-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[URL="http://rzeszow.szerlok.pl/za_darmo/sprzedam/zwierzeta/psy/oferta/depi-tolling-retriever_666d563845685534/"]Szerlok [/URL] [URL="http://www.etablica.com/pokaz_podkat.php?idkat=24"]etablica [/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=169087479&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ169087479MXGuidMZ124fc7b0-b3f0-a20b-2671-dee1ffff2340&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200003%3B9131%3B169087479%3B20141716%3B%3B&secev=AQAAAST3tsIAAM0AAAABACIxMjRmYzdiMTA4ZS5hMjBiMjc1Ljc5YjA3LmZmZmU1NWE2AAAAAQAAAAAKFBH3ABzY44fq8UwNEHi1DjvpejpEi4K5&wmid=169087479"]Gumtree Kraków[/URL] [URL="http://www.a-search.pl/ogloszenia/2662/Depi_Tolling_Retriever_.html"]a-search.pl[/URL] -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/owczarki-niemieckie-w-rzeszowskim-schronisku-aktualna-1-strona-73734/"][IMG]http://i33.tinypic.com/28s6e5t.jpg[/IMG][/URL] od cavy :loveu:[/QUOTE] Juz dodaje na 1 strone :lol: -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/wejdz-zobacz-pokochaj-szczeniaczki-z-rzeszowa-czesc-2-a-127274/"][IMG]http://i37.tinypic.com/59yav9.jpg[/IMG][/URL] banerek :loveu: od cavy[/QUOTE] Wszytkie bannerki Paulino masz super w podpisie :lol: bardzo mi sie podobaja :loveu: -
[quote name='shirrrapeira']Piękne zdjęcia Armaniego. A zdjęcia z mojego ukochanego Wrocławia przecudowne. A byłaś Ewuś na słynnych naleśnikach wrocławskich nieopodal rynku? Armani jak zwykle cudo![/QUOTE] [B]Agato :loveu: niestety ale nie jadłam nalesników i wogóle bardzo krotko zesmy byli we Wrocławiu jak dla mnie o wiele za krotko :cool3:;)[/B] [B]Ale Starym Miastem jestem zauroczona ogromnie .[/B] [B]No ale wracamy w Bieszczady :lol:[/B] [B]wejsc tam czy za zimno ?[/B] [IMG]http://img9.imageshack.us/img9/3738/zmianarozmiarureexposurmp.jpg[/IMG] [B]chyba lepiej kija pogryżc ...[/B] [IMG]http://img14.imageshack.us/img14/1474/zmianarozmiarureexposury.jpg[/IMG] [B] widok niby niezły ...ale czy wart zamoczenia łapiek ?[/B] [IMG]http://img147.imageshack.us/img147/6642/zmianarozmiarureexposurq.jpg[/IMG] [B]uwaga pływam[/B] ...i juz płynac sie otrzepuje ...tylko pies tak potrafi :evil_lol: [IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9513/zmianarozmiarureexposurig.jpg[/IMG]
-
[quote name='Chikinchan']Wybrudzone Armaniątko to jest to :p:thumbs: Pozdrawiam i proszę o więcej Bieszczadzkiego Armaniego :loveu: :hand:[/QUOTE] [B]Witam Chikinchan :loveu: zaraz dodam kilka bieszczadzkich fot ..[/B] [QUOTE]matinestkauch ja niewypowiedzianie biesowo zrobiło się u Mamci i Arnika:siara: :buzi: [/QUOTE] [B]O dziecko mnie nawet odwiedziło :eviltong: swieto mamy ? ;)[/B]
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Allegro [URL="http://allegro.pl/item819015687_owczarki_niemieckie_w_rzeszowskim_schronisku.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/819/01/56/819015687[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item819015687_owczarki_niemieckie_w_rzeszowskim_schronisku.html"]Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku[/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783292_argus_niewidzacy_owczarek.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/808/78/32/808783292[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783292_argus_niewidzacy_owczarek.html"]Argus niewidzacy owczarek[/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783272_cyrus_prawie_owczarek.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/808/78/32/808783272[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item808783272_cyrus_prawie_owczarek.html"]Cyrus prawie owczarek :)[/URL] [URL="javascript:open_note_edit('9423158',%20'808783272',%20'1');"] [IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/notes-inactive.gif[/IMG][/URL] -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
