-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Jowitka się nieco z tłumu wyróżnia :loveu: Bombowa kluska! :evil_lol:[/QUOTE] Bo to jest benio w kolorach hasky :eviltong: -
Era- już nie smutna ONeczka nareszcie w swoim domu. Trzymajmy kciuki!!!
ewatr replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Skad ja znam takie nastawienie ludzi :hmmmm:;) do wizyt przedadopcyjnych ? Ale tu sie z Andzia zgadzam ze to ludziom adoptującym powinno zalezeć przynajmniej na rowni z nami na psiaku ... i intuicja w tych przypadkach to 50 % sukcesu jak nie wiecej ... -
Basia a mozna wpłacać bezposrednio do Murki ? Bo ja juz tam i tak wpłacam na Mieleckie psiaki i mogłabym zadeklarować 5 zł miesiecznie wiecej na Gorke ;)
-
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
A moze jakis nowy usmiech Homerkowy Doti ;) ? Dawno nic nie było ....:loveu: -
Akcja Tumlin - zakończona!!! Wszystkie psiaki w nowych domach!:)
ewatr replied to andzia69's topic in Już w nowym domu
Ja tylko chciałam napisać bo to ginie nieraz w tłumie :eviltong: ze Tulimowcy sa cały czas na [B]wyrózninym i pogrubionym allegro :[/B] [url=http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniaki_z_tumlina.html]Szczeniaki z Tumlina (797581817) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Prosze wstawiaj Andziu ogłoszenia do 1 postu bo szkoda kasy na dublowanie niektorych ogłoszen ;) -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
[B]Epizod ...taki był >>>[/B] [FONT=Times New Roman]EPIZOD – [/FONT][FONT=Verdana]trafił do schroniska w czerwcu 2009 roku mając ok. 10 lat. [/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana] [IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/EPIZOD_106.jpg[/IMG] [/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana]Ten starszy piesek to kolejna ofiara ludzkiej bezduszności. Jest w bardzo ciężkim stanie. Ma przewlekłe zapalenie skóry przez co jest praktycznie pozbawiony sierści. Pomimo tego co go spotkało Epizod potrafi radośnie zamerdać ogonkiem na widok człowieka jednak widać po nim , że jest jeszcze bardzo słaby.[/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][B]a teraz dzieki wysiłkowi pracowników [/B][/FONT] [FONT=Verdana][B]i noszeniu na rękach i obcałowywaniu nie powiem przez kogo :eviltong: :shake:wygląda tak :[/B][/FONT] [FONT=Verdana][/FONT] [FONT=Verdana][url=http://www.youtube.com/watch?v=Lwd_pT_R1vM]YouTube - P1050238[/url][/FONT] -
Ale ładnie wyczesany Groniu :loveu:
-
Choc Krecia na spacerek ....:painting:
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']ewatr, którego studenta będzie na to stać?! [/QUOTE] No własnie tak sie zastanawiam :hmmmm:;) ale studenci madrzy ludzie sa to cos wykombinują :eviltong: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']banerek od CaneSs [/QUOTE] Dzieki :loveu: podlinkowany i dodany na 1 strone :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/mordo-ty-moja-czyli-nasz-figiel-wracajcy-do-zycia-rzeszow-149294/"][IMG]http://i35.tinypic.com/23ieyjd.jpg[/IMG][/URL] -
Trzymam kciuki za zgode P. Kierownika :p Boyek ciotki nie dadza ci zginać nie po to zesmy cie wypatrzyły zeby teraz odpuscic ;) [URL="http://www.allegro.pl/item805018754_boy_wyzel_z_klasa.html"][B]allegro[/B][/URL] [URL="http://www.rzeszowiak.pl/497180/wyzyel-boy-w-wieku-okolo-6-lat.html"][B]rzeszowiak[/B][/URL] [B]baza24 [/B] wyrózniona alegratka od Agaty51 [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/1961952_wy_e_kowaty_pies_z_mielca.html"][B]alegratka [/B][/URL] [URL="http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Boy,3664"][B]cafeanima[/B]l[/URL] [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=166217891&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ166217891MXGuidMZ124b8f05-1f20-a20b-2751-b2c1ffffef8c&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200003%3B9131%3B166217891%3B20141716%3B%3B&secev=AQAAASSvnboAAM0AAAABACIxMjRiOGYwNTZkYS5hMjBiMjY1LjE2MTgxLmZmZmZkYWE2AAAAAQAAAAAJ6EijAFdMq07XZEAQ53mCOyJlcHo%2B6%2BIq&wmid=166217891"][B]Gumtree Kraków[/B][/URL] [URL="http://www.ogloszenia.aleokazja.pl/Zwierzeta/Psy/Boy+wyzel+z+klasa+.html,151678"][B]Aleokazja [/B][/URL] adopcje.org [URL="http://rzeszow.szerlok.pl/sprzedam/zwierzeta/psy/oferta/boy-wyzel-z-klasa_546b787763334d33/"][B]szerlok[/B][/URL] [B][URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=22923"]giełdaogłoszeń[/URL][/B] A z Boyeczki i jej wolnosci to ja sie ciesze jak dziecko :loveu:
-
fajny watek ;)
-
[quote name='agata51']Niech zgadnę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_2v.gif[/IMG][/QUOTE] :eviltong:........
