-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='Atrisko']...a to dopiero gryziłapek...może trzeba jej kudełki powycinać , bo strasznie zaangażowana w to "czyszczenie" Niby mojej psicy też się to zdarza, ale nie na dworze...tam jest dużo ciekawszych rzeczy niż sierść między palcami...[/QUOTE] To nie sierśc miedzy palcami tylko kurcze w tych " trudnych" miejscach jeszcze nie goi sie wszytko jak nalezy :-(
-
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/15d8f7f0e7360d79.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/15d8f7f0e7360d79.jpg[/IMG][/URL] od Szocia można dostac siarczystego buzi jak sie zasłuzy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/aedeee5515958c8a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/aedeee5515958c8a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a90cb473aa4ab7b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/4a90cb473aa4ab7b.jpg[/IMG][/URL]
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='NATKA']Trzeba mieć nadzieje ...[/QUOTE] Mamy mamy i dlatego sie nie podajemy ..... [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/85f94a31d4a54d9b.jpg[/IMG] -
Daśka wystawiona na allegro : [URL="http://www.allegro.pl/item966823525_dharma_szpic_wilczy.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/966/82/35/966823525[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item966823525_dharma_szpic_wilczy.html"][B][COLOR=#0d58ac]Dharma szpic wilczy[/COLOR][/B][/URL] a to filmik pokazujacy co ona robi bez kołnierza :mad: dlatego niestety jeszcze go nosi ... [URL]http://www.youtube.com/watch?v=CcrrFjWZ7FQ[/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
O tak czekamy na foty wystrzyzonego Icunia :loveu: a tym czasem [B]Kosmiczny [/B]przytulak :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25449a7779a43220.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/25449a7779a43220med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c21cf006cfdfc475.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/c21cf006cfdfc475.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eb0e9a94804576ce.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/eb0e9a94804576cemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/264a0285241f3a9d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/264a0285241f3a9dmed.jpg[/IMG][/URL] -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
[quote name='Basia1968'] czekam na dalsze propozycje [/B][/QUOTE] [B]Amor i Afrodyta / Fredzia ;) /[/B] zamówiłam bannerek dla naszej parki u Pauliny :loveu: -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']1. Dla zainteresowanych - ewatr, fale gorąca? - kup sobie wachlarz! ........ 2. ...... Chyba jednak przeniosę się na wieś. P.S. Mixer już prawie wylizał swoje rany.[/QUOTE] O z tym wachlarzem do super mysl - też zawsze mi sie takie cudenka podobały [IMG]http://img66.imageshack.us/img66/3045/purppaint2obmw7.gif[/IMG] a teraz to juz nawet moga byc uzyteczne :evil_lol:;) a co do psiaków to faktycznie chyba Agato ta wieś Was ratuje - bo Beciuch robi sie niemozliwy żeby nie powiedzieć ze juz przegina kompletnie :roll: -
[quote name='Ulka18']Nasza Boyka :p :p :p [URL="http://img521.imageshack.us/i/beule3.jpg/"][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/2130/beule3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img521.imageshack.us/img521/2130/beule3.jpg"][[/URL][/QUOTE][URL="http://img521.imageshack.us/img521/2130/beule3.jpg"] Brak mi słow to moze tak to wyraże : :multi::multi:[IMG]http://img206.imageshack.us/img206/4586/amour023gg9.gif[/IMG] :multi::multi: dzieki Ulka za zdjęcia :loveu: [/URL]
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']ewatr, miałam już dać sobie spokój z alegratką (droga i mało skuteczna), ale Depi ma tyle wyświetleń, że chyba wyróżnię. Co ty na to?[/QUOTE] No cóz ...będziemy wdzięczni :loveu: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='GuniaP']A to zdrajca jeden! Jak siedzialam przy nim to mnie najbardziej na świecie kochał... inne psy przeganiał, ech ci faceci...[/QUOTE] Ech zycie :eviltong:;) -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a06a3a93b2943be8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/a06a3a93b2943be8med.jpg[/IMG][/URL] Cierpliwa jestem do tych wolontariuszy ...nawet mi uszy stawiali bo mowia ze jak ktoremu do zdjec postawili to dom znalazł :eviltong:... czyli tak na szczescie głupa ze mnie robili :evil_lol:;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d912d4f22507f77.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/5d912d4f22507f77med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0071809d84c876f2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/0071809d84c876f2med.jpg[/IMG][/URL] -
Przywiazali na przystanku ze złamana łapą Rzeszów:( JUZ W SWOIM DOMU :)))
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']O, to ja mam lepiej - ja już PO klimakterium. Fale gorąca? Nie przejmuj się - 8 lat i z głowy. Ale krzyż nachrzania jak cholera - zwłaszcza po wizycie wnusi. [/QUOTE] Ty to Agato umiesz człowieka pocieszyc :evil_lol:;) 8 lat mowisz ? Ja piernicze ja sie nie zgadzam !Ja sie dopiero do tego przymierzam a juz mam dosc :cool3::placz: [QUOTE]Po dzisiajszym spacerze skończyło się Beciowe życie sielskie-anielskie. [/QUOTE] A co nasz aniołeczek znowu zmajstrował ?:eviltong: -
Wera - znalazła dom!! Trzymamy kciuki za szczęście suni
ewatr replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Psiaki juz słynne ;) bo pisza o nich w gazecie ... [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100323/POWIAT01/178433100"][B][SIZE=3][COLOR=indigo]Psiaki ocalone dzięki pomocy naszych czytelników![/COLOR][/SIZE][/B][/URL] [URL="http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100323/POWIAT01/178433100"][/URL] -
