Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='Owieczka']napisz [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] bo nic nie dostałam na pw[/QUOTE] poszedł mail :lol:
  2. [quote name='HuSkYy-Paulina-94']:loveu: takie foty moglyby byc z kazdym psiakiem i kociakiem ze schronu :evil_lol::multi:[/QUOTE] Tez bym sobie tego zyczyła :lol:
  3. i tu juz póltora tygodnia nikt go nie odwiedził:-(
  4. Powiem Wam ze rude słoneczko chyba nam sie starzeje i przykre to jest ze nie ma swojego domu na ta starość ... wolniej juz chodzi , bardziej ma wszystko w nosie ...to juz 3 rok w schronisku :-( [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG]
  5. Oby juz teraz było tylko lepiej ...ale kaganiec jest dobrym pomysłem jak sie ma tak zyczliwych sasiadów :(
  6. Owieczko napisałm Ci Pw ale mi cos pisze po angielsku i nie wiem o co chodzi ...a syna nie ma i nie ma mi kto przetłumaczyc ...podaj moze maila do siebie to Ci przesle to co napisałam ...aczkolwiek tego odbioru osobistego nie przeskoczymy :roll: przykro mi
  7. Matko kochana jak mozna było otruc nasza Bianie :placz::placz::placz:co za wredne babsko :mad: co jej taki wspaniały i spokojny piesek przeszkadza :placz: Bianusiu mysle o tobie oby było lepiej !
  8. Bedziemy czekac niecierpliwie na wiesci co z Biani zdrowiem ...:thumbs:
  9. [quote name='Ma6da']Żebyście się nie denerwowały co się dzieje z Kubusiem - donoszę, że Kubuś czuje się bardzo dobrze. Codziennie chodzi do swojego ulubionego parku spotkać się ze znajomymi. Po spacerku kładzie się na sofie i wcina swoje ulubione przysmaki - kolorowe waniliowe ciasteczka. Czuje się bezpieczny i jest bardzo szczęśliwy. Wkrótce podeślemy nowe zdjęcia.[/QUOTE] Dzieki za wiadomosci i czekamy na zdjecia Kubulindy :) cierpliwie ....bo dogo jeszcze cąlkiem nie doszło do siebie / i my tez :cool3:/ po tych zmianach ...
  10. [quote name='Owieczka']Nie no, foty sa bombowe !!! ;)) ja się już w tych szczylach pogubiła... które psiaki zostały ?? Mozecie tak zdjęciami powklejac bo imiona mi plączą strasznie ;p[/QUOTE] No te dwa szukaja co Moniek wstawiała powyzej tylko ze one sie zmieniała z tygodnia na tydzien i faktycznie pozdjeciach trudno rozpoznac ... to Jowitka w kolorach hasky :) [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/7476/zmianarozmiarureexposurg.jpg[/IMG] [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4430/zmianarozmiarureexposuri.jpg[/IMG] i ciemna Jamajka :) [IMG]http://img256.imageshack.us/img256/7683/zmianarozmiarureexposurl.jpg[/IMG] [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG]
  11. Jak talia u Boyeczki :) normalnie juz prawie jak osa ... Cudne zycie ma teraz i widac ze sie z drugim psiakiem dobrze dogaduja i te miekkie poduchy ...no normanie sama radosc !
  12. Oj to super ze kciuki pomagaja i Amorek ma sie lepiej :)
  13. [quote name='Basia1968']Bianuśka rzygała całą noc, nie wiem co się stało, czy to te zastrzyki. Boję się teraz o ten lek - nie wiem czy podawać, bo przeczytałam o skutkach ubocznych, w tym własnie o dolegliwościach ze strony układu pokarmowego. Dzisiaj od wieczora mam zacząć podawać. Po 10-tej zadzwonię do weta i zapytam co dalej. Jeszcze w życiu nie widziałam aby psiak tyle rzygał. Jak ona biedna patrzyła na nas. Siedziała biedulka i nawet sie nie kładła.[/QUOTE] Kurcze Basiu koniecznie powiedz wetowi co sie dzieje moze zmieni lek .A co do rzygania to witaj w klubie ...Arni jak juz zacznie to sie wydaje ze nie skonczy...:( i całego go az rzuca wyglada to niefajnie ...kciuki za Biani zdrowie dobrze ze ma Was i taka opiekę .