-
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']ta maniulka to chyba pyta o wszystkie szczeniaki....do mnei pisała o Maniunię:razz: w sprawie boksiowatych sunieczek to czekam na decyzję pani z Krakowa czy sie zdecydowała i którą - to dam znać - jak na razie obie czekają...[/QUOTE] Dzieki Andziu za info ...to ja tylko jej odpisze ze suczka czeka ;) -
[IMG]http://img141.imageshack.us/img141/4150/obraz346.jpg[/IMG] Mam pytanie o Wigunia ale odesłałam do DT bo pani pyta czy nie bedzie szczekał ? :eviltong: Zdziwiłąbym sie jakby nie szczekał no w koncu to pies ;)
-
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paulina_mickey']oj taaaak potwierdzam, wszystkim którzy Go nie widzieli na żywo. Widziałam Go raz, ale z ręką na sercu mówię, że JEGO spojrzenie jest wyjątkowe :loveu:[/QUOTE] Bo to pies ktory chwyta za serce :loveu: i ten jego usmiech :lol: [IMG]http://img190.imageshack.us/img190/8829/zmianarozmiarureexposurv.jpg[/IMG] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Allegro maja to jest wyróznione a zdjecie sie nie zmieniło bo podmieniałam w trakcie za kropka :) [URL="http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniaki_z_tumlina.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/797/58/18/797581817[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item797581817_szczeniaki_z_tumlina.html"][COLOR=#0d58ac]Szczeniaki z Tumlina[/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item791022640_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/791/02/26/791022640[/IMG][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item791022640_szczenieta_z_kielc.html"][COLOR=#505050]Szczenieta z Kielc[/COLOR][/URL] Jest pytanie o Lilu : [B]Czy ogloszenie w sprawie Lilu jest jeszcze aktualne?? [/B] [B]Bardzo mi zalezy,wiec prosze o szybka odpowiedz:) pozdrawiam maniulka1310[/B] Jak rozumiem mała jest jeszcze do wydania ? -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img229.imageshack.us/img229/536/zmianarozmiarureexposurc.jpg[/IMG] [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8890/zmianarozmiarureexposurr.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=Paulina_mickey;13408504Normalnie weź Go tam ciocia wyściskaj, wycałuj i wszystko co tam jeszcze chcesz! [/QUOTE] A zebys wiedziała obcałowuje , sciskam i napatrzec sie na nich nie mogę a jak słysze jak zaczynaja szczekac to normalnie wymiekam :eviltong: A Jambo to juz jest przeagent i dominant :loveu: obszczekał mnie wczoraj jak za długo musiał czekac na swoja kolejke na rękach :evil_lol: [QUOTE]HuSkYy-Paulina-94 [URL="http://img41.imageshack.us/img41/9931/zmianarozmiarureexposurm.jpg"][/URL] a Jowitka gdzie ??:-D:loveu:[/QUOTE] Jowitka :loveu: i Jessi :loveu: czekaj w kolejce do pokazania ;) [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/7200/zmianarozmiarureexposuro.jpg[/IMG] [IMG]http://img514.imageshack.us/img514/3526/zmianarozmiarureexposura.jpg[/IMG] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Gosienka to wogole nie wiem co jeszcze robi w schronie ? Malizna była ......urosła .... grzeczna jest , naraczkowa mimo urosniecia :evil_lol: co dzis nawet testowałam ...a brak chetnych ...:-( Gosik spi samotnie... [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/IMG] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Jamajka [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9750/zmianarozmiarureexposureg.jpg[/IMG] [IMG]http://img237.imageshack.us/img237/9643/zmianarozmiarureexposurfh.jpg[/IMG]