RALF – trafił do schroniska w maju 2009 roku mając ok 8 lat. To duży pies o czarnym umaszczeniu i wilczatej urodzie. Jest łagodny i lubi spędzać czas z człowiekiem. Na początku znajomości jest troszkę nieśmiały i boi się krzyku dlatego potrzebuje spokojnego właściciela, który nawiąże z nim więź [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1820/rino0009.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/2371/rino0025.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/3805/rino0023.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/9141/rino0017.jpg[/IMG] -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[COLOR=black]GAWEŁ – [/COLOR]trafił do schroniska w sierpniu 2009 r. mając ok. 1,5 roku. Bardzo sympatyczny , towarzyski, grzeczny. Uwielbia człowieka, któremu jest bardzo oddany i szybko potrafi przywiązać. Bardzo lubi miziadła i pieszczoty. Ogrodzenie nie stanowi dla niego żadnego problemu, potrafi bardzo zwinnie je pokonać. [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5596/gawel3.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5237/gawel8.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/1415/gawel1.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3420/gawel4.jpg[/IMG] -
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Oj trzebaby to jakos zaktualizować owieczki moje :loveu: [FONT=Verdana]JUKA - [/FONT]trafiła do schroniska w październiku 2009 r. mając ok. 5 lat[COLOR=black]. To duża suczka typie owczarka niemieckiego. Juka została znaleziona przy ul.Krakowskiej w Rzeszowie. Leżała nieruchomo na poboczu. Została przewieziona do lecznicy gdzie okazało się że sunia jest bardzo silnie odwodniona i wycieńczona. [/COLOR] [COLOR=black]Teraz dzięki troskliwej opiece juka powoli odzyskuje pełnie sił. Chętnie wychodzi na spacerki. Jest mądrą i pokorną psinką. Widać że bardzo lubi towarzystwo człowieka choć nigdy się nie narzuca. [/COLOR] [COLOR=black][/COLOR] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/9300/juka10005.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/8351/juka10010.jpg[/IMG] [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7792/juka10018.jpg[/IMG] [COLOR=black][/COLOR] [COLOR=black] [/COLOR] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Doti200']Korzystając z przerwy w nauce odnowiłam Depiemu większość ogłoszeń:p Od Podkarpaciarza zaczynając a kończąc na tych dodanych wcześniej przez Granulę (lista na pierwszej stronie). Na więcej mi niestety czasu nie wystarczyło, ale ogólnie wyszło ich chyba ponad 10. Może teraz go ktoś dostrzeże:evil_lol:[/QUOTE] Dzieki Doti :) [IMG]http://img7.imageshack.us/img7/8058/zmianarozmiarureexposurz.jpg[/IMG] -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='mimiś']jak te psy ładnieja po adopcji, nie przestanie mnie to zadziwiać...niby ten sam a zupełnie inny:loveu:[/QUOTE] Bo miłośc uskrzydla :eviltong::loveu: -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']a che ktoś jeszcze jakąś dobrą wiadomość? :cool3: [/QUOTE] dawaj :eviltong:;) p.s.wprowadziłam zmiany na aukcji :) -
[quote name='gosiulaa']Są już jakieś wieści z nowego domu?? :razz:[/QUOTE] Dom kontaktuje sie bezposrednio z DT ale z tego co pytałam to Wigorek chodzi za Panem krok w krok i jak narazie wszyscy sa zadowoleni :loveu:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Chikinchan']:turn-l: Świetnie to wygląda! :mdrmed: Kto pierwszy ten lepszy, tylko coś łapki za krótkie, żeby po tę kulkę sięgnąć- co za pech! :sadCyber: Jak się tam dostać....? Hmmmm :hmmmm:[/QUOTE] łapki za krotkie i brzuchy za grube :))) Maloty na allegro [URL="http://allegro.pl/item818970454_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/818/97/04/818970454[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item818970454_szczeniaczki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"]Szczeniaczki z rzeszowskiego schroniska[/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Allegro Figielka [URL="http://allegro.pl/item810754051_figiel_powracajacy_do_zycia.