-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968']Witam przytulaczka, miziaczka z rana:loveu::loveu:[/QUOTE] a tym razem wersja zadumana Figielka :loveu: [IMG]http://img196.imageshack.us/img196/4327/zmianarozmiarureexposurn.jpg[/IMG] -
Ale Kaya natrzaskała ładnych fot Kretuni :loveu:
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Oj długo ...a to taki pieszczoch :loveu: -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ale duzo zdjec mojego słonka :loveu: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Joko sie odrobine sama zaprezentuje bo jej urok ginie przytłoczony masa malców :evil_lol: [IMG]http://img204.imageshack.us/img204/6767/zmianarozmiarureexposurqj.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img188.imageshack.us/img188/6642/zmianarozmiarureexposurq.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']nastepny banerek wykonała Zuzka i Shelciaki ;) [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149241"][IMG]http://i34.tinypic.com/160zj92.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] [B]Dzięki Paulino za organizacje bannerków :lol: [/B] [B]jeszcze przytulakowi Fidelkowi trza by zorganizowac ;)[/B] [QUOTE]gosiulaa[URL="http://img291.imageshack.us/img291/1119/zmianarozmiarureexposurij.jpg"][COLOR=#000000]http://img291.imageshack.us/img291/1...eexposurij.jpg[/COLOR][/URL] ależ ona śliczna... A Jamajka na filmiku to chyba sama postanowiła mi się zaprezentować :eviltong: teraz to już na pewno ją rozpoznam :loveu: [/QUOTE] [B]Bo to wyjatkowo zmyslne pieski :loveu: same sie rekalmuja[/B] :eviltong: [QUOTE]Paulina_mickeyAle kluski :loveu::crazyeye: Normalnie tylko ściskać, całować i przytulać :loveu::loveu::diabloti: [/QUOTE] [B]A myslisz ze co my innego robimy :evil_lol::loveu: ;)?[/B] -
Nawet ma obserwatora na allegro ...ale jakos nic mi nie wiadomo o chetnym domu ...:hmmmm:
-
Hej Magge :lol: widze ze serce zadrzało do czarnego cudenka :loveu: dzięki za wiesci o rezulatatach dalszych poszukiwan psiaka ... Ja tylko dodam tak dla niewtajemniczonych ze Magge wziełą z Kundelka naszego Kaja : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111454&page=91[/URL] nie udało sie z nim zostac bo psiak panicznie reagowął na jadące samochody ale Magge znalazła nowy dom dla Kajka i psiak ma sie wysmienicie :loveu: Pozdrawiam Kasie i syna serdecznie - a schronisko wcale nie jest takie straszne ;) tylko trzeba sie przywiązac do zwierzaków w nim przebywajacych :loveu:i wtedy jest łatwiej ...
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Sliczne maluszki widac juz na swiat wychodza :lol: -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Tak przykro jak odchodzą :-( spijcie spokojnie pieski ['] -
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'] oj Groniu trzeba cie wyczesać... zrobimy to we wtorek :p[/QUOTE] OJ to własnie sobie pomysłam ;)
-
[URL="http://allegro.pl/item787988123_szok_to_jego_imie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/81/787988123[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item787988123_szok_to_jego_imie.html"]Szok to jego imie ...[/URL]
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kaya93'][URL]http://img188.imageshack.us/img188/9092/zmianarozmiarureexposurh.jpg[/URL] rewelacyjny widok :iloveyou:[/QUOTE] A na zywo to juz sam miód :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=BRYCmGEfSzA[/URL] Tylko sie nie smiejscie z tego gadania naszego bo czasem jak potem tego słucham to aż samej mi sie chce smiac no ale daje z głosem coby oddac klimat ... -
[URL="http://allegro.pl/item787986715_wyzel_pies_o_imieniu_baron_czeka.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/67/787986715[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item787986715_wyzel_pies_o_imieniu_baron_czeka.html"]Wyżeł pies o imieniu Baron ........czeka !!![/URL] [URL="http://allegro.pl/item780441433_janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na_swiecie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/780/44/14/780441433[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item780441433_janis_rottweilerka_najslodszy_pies_na_swiecie.html"]Janis rottweilerka najsłodszy pies na swiecie[/URL] [URL="javascript:open_note_edit('9423158',%20'780441433',%20'1');"] [/URL]
-
[URL="http://allegro.pl/item788732088_doberman_wigor.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/788/73/20/788732088[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item788732088_doberman_wigor.html"]Doberman Wigor[/URL] [URL="http://allegro.pl/item787988127_dudus_dziadeczek_spaniel.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/81/787988127[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item787988127_dudus_dziadeczek_spaniel.html"]Dudus dziadeczek spaniel[/URL] [URL="http://allegro.pl/item787988094_argus_niewidzacy_owczarek.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/80/787988094[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item787988094_argus_niewidzacy_owczarek.html"]Argus niewidzacy owczarek[/URL] [URL="http://allegro.pl/item787986717_zloty_depi.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/787/98/67/787986717[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item787986717_zloty_depi.html"]Złoty Depi[/URL] [URL="http://allegro.pl/item788736119_bokserka_frida.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/788/73/61/788736119[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item788736119_bokserka_frida.html"]Bokserka Frida[/URL]
-
[quote name='Asia & Ginger']Allegro Goldiego: [URL]http://www.allegro.pl/item786736978_zlociutki_cocker_spaniel_chce_miec_dom_pokochaj.html[/URL] I Allegro Dudusia: [URL]http://www.allegro.pl/item795086567_cocker_spaniel_dudus_szuka_kochajacego_domku.html[/URL][/QUOTE] Dziękujemy w imieniu spanielków :Rose: ja dodam ze allegro maja z rasowej brygady : [URL="http://allegro.pl/item795384961_rzeszowiaki_rasowiaki.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/795/38/49/795384961[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item795384961_rzeszowiaki_rasowiaki.html"]Rzeszowiaki rasowiaki :)))[/URL] [URL="http://allegro.pl/item795337143_romeo_labek_w_ciapki.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/795/33/71/795337143[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item795337143_romeo_labek_w_ciapki.html"]Romeo labek w ciapki[/URL] [URL="http://allegro.pl/item795330049_jazon_skrzywdzony_przez_czlowieka.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/795/33/00/795330049[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item795330049_jazon_skrzywdzony_przez_czlowieka.html"]Jazon skrzywdzony przez człowieka ...[/URL] [URL="http://allegro.pl/item795318244_american_pit_bull_terier_mix.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/795/31/82/795318244[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item795318244_american_pit_bull_terier_mix.html"]american pit bull terier mix[/URL] [URL="http://allegro.pl/item795315181_american_staffordshire_terrier_mix.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/795/31/51/795315181[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item795315181_american_staffordshire_terrier_mix.html"]american staffordshire terrier mix[/URL]
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Troche sie nie mógł zmiescić na rączkach :evil_lol: ale jak widać sie tym nie zraził :eviltong: cąły Figiel ... [URL]http://images45.fotosik.pl/219/c4ebc7162073c763med.jpg[/URL]