-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Niniejszym uprzejmnie donosze ;) ze obcieli Grocha . NIe mam jeszcze fot z tego procederu :evil_lol: ale jak tylko uda mi sie zrobic to wstawie /chyba ze ktos mnie uprzedzi ?/
-
Cisza ...:-( Daśka siedzi zakapturzona w schronie i coby nie mówic rozrabia :eviltong: i rzadzi ale poza nami nikt sie nia nie zachwycił ... narazie !
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']wyróżnienie alegratki wysłałam, ewatr nie ma, ona lubi wyskoczyć gdzieś na łono natury. Depi [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_9_2.gif[/IMG][/QUOTE] Oj lubi lubi .... ale tym razem to komputer domowy odmawia mi totalnie wspołpracy :mad: jak juz cąłkiem odmówi to dopiero bedzie kicha ... ale alegratka Depulca wyrózniona dzieki Agacie juz jest .Dziekujemy serdecznie :Rose: [url]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/985223_zloty_depi_nova_scotia_duck_tolling.html[/url] -
[quote name='Ulka18']Razem z Boyem do nowego domu :fadein: Smialo napisze juz teraz, ze Boy po kilku latach pobytu w schronisku pojechal po swoje szczescie. Jest chlopak w domu, uczy sie chodzic na smyczy, jeszcze nie zachowuje czystosci, jest lękliwy, ale wszystko na dobrej drodze. Watek Boya mozna przeniesc do dzialu szczesliwych psow. PS. kolezanka Boya - gruba Bronia tez opuscila schronisko[/QUOTE] Że co ? ze jak ? ...w domu ? :crazyeye: serio ? No sorry za niedowierzanie ale tyle to trwało i tyle ogłaszania a tu tak nagle bum i jest dom :eviltong:? Moze jakies blizsze dane dla namolnych ciotek ?;)
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja ja mam na : [URL="http://www.rzeszowiak.pl/joko-trafila-do-rzeszowkiego-schroniska-w-pazdzierniku-660775"]Rzeszowiaku[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item992562453_bernardyn_kowata_joko.html"]Allegro [/URL] -
dzien dobry Grochu ...
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']I co tym razem wysępiłaś Bureczko?? :loveu:[/QUOTE] Smietanka do kawy zagryzana słodka babką :eviltong: -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Jak "pies z kotem" nie zawsze oznacza żle :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c9899057e76ead3c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/c9899057e76ead3cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d319bb2131ab207e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/d319bb2131ab207emed.jpg[/IMG][/URL] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Faktycznie cudenko i prawdziwy skarb [IMG]http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/2coeurs.gif[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0b855ff1f21674dc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/0b855ff1f21674dc.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/357fecde5ae3c884.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/357fecde5ae3c884.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b251a7a76a40eaed.html"][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Maluszki były juz pozamawiane po swiętach i byc moze juz sa w swoich domach , jak ktos bedzie w schronisku i cos sie dowie to prosze o informacje :cool3: -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']a jak ładnie do zdjęć pozuje... no no :eviltong:[/QUOTE] Bo on nie tylko sympatyczny ale i wyjątkowo fotogeniczny jest :loveu: ja nie rozumiem jak taki fajny pies tak długo siedziw schronisku ? Toż to chodzaca LOVE [IMG]http://republika.pl/blog_rr_3005981/2940605/tr/2coeurs.gif[/IMG] Bede szedł na spacer ...no to niech sie pogimnastykuja :eviltong:zeby mnie ubrać w szelki ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/505476c917fb40eb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/505476c917fb40ebmed.jpg[/IMG][/URL] nie zamierzam im specjalnie ułatwiac tego zadania :evil_lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9887747ac319b0f9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/9887747ac319b0f9med.jpg[/IMG][/URL] a moze sie nawet całkiem połoze ? :diabloti:;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04f0a76d911273fb.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/04f0a76d911273fbmed.jpg[/IMG][/URL] -
ale fajne te wiosenne zdjecia :loveu:
-
Owczarki niemieckie w rzeszowskim schronisku ! aktualna 1 strona
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Tyle owczarków czeka ..coraz wiecej ... -
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d803f7134d3d63f8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/d803f7134d3d63f8med.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/d8fdf21987ef5d22.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2aba3b81f81576c7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/2aba3b81f81576c7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4051b779e0464ebe.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/4051b779e0464ebemed.jpg[/IMG][/URL] .................................
-
Ora i Orina nadal w schronisku ... zawsze razem ... [IMG]http://images8.fotosik.pl/252/aa39f677192c6821.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6d50ff8c3f3d3be7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/6d50ff8c3f3d3be7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/46ba89c0e1d27392.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/46ba89c0e1d27392med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/61ad84caa74515d4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/252/61ad84caa74515d4med.jpg[/IMG][/URL]
-
Daska nadal w satelicie ...niestety ale nie sciągneli jej kołnierza na swieta :shake: ale smigała wesoło tak ze nic złego sie nie dzieje tylko widac długo sie goi...
-
Serwuniu mam Cie w pamięci ...
-
[INDENT] [B]Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego od Babci i Armniego [/B][CENTER][IMG]http://img528.imageshack.us/img528/6767/37346.gif[/IMG][/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3232df9d2dcacbd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/a3232df9d2dcacbdmed.jpg[/IMG][/URL] [/INDENT]
-
[B]Żurku smacznego Baranka cukrowego Pisanek wymarzonych Świąt mile spędzonych Dyngusa mokrego i wszystkiego bardzo udanego [/B] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3232df9d2dcacbd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/a3232df9d2dcacbdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Przyszliśmy z koszyczkem i z zyczeniami ..spokojnych i beztroskich Swiat Wielkiej nocy [CENTER][IMG]http://img16.imageshack.us/img16/417/37341f.gif[/IMG] [/CENTER] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3232df9d2dcacbd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/a3232df9d2dcacbdmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='maciaszek']Czy koszyczek widoczny na zdjęciu jest koszyczkiem Armaniego? I czy są w nim same święcone kiełbasy ;)? Spokojnych Świąt![/QUOTE] To koszyczek rodzinny ;) ktorym Armanii był jak zwykle baaaaaaaaardzo zaitresowany :cool3: a ze musiał dopinowac wszytkiego to fakt .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4cc1acd7c2da88ff.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/4cc1acd7c2da88ffmed.jpg[/IMG][/URL] zrobiłą takie cos ;) i powiedziąła pilnuj to pinuje ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/871b4520ac10175a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/871b4520ac10175amed.jpg[/IMG][/URL] i co sie gapisz..? pilnuje :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/514f125a389ea3bf.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/514f125a389ea3bfmed.jpg[/IMG][/URL] dobra koniec imprezy Armanii idzie nyny ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2cbcf832cdef577b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/2cbcf832cdef577bmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=DarkOrchid][B]Witamy wszytskich odwiedzajacych Arnunia ... [/B][/COLOR] [CENTER][COLOR=DarkOrchid][B][IMG]http://img522.imageshack.us/img522/5938/easter20.gif[/IMG][/B][/COLOR][/CENTER] [COLOR=DarkOrchid][B] mimo tego ze ta jego niedobra :eviltong: pani wpada tu jak po ogien i mało zdjęc dodaje ... ona wie ze nawala i bije sie w piersi ;)[/B][/COLOR] ale przejdzmy do rzeczy : [SIZE=3][COLOR=Purple][B]Niech wiosenne słońce budzące do życia przyrodę opromieni swym ciepłem nasze dni, obudzi wzajemną życzliwość i miłość. Wesołego Alleluja! Zyczy Armanii z pania [/B][/COLOR][/SIZE] fotoreacja z Armniowej soboty ... spałem se spokojnie na łozku :eviltong: jak na psa domowego przystało .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d2f1d006a0ea7410.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/d2f1d006a0ea7410med.jpg[/IMG][/URL] a tu nagle ta kobieta wchodzi i mówi głosem nie znającym sprzeciwu :cool3: Armanii Swieta czas zacząc : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e5e9e874821b1cfc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/e5e9e874821b1cfcmed.jpg[/IMG][/URL] pogięło kobiete :evil_lol:...jeszcze pies całkiem nie doszedł do siebie po nocy ... no ale za karny jestem to z jednym owtartym okiem ale Wam pozuje :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3c1e947acc713643.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/3c1e947acc713643med.jpg[/IMG][/URL] no dobra juz dobra udawałem :p całkiem sie zbudziłęm do zdjecia dla Was :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a3232df9d2dcacbd.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/270/a3232df9d2dcacbdmed.jpg[/IMG][/URL]