotywatory.pl/310991/Rodzina[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/191693/Juz-dobrze-tylko-zartowalem[/URL]. [URL]http://demotywatory.pl/363436/To-moja-reakcja-[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/196759/ZWOLNIJ[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/34306/Savoir-Vivre[/URL] [URL]http://demotywatory.pl/33817/Zycie[/URL] [URL]http://allegro.pl/item799940889_neckermann_spodnica_jeans_klasyka_48_50_xxl.html[/URL] [url]http://www.forumnorwegia.net/viewtopic.php?t=67&postdays=0&postorder=asc&start=0[/url]
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Buniaczek odnowiony na [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Burka,3489"]cafeanimal [/URL] [URL]http://www.adopcje.org/adopcja16583.html[/URL] allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item787986702_burka_a_moze_szpic_wilczy_kto_to_wie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/67/787986702[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item787986702_burka_a_moze_szpic_wilczy_kto_to_wie.html"][COLOR=#0d58ac]Burka a moze szpic wilczy :) kto to wie ?[/COLOR][/URL] czy ma wznawiane inne ogłoszenia ? -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
ewatr replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
Jak na to patrze to jakos tak mi sie skojarzyły[URL="http://www.dziennik.pl/nauka/article365838/Bezdomne_psy_opanowaly_metro_w_Moskwie.html"] psy z Moskwy [/URL]:-( sorry wiem ze to nie całkiem na temat ale tak własnie sie dzieje jak nikt sie psiakami i ich rozrodem nie zajmuje ...faktycznie koszmar ! -
Bosz ja mam jaks słabosc to wszytkiego małego co jest wyzłowate :eviltong: normalnie cuuudenko ...super ze juz sie dom zainteresował :p
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Może i racja.... Chociaż zawsze mi się wydawało, że wręcz przeciwnie. To na ile wycenisz Depiego? ;)[/QUOTE] Ja tam nie chce sie wtrącac ale to bedzie ze 25 kg czystego złota :evil_lol:;) [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='kinga']będzie im przemykała pomiedzy łapami :evil_lol:[/QUOTE] OJ zebys czasem nie wykrakała :eviltong:;) [QUOTE]katarzyna005Matko jakie one są rozkoszne a sunia poprostu cudo!!!!!!!!!!!!!!!!![/QUOTE] Kasiu a moze chcesz jednego do kolekcji :evil_lol: macie nudno i za spokojnie z Ramzuniem i Lutkiem - taka duuuuuża kobieta jak np. Jamajka pasowała by jak ulał :eviltong: /zartuje oczywiscie / -
Górka - nareszcie świeci dla niej słońce - MA DOMEK!
ewatr replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ja tylko dodam ze Gorka jest cąły czas wystawiana z innymi psiakami Kieleckimi na zbiorczym allegro :[URL="http://www.allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/786/69/91/786699195[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item786699195_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"][COLOR=#505050]Psy z Kielc - ej Ty zauważ mnie :)[/COLOR][/URL] i zmieniłam juz kontakt na Murke :lol: -
bezbronne kocie dziecię porzucone na śmietniku MA DOM!
ewatr replied to HuSkYy-Paulina-94's topic in Już w nowym domu
Oj musimy tu ciocie Gunie na watek zaprosić ;) moze na Miau kociaka ogłosi ... Juz pisze do niej... Acha i podajcie dziewczyny jakis kontakt telefon , maila ...:) -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Prosze o podpowiedz kogo najpilniej teraz podmienic za małego Łatka? Bo jak zrozumiąłm dom ma juz pewny? Bo aukcja wyrozniona nie może sie zmarnować ;) -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Przecież one zjedzą mamuśkę, potwory jedne!!![/QUOTE] OJ duzo w tym stwierdzeniue jest racji i to dosłownie ...:lol: Malce 2 tygodnie temu : [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/3316/zmianarozmiarureexposurrs.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1864/zmianarozmiarureexposurzd.jpg[/IMG] i teraz : [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/IMG] Cuekawe jak to bedzie wygladac za miesiac ?:evil_lol:;) -
[quote name='NATKA'] Waśnie spróbowałam jeszcze raz czy teraz jest dobrze????[/QUOTE] Drugi banerek jest super :lol: tylko ten 1 nadal sie otwiera na inny watek ;)
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93']Ogłoszenia...[SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2][SIZE=2] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/QUOTE] Kaya odemnie bukiet [CENTER][IMG]http://www.gifownik.pl/gify_new/przyroda/kwiaty/10.gif[/IMG] a od Figla jak znam zycie to bedzie wielkie buuuuuuzi :buzi:[/CENTER] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005']Wykopali dzisiaj olbrzymi dół :mad: Materace z łóżka wynosili na podwórko :mad: Wytrzepali swoje legowiska :mad: I co tu robić z takimi zbójami. NIE JEST Z NIMI NUDNO. Takie słodkie rozrabiaki. Teraz odpoczywają po cieżkiej pracy.[/QUOTE] No ja nie wiem Kasiu zeby tak biedne psy musiały harowac ?:crazyeye::eviltong:;) Chyba wizyta poadopcyjna bedzie konieczna :evil_lol: A tak serio to chyba całym prowodyrem tych akcji to Ramolek jest nie? Dobrze wychowany pies z Kundelka :loveu: nie chwaląc sie moja szkoła :diabloti: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wyróznione i pogrubione allegro ... tyle moge na odległośc :-( [URL="http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniak_z_kielc_uratuj_mu_zycie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/797/58/18/797581817[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniak_z_kielc_uratuj_mu_zycie.html"][COLOR=#0d58ac]Szczeniak z Kielc - uratuj mu życie ...[/COLOR][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny czy nie da sie jakos przetrzymac malizny tej biało czarnej ? Ja mu wyróznie allegro tylko w dwa dni to zaden pies domu nie znajdzie :placz:...kurde -
[B]Boksia Fridzia prosi o ogłoszenia :p[/B] " FRIDA (sterylizowana) to przekochana , suczka w typie boksera , ma około 5 lat , bardzo grzeczna ,spokojna... stęskniona człowieka.... mimo tego wewnetrznego spokoju i zrównoważenia, gdy jest z człowiekiem na wybiegu i ma go tylko dla siebie , budzi się w niej szczęnięca, rezolutna dusza, która daje jej mnóstwo energii na zabawy i szaleństwa z opiekunem, bardzo czuła, uwielbia pieszczoty i miziadła.. FRIDA bardzo ładnie chodzi na smyczy , nawiązuje kontakt z opiekunami, gdy tylko opiekun sie zatrzyma Frida natychmiast odwraca sie i sprawdza dlaczego, jest bardzo posłuszna, nie boi sie aut podczas spaceru ulicą, może mieszkać w domu z kotami , w ogole nie zwraca na nich uwagi " [B]narazie jest na allegro :[/B] [URL="http://www.allegro.pl/item788736119_bokserka_frida.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/788/73/61/788736119[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item788736119_bokserka_frida.html"][COLOR=#0d58ac]Bokserka Frida[/COLOR][/URL] [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/psy/fridaschronisko.htm"]Boksery w potrzebie [/URL]