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
ewatr replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
Nowy wątek Loli załozony przez Psiulke :lol: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182388-Porzucona-Lola-czy-znajdzie-nadziejAE-na-lepszy-los"][IMG]http://i41.tinypic.com/11c7abl.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f1883650e633982.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/5f1883650e633982med.jpg[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182388-Porzucona-Lola-czy-znajdzie-nadziejAE-na-lepszy-los?p=14348658#post14348658[/URL] -
Lolcia z ostaniej soboty ...obrasta nam juz dziewczynka :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5f1883650e633982.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/5f1883650e633982med.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='kaskadaffik']O ludzie toz to nie ten sam Pies co na pierwszych kościstych zdjęciach, jak bull wygląda :)[/QUOTE] A tez mi to kiedys przeszło przez mysł ze gdzies tam w "drzewie " był bullek jako pradziadek tym bardziej to był szok jak mozna zabiedzic nawet pakerka ...:-( ale to juz było i nie wroci więcej - teraz wyglądamy :eviltong: tak : [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/d1288899b482c63b.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/961c70d1aa22f17b.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e622a35e8b168165.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/e622a35e8b168165med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/dbe3d47a9686f729.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/81c50e2b68acac4e.jpg[/IMG]
-
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
O kurcze ale sliczne :crazyeye::loveu: zdolna jestes Atrisko oj zdolna ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fcb52d3d5972ee0a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/255/fcb52d3d5972ee0amed.jpg[/IMG][/URL] [QUOTE][URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/081085876c0a935d.html"][/URL] CIOCIA EWA W KWIETNIU /JESZCZE NIE WIADOMO DOKŁADNIE KTÓREGO/ ODWIEDZAMY CIĘ W RZESZOWIE. RAMEK MUSI TEŻ I CIEBIE WYLIZAĆ. [/QUOTE] JUz sie doczekac nie moge na to spotkanie :loveu: tylko tak sie zastanawiam czy on mnie jeszcze wogóle pozna :oops: ? Czy bede mu sie kojarzyła z gorszym czasem w jego zyciu ...no nic okarze sie ... -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka']Córeczka beni , ta łaciata, która była z mama na wsi juz ma dom, czyli mozna ja zdjąć z wątku. Myślę,że tej drugiej, która jest u tych ludzi w domu nie będziemy ogłaszać, bo widzę,że trudno sie im z nią rozstać , może ja zostawią, a jak nie , to niech sami szukaja domu. Trzeba by koniecznie pomóc tej dużej beni, bo została na wsi teraz sama. [/QUOTE] czyli sciagmy obe dziewczynki z ogłoszen :lol: to to zawsze lubie robic ! ;) mam prosbe bo nie jestem na watku cąły czas czy moznaby dawać w 1 poscie gdzie sa jakie malce ogłaszane zeby sie nie dublowało ... ja mam dwie aukcje : [URL="http://www.allegro.pl/item958941023_bernardynkowate_szczenieta_z_kielc_i_ich_mama.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/958/94/10/958941023[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item956090101_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/956/09/01/956090101[/IMG][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='katarzyna005'][B][COLOR=indigo]Witam. Jutro wkleję zdjęcia. Dzisiaj mam urwanie w pracy.[/COLOR][/B][/QUOTE] a to cierliwie czekamy :lol: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
..................... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/71fda7254835315c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/71fda7254835315cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/374f5faa8e038e9e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/227/374f5faa8e038e9e.jpg[/IMG][/URL] -
Liwia czeka na sterylizacje i operacje guzów na szczescie nie złosliwych .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a6a678f47b382515.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/a6a678f47b382515med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2c31013902ee16d2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/2c31013902ee16d2med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7e76cc1a06b56c7b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/7e76cc1a06b56c7bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7f3a6d3b89c52bf4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/7f3a6d3b89c52bf4med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4a66a4dac43c27bb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/4a66a4dac43c27bbmed.jpg[/IMG][/URL]
-
no dalsza Liweczka z kolga z boksu niestety niewidomym starszym leobergerem .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/913c23c6483a9bfa.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/913c23c6483a9bfamed.jpg[/IMG][/URL] pies wpadł do dołu w ziemi po jakies starej piwnicy i prawdopodomnie siedział tam ze dwa trzy dni ... zamin ktos usłyszał i zadzwonił po pomoc ... mogł tam zginac jak nic ... biedny psiaczek , bardzo zbiedzony, niewidomy , skołtuniony i ogromnie grzeczny i ododany czlowiekowi , chodzi za nami krok w krok ...tak zreszta jak Liwcia [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/328ebf0ce3aa83c3.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/328ebf0ce3aa83c3med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b7fc93646dcc94ca.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/b7fc93646dcc94camed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/09cc97a0c5d494b8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/234/09cc97a0c5d494b8.jpg[/IMG][/URL]