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/810/75/40/810754051[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item810754051_figiel_powracajacy_do_zycia.html"]Figiel powracający do zycia[/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Faktycznie głupia ta stronka ;) takie ładne zdjecia Figielka były :mad: a ze zycie nie lubi pustki :eviltong: to dodam zdjecia "Figla na swoim miejscu czyli na kolanach ":lol: [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img199.imageshack.us/img199/3408/zmianarozmiarureexposurgi.jpg[/IMG] malenki ratlerek zasnął :) [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey'] A mamusia musiała sprawdzić co to ciotka robi z tym małym pudełeczkiem w ręce. :diabloti:[/QUOTE] Mamusia juz czesciowo oddzielona została od dzieci bo raz to ja juz zameczały a dwa to ona jest nadopiekuncza /skad ja to znam :hmmmm:;) / i probowała ich targac i trzymac przy sobie ...a to juz młodziez prawie do wydania :eviltong: Mi jeszcze jakos Joko odpuszcza co widac na filmikach ale i tak sprawdzała co chwile czy z tego pudełeczka sie nie strzela :eviltong: -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jasmine [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/6642/zmianarozmiarureexposurq.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img294.imageshack.us/img294/9746/zmianarozmiarureexposurd.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Najukochansza "szarancza ":loveu: [URL="http://www.youtube.com/watch?v=kIdjizLWwh8"]YouTube - P1050687[/URL] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=-C-YoFRknTo"]YouTube - P1050688[/URL] -
Allegro [URL="http://allegro.pl/item818826899_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/818/82/68/818826899[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item818826899_psy_z_kielc_ej_ty_zauwaz_mnie.html"]Psy z Kielc - ej Ty zauważ mnie :)[/URL]
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
dalsze allegro : [URL="http://allegro.pl/item818817624_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/818/81/76/818817624[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item818817624_szczenieta_z_kielc.html"]Szczenieta z Kielc[/URL] -
Brawo Taro :multi: powodzenia w domu !!!
-
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ciemka']Mam takie pytanie, trochę z innej beczki. Chciałabym na innych forach na których jestem dać sobie w sygnaturze baner do strony schroniska, macie jakiś? No i jak go wstawić trzeba mi objaśnić, bo nigdy tego nie robiłam. pozdrawiam, Ciemka[/QUOTE] hm... mamy takie bannery podlinkowane bezposrednio na strone schroniska : [CENTER][SIZE=4][COLOR=#b14700][COLOR=#000000][COLOR=red][FONT=Baskerville Old Face][URL="http://rsoz.superhost.pl/index.php?option=com_zoom&Itemid=37"][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5545/zmianarozmiaruimgheader.jpg[/IMG][/URL][/FONT][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/SIZE] [URL="http://www.rsoz.org/"][U][IMG]http://images31.fotosik.pl/21/1bbaecec101283a1.png[/IMG][/U][/URL] [URL="http://www.rsoz.superhost.pl/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/4593/kundelekbaner.png[/IMG][/URL] a co do wstawiania na forach to moze byc roznie na roznych ale u nas np. wystarczy najechac na ten juz podlinkowany banner odznaczyc go ctrl+c i potem wkleic ctrl+v w nastepujacym miejscu : szybkie menu - edytuj sygnaturke - wklej ;) [/CENTER] -
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
ewatr replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
[quote name='Florentynka'] a jakby kto chciał zobaczyć resztę idiotycznej sesji zdjęciowej to jest tu: [URL="http://picasaweb.google.pl/karmatsetenlhamo/ZwierzecaSesja#"]Picasa Web Albums - Aśka - zwierzęca sesja[/URL] zachciało mi się zdjęć z moimi pieskami...[/QUOTE] Normalnie jestem pod wrazeniem sesji :loveu:mozesz robic takich jak najwiecej :cool2: A parówka Mati to faktycznie juz ma wciecie w talii i te rzeczy ;):crazyeye: normalnie szok jaka z niej sie zrobiła laska :loveu: pozdrowienia dla stada i specjalne mizianko dla Matyldy :loveu: