-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
Sprawdzcie czy tak moze byc ? [URL="http://allegro.pl/item958941023_bernardynkowate_szczenieta_z_kielc_i_ich_mama.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/958/94/10/958941023[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item958941023_bernardynkowate_szczenieta_z_kielc_i_ich_mama.html"]Bernardynkowate Szczenieta z Kielc i ich mama[/URL]
-
[quote name='Paulina_mickey']Jestem dziewczyny! Zaraz wrzucę na bernardyny.[/QUOTE] Dzieki Paulino ze jestes i za wrzucenie na benie :lol:
-
Piekne zdjecia pieknej modelki :loveu: ale zeby tak sie zbierac do pokazania Ciotkom jezyka ? wstydż sie Dharmulec :eviltong:;) [URL="http://lh5.ggpht.com/_v1cM1JSPGtY/S5kiH2psrlI/AAAAAAAAAUw/A0T9MuyQOSE/DSC_4591.JPG"][COLOR=#4444ff]http://lh5.ggpht.com/_v1cM1JSPGtY/S5...E/DSC_4591.JPG[/COLOR][/URL]
-
Przesliczne maluszki i mama tez cudna ... powiadomiłam dziewczyny od bernardynów o tym watku ... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181673-2-bernardynki-jedna-ma-dt-inna-biega-po-polach-z-maluchem-my-juA-nie-dajemy-rady"][IMG]http://img412.imageshack.us/img412/9732/zmianarozmiarureexposurjx.jpg[/IMG][/URL] wystawie je na allegro tylko Andziu prosze o kontakt do ogłoszen na kogo dac ?
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='NATKA']Oczka też ma szpicowe :loveu: [SIZE=1]ps. kradnę banerek ... mogę prawda :lol:[/SIZE][/QUOTE] A kradnij na zdrowie ;) Tak bardzo bym chciała zeby ktos sie a Buni zabujał i zabrał ja ze schroniska zeby wiedziała co to sa pokoje na ktorych sie mieszka i co to jest miec człowieka tylko dla siebie a nie dzielic sie nim z cała halajstrą innych psów przez całe psie zycie ...:-( -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='NATKA']Oj aż wstyd, że Bureczkę dopiero teraz odnalazłam - jeju cóż taka śliczność przekochana wilczkowa robi w schronisku DO DOMKU SUNIECZKO DO DOMKU WSPANIAŁEGO!!![/QUOTE] a wstyd wstyd :eviltong: bo Buras to taki nasz mini szpic i z tego co widze po Dharmie to Bunia i charakterek ma szpickowy :lol: czyli najfajniejszy oooo ... [IMG]http://img697.imageshack.us/img697/6642/zmianarozmiarureexposurq.jpg[/IMG] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
a to masz Paulino jeszcze synka ;) w ruchu : [URL]http://www.youtube.com/watch?v=Oemo6eTNaGY[/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
ewatr replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Wystawiłam te malutkie slicznosc zas na allegro i dałam dopisek o 1% mysle ze sie nikt z allegro znow "uczynny" nie czepi ... [URL="http://www.allegro.pl/item956090101_szczenieta_z_kielc.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/956/09/01/956090101[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/sell_item.php?next_item_id=956090101"][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item956090101_szczenieta_z_kielc.html"][B][COLOR=#0d58ac]Szczenieta z Kielc[/COLOR][/B][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[quote name='HuSkYy-Paulina-94']ale slodkie kluchy :loveu:[/QUOTE] mam ich wiecej ;) jest wszytkiego 5 sztuk - 3 dziewczyny i 2 facetów [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/34865314852af8d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/4675de1db2c0167a.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/6a9996cb218e42a3.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/d7aff281bf1a2410.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/d9a1a45e7769f22b.jpg[/IMG] -
Rzeszowkie psiaki z "Kundelka" - zdjęciowy wątek zbiorczy
ewatr replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
to synek najpiekniejszy ;) w pozycji horyzontalnej:eviltong: [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/37e4c0ca9a635b93.jpg[/IMG] chciałysmy mu zrobic wypasiona sesje na 4 łapach ale nie całkiem nam o to chodzilo co zaprezentował na zdjeciach :evil_lol: :eviltong: [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/c283fbb45932346f.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/234/fed347263fe4ee84.jpg[/IMG] -
Przyjezdzaja Panstwo w odwiedziny do Krecika ale to jeszcze nic pewnego ...zaciskamy kciuki i czekamy na wiosne ...a nuz sie Ktetuni uda :)
-
no zas szukamy domu dla Szocia : [URL="http://www.allegro.pl/item956031360_szok_to_jego_imie.html"][IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/64x48/956/03/13/956031360[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/sell_item.php?next_item_id=956031360"][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item956031360_szok_to_jego_imie.html"][B][COLOR=#0d58ac]Szok to jego imie ...[/COLOR][/B][/URL]
-
[IMG]http://img710.imageshack.us/img710/1091/zmianarozmiarureexposurw.jpg[/IMG] nucham za domem ...
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='ANETTTA']a jak zrówko suni ??/na dzień dzisiejszy[/QUOTE] Zdrowie ok wszytko jest w porzadku .:lol: Joko obecnie przebywa na zewnatrz w boksach i jest z innym psem dlatego ciezko jest jej zrobic jakies nowe zdjecia bo trzeba trafic na wyprowadzanie na wybieg a z tym ciezko jak sie jest raz w tygodniu ...:roll: -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
Pamietacie mnie jeszcze ? to ja wasza Corsunia :loveu: mam sie super i juz nawet jadam z kotem z prawie jednej miski :eviltong: bezkolizyjnie spimy obok siebie ;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5d175e6ddd4618f4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/5d175e6ddd4618f4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/97306439eef89041.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/97306439eef89041.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4372493099ebebb5.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/4372493099ebebb5.jpg[/IMG][/URL] wiesci z domu : [B]" Tu aktualne zdjęcia Corsy :) Jak widać wszystkie nasze zwierzęta trzymają się razem. Kota Arnolda jeszcze czasami gania, ale to już chyba Tylko z przyzwyczajenia i bardziej dla zabawy. Trochę trzeba pilnować Corsę z sikaniem i w nocy wypuszczać, Ale przy mieszkaniu w domku to nie jest problem. Dobrze znosi długie weekendowe spacery i nawet się ich domaga. Wzmocniła się bardzo. Czekamy do wiosny kiedy będziemy mogli ją ostrzyc :) "[/B] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Przyszlismy sie przedstawic bo narazie siedzimy z mamą w boksie i chyba mało ludzi nas jeszcze zna ale juz za jakis dwa trzy tygodnie bedziemy do wydania : [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/318cbfe89c5732c4.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/c9b750166f8e23b4.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/674cdfbc0a608b65.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/ff8acb182f8796a3.jpg[/IMG] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
zdjecia dla koneserów Depciowego :loveu: uroku : [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/317a23aee0fbf983.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/690514894cb466d7.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/af664509bb7c60b0.jpg[/IMG] [IMG]http://images8.fotosik.pl/227/f39bcf2b0e75a935.jpg[/IMG] -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='psiulka']Buruś no do domku hopaj! W schronisku taka przytulaśna, a nikogo jeszcze nie zauroczyła! [/QUOTE] Zauroczyła , zauroczyła i to jeszcze jak ....tylko ... no włąsnie tylko nie wszytko sie daje czasem ze soba pogodzic .. ech zycie !