  14. Zara wel Jasmine sie pokazuje :) wiesci z domu ..."Witam ,zgodnie z umową piszę.Podróż minęła szybciutko (3 godz) i bez kłopotów,bo mała spała całą drogę i wstała dopiero pod domem.Została przywitana przez wszystkich bardzo serdecznie.Na imię ma ZARA,apetyt jej dopisuje.W nocy spała w domu (jak troszeczkę podrośnie,to pójdzie spać do kojca,gdzie jest duża buda.Ale narazie jest z nami w ciepełku.Dzisiaj dużo biegała po ogrodzie,no i tak jak podejrzewaliśmy,najlepszym jej kumplem jest nasz amstaff ENZO.Razem biegają,jedzą,ale jak jest jej już za dużo jego towarzystwa,to warczy i szczeka na niego,a on jej ustępuje.Koty ją ignorują,a ona też nie zwraca na nie uwagi.Ogólnie jest cudowna.Nasi synowie sa nią zachwyceni.Parę razy załatwiła się w domu,ale staramy się ją wystawiac do ogrodu.Ogólnie,jest zadowolona i ma się dobrze...." [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/710/zmianarozmiaru1.jpg[/IMG] [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/3554/zmianarozmiaru2.jpg[/IMG] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/9839/zmianarozmiarureexposuriv.jpg[/IMG]
  15. [LEFT]Była tez chwila dla reportera :eviltong:;) i pokaza długosci jezyka :loveu: [/LEFT] [CENTER][LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/88ba056c82b6948b.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/88ba056c82b6948b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1259257d5fe1c942.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/1259257d5fe1c942med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/056017f1f5a82f04.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/056017f1f5a82f04med.jpg[/IMG][/URL][/LEFT] [/CENTER]
  16. brawo poznałyscie :lol: to w nagrode wiecej przystojnego Jima ktory razem ze swoja ludzka rodziną przyszedł na spacer pod schronisko i oczywiscie rozdawał buziaki komu trzeba :eviltong: [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [IMG]http://img407.imageshack.us/img407/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] [CENTER][LEFT][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/14580d4f2c58a18c.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/14580d4f2c58a18c.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  17. [quote name='gosiulaa']... no no :D Nie mogę doczekać się momentu w którym go przerośnie :loveu:[/QUOTE] Chyba długo czekac nie bedziesz :evil_lol:bo dzis ja wazono i ma juz 7,5 kg a je ze wszytskich misek:eviltong: czyli swojej , amstaffa i 2 kotów :cool3: ...czyli jest szansa na 100 kg / [SIZE=1]jak u jej poprzednika kaukaza ktory niestety tydzien temu odszedł od panstwa / [/SIZE]
  18. Wszytskie Guniaki juz w swoich domach :) i Trzy malizny od Beniowatej Joko :) Powodzenia malcy ... Jasmine obecnie Zara ze swoim nowym kolega amstaffem ktorego uwielbia od 1 wejrzenia ale jak jej sie znudzi to go obszczeka a on schodzi jej z drogi ... na jej szczescie :))) [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/710/zmianarozmiaru1.jpg[/IMG] musiscie przyznac ze wygladaja boooosko ...
  19. poznajecie tego wypomadowanego :) goscia ? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ecde7c78c5b01bfe.html"][IMG]http://images6.fotosik.pl/573/ecde7c78c5b01bfe.jpg[/IMG][/URL]
  20. no ide juz ide... [IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG]
  21. [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] pobaw z Bunia...
  22. Troche sie zgoniła ... [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg[/IMG]
  23. Brak slów ... i straszne ze ludzie nie wiedza kto ich dzieci uczy ... walczcie psinki !
×
×
  • Create New...