Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='agata51']...., a ciotka ewatr nie przypomina![/QUOTE] zbij mnie :evil_lol: zasłużyłam sobie :eviltong:
  2. [quote name='agata51']Daj link, cobym mogła zajrzeć czasem.[/QUOTE] a prosze :lol: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/985223_z_oty_depi_nova_scotia_duck_tolling.html[/URL]
  3. [quote name='malawaszka']tadaaammmmm :jupi: poznajecie?????? :) [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/5593/wwwpocztarixpl8040526.jpg[/IMG] [QUOTE] Moj dziamolek przesliczny :loveu::loveu::loveu: tu wyglada jak szczeniak :multi: dzieki Malwaszko za foty :lol:
  4. a hopniemy sobie jak ja juz i tak o tej porze nie spie ;)
  5. [quote name='Koperek']Aby choć raz na ruski rok pokazać, że jednak [B][COLOR=darkred]Buńcio[/COLOR][/B] bezustannie wiedzie życie u wrednej ciotki Koperkowej wstawię fotki z dzisiejszych stójek "bez trzymanki" ;) ...a może się komuś spodobają....? [/QUOTE] Patrzac po zdjeciach widac ze jednak to biedne:eviltong: psisko zyje jakos :evil_lol: nawet jakis taki męski sie zrobił ?:loveu: a moze to w tych promieniach słonka tak ładnie wygląda? :cool3:
  6. Agato dziekujemy :Rose:za wyróznienie alegratki dla Depulca !
  7. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5414db3693919555.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/5414db3693919555med.jpg[/IMG][/URL] ........................ [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/941f0175070f75fc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/941f0175070f75fcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/22ba2fe43b381b90.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/22ba2fe43b381b90med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f0dafca8f271ec83.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/f0dafca8f271ec83med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a42e41843f2ab252.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/a42e41843f2ab252med.jpg[/IMG][/URL]
  8. no pieknieje , zdrowieje i rozrabia :eviltong: nawet do zdjec nie chciała grzecznie pozowac bo wszytko w koło było ciekawsze ;):loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/53c286971a8ef274.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/53c286971a8ef274med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/478b438b120e0138.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/478b438b120e0138med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/69416443abd8d2da.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/69416443abd8d2damed.jpg[/IMG][/URL] pochwle sie jezykiem bo go mam :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/5804b99314875d0e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/5804b99314875d0emed.jpg[/IMG][/URL] :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3551a309f2c86a0b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/3551a309f2c86a0bmed.jpg[/IMG][/URL]
  9. Allegro leśnych malców : [URL="http://www.allegro.pl/item981139934_szczeniaki_z_lasu.html"][IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/64x48/981/13/99/981139934[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/sell_item.php?next_item_id=981139934"][COLOR=#0d58ac][/COLOR][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item981139934_szczeniaki_z_lasu.html"][B][COLOR=#0d58ac]Szczeniaki z lasu ...[/COLOR][/B][/URL] [I][SIZE=2][/SIZE][/I]
  10. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f6f94a530fd41356.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/f6f94a530fd41356.jpg[/IMG][/URL] .....................
  11. szkoda sunieczki w schronie ... ona dopiero przy wiekszej ilosci ludzi to dopiero ozywa i rozdaje usmiechy to bardzo towarzyski psiak [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b251a7a76a40eaed.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/b251a7a76a40eaed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/91359b1519496fe2.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/91359b1519496fe2.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/77cec361e3b2c799.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/77cec361e3b2c799.jpg[/IMG][/URL] i bardzo tolerancyjny :evil_lol:;) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2ea23500143eb100.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/2ea23500143eb100.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0081f4ed30dd31e5.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/265/0081f4ed30dd31e5.jpg[/IMG][/URL]
  12. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b038d5594c79a6f4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/b038d5594c79a6f4med.jpg[/IMG][/URL] tam gdzies sa nasze domki ???? [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8ff5f0a9ffefd298.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/8ff5f0a9ffefd298.jpg[/IMG][/URL]
  13. I mały Arnik z druga z dziewczynek : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/13ad98a1f347278a.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/13ad98a1f347278amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d02c36b4666cf2ab.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/d02c36b4666cf2abmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d0df0224325f3691.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/d0df0224325f3691med.jpg[/IMG][/URL] '' [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ca89415ccfce9466.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/ca89415ccfce9466med.jpg[/IMG][/URL] ' dzieczynka z piłka [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/fd302906396728c6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/fd302906396728c6med.jpg[/IMG][/URL]
  14. dzieciaki razem ... tu dwaj chłopcy : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/8073d7ce9a042112.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/8073d7ce9a042112med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2fe32883a6cd160.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/c2fe32883a6cd160med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82b980c184c498e9.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/82b980c184c498e9med.jpg[/IMG][/URL] i z czarna dziewczynka w srodku .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/a0538420dbc17e86.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/a0538420dbc17e86med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1892649baf5bcd04.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/1892649baf5bcd04med.jpg[/IMG][/URL]
  15. Burek kuchenny ;):loveu: inaczej sępiacy :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/202ca7904c7b17db.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/202ca7904c7b17dbmed.jpg[/IMG][/URL]
  16. kuku to ja Wasz Groch :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bf164c0a672d589d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/bf164c0a672d589dmed.jpg[/IMG][/URL]
  17. [quote name='gosiulaa']oooo może weźmiesz Babciu do kompletu :loveu:[/QUOTE] taaaaaa i idz mieszkaj pod most :eviltong: bo rodzina by mi juz tylko walizki wystawiła za drzwi i oba Arnulce :evil_lol:;) ale coby nie mowic malec zapada w pamiec bo jest przesliczny i taki rezolutny :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/200aa42a4b0ea0b6.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/200aa42a4b0ea0b6med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/638e64cfbf52e107.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/638e64cfbf52e107med.jpg[/IMG][/URL] :lol::lol::lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/88b85f987d98da99.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/88b85f987d98da99med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f76b42863cb584d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/3f76b42863cb584dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0dd224b3c31782ff.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/0dd224b3c31782ffmed.jpg[/IMG][/URL]
  18. Bary ma tez allegro u mnie [URL="http://www.allegro.pl/item970382324_bary_30_40_kg_psa_pieszczocha.html"][IMG]http://img11.allegroimg.pl/photos/64x48/970/38/23/970382324[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item970382324_bary_30_40_kg_psa_pieszczocha.html"][B][COLOR=#505050]Bary 30-40 kg psa pieszczocha :)[/COLOR][/B][/URL] [I][SIZE=2])[/SIZE][/I] ale bedzie jeszcze wazne 6 dni jak sie skonczy to mu zrobie wyróznione ;)
  19. No to chłopiec ktory robi za Armaniego 2 :evil_lol::loveu: jak tylko weszłam do schronu dostałam go na ręce z komentarzem " drugi Arnik ' moze chcesz ? no i został już dla mnie Arnikiem :loveu: nawet lezy jak to moje prywatne z avatara :diabloti: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/579e0cffa4bc7be0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/579e0cffa4bc7be0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/62ef07c0a34b86ad.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/62ef07c0a34b86ad.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/549a56b27f66b105.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/549a56b27f66b105.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0bcfd752894ec913.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/261/0bcfd752894ec913.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='Atrisko']To musi ją strasznie swędzieć skoro tak zapamiętale szczypie.... o i Bureczka też się załapała... śliczna suńcia.[/QUOTE] na pewno swedzi ale juz coraz mniej ... ponoc bedzie juz bez kołnierza na swieta tak powiedziała weterynarz no zobaczymy jak to wyjdzie ... Sunieczka niefotogeniczna z tym kołnierzem tak ze zdjec nowych nie mam ale było mizianie i przytulanie i ganianie za nami po schronie tak ze wszytko jest dobrze u suni :lol:
  21. Dziekuje za Boyeczke gigantycznych rozmiarów ;):eviltong: juz zdobi moj komputer w pracy :loveu:
  22. Wiecie co ?...ja pamietam Derenie maluszka... takiego kudłatego i bardzo wystraszonego ...pamietacie to ? tak wysrachanego ze całe jej rodzestwo do domu poszło a ona wtulona w kąt ...została :-( dlatego baaaardzo sie ciesze ze ma Was i ze sie nia tak zachwycacie i zajmujecie - dlatego własnie ciągle ma szanse na fajne zycie ... jak widze jak ona sie cieszy , jak czeka na kazdego z nas to serce rosnie bo widac ze pies "niestracony " tylko moze musi troche dłuzej poczekac ...:roll:
  23. mamy nowe bannerki z bazarku na benie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182318-BAZAREK-USA-UGOWY-dla-Melanii-i-Diega-Do-08-04-Zapraszamy-serdecznie?p=14339936#post14339936"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/baneyyy.png[/IMG][/URL] do naszych watków proszę sie częstowac ;) [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/Cygan.png[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/madzia.png[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/szok.png[/IMG] [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/rasowniaki.png[/IMG] ten jest zaprzyjażniony ;) ale tez go tu wstawie coby sie nie zapodział ... [IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/para.png[/IMG] warto pryecyztac [URL]http://pies.onet.pl/43623,26,0,smierc_pupila_jest_bolesna__jak_smierc_bliskiego_krewnego,artykul_poczytaj.html[/URL] [URL]http://pies.onet.pl/4226,26,0,smierc_czworonoznego_przyjaciela,artykul.html[/URL] [URL]http://pies.onet.pl/34491,13,17,jak_poradzic_sobie_po_stracie_psa,artykul.html[/URL]
  24. mamy bannerek od Pauliny :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182391-WyA-eA-ka-i-jamniczek-pilnie-potrzebujAE-wsparcia"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/banerki/para.png[/IMG][/URL] mozna sie częstowac ...
  25. [quote name='Ulka18']Ten kolaz zdjeciowy mam taki w gigantycznym rozmiarze, musialam go zmniejszyc, zeby wszedl na strone. [/QUOTE] A czy ja moge prosic ten gigantyczny rozmiar :eviltong:na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected] [/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]
×
×
  • Create New...