Jump to content
Dogomania

ewatr

Members
  • Posts

    17732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ewatr

  1. [quote name='togaa'] Czy aby ten abażur nie jest dla niej zbyt duży ?[/QUOTE] Nie jest :shake: bo w kazdym mniejszym umiała sobie łapki wylizywac a tego nie powinna robic ... [quote name='Atrisko']...hihihi....czy mnie się wydaje, czy kołnierze Dharmy "rosną"....:evil_lol:[/QUOTE] Dlatego jak słusznie zauwazyła Atrisko abażur rósł w miare upływu czasu az dorósł do wielkości optymalnej ;)
  2. Antosiu ['][']['] dołaczyłes do mojej Mieleckiej Marylki , Wdziecznej ... ale ty miałeś przy sobie Pania i byłeś w swoim domu i to jest ważne... i ktos za toba bedzie tesknił i to jest ważne ...
  3. Kropy dwie tez dodane do allegra ;) [URL="http://www.allegro.pl/item924814143_kropki_dwie_czyli_stare_dobre_malzenstwo.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/924/81/41/924814143[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item924814143_kropki_dwie_czyli_stare_dobre_malzenstwo.html"][B][COLOR=#505050]Kropki dwie czyli stare dobre małżenstwo :)[/COLOR][/B][/URL]
  4. Matko ile malizn :placz: posztaram sie cos poogłąszac wieczorem ... a "młynem" to nie trza sie przejmowac tylko robic swoje ...jak ktos nie zna realiów naszej nazwijmy to "pracy " to trudno jakos to sie przełknie :cool3: byleby tylko do domów szły !
  5. ale widze było mietolenie i obcałowywanie :eviltong::loveu: widac ze wolontariat ma ferie ;) i sie wreszcie psiaki posocjalizuja z ludzmi ...
  6. mniam :eating:...cos mi sie widzi ze było smaczne ... [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/Dharmaaa_0.jpg[/url] super bannerek Dharmulca - kradne ;)
  7. Sindi na allegro :lol: ma przepiekny usmiech ... [URL="http://allegro.pl/item928340646_sindunia.html"][IMG]http://photos02.allegroimg.pl/photos/64x48/928/34/06/928340646[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item928340646_sindunia.html"]Sindunia[/URL] (928340646) [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:open_note_edit%28%279423158%27,%20%27928340646%27,%20%271%27%29;"][IMG]http://static.allegrostatic.pl/site_images/1/0/notes-inactive.gif[/IMG][/URL]
  8. posżły foty Rinusia na allegro :lol: [URL]http://moda.allegro.pl/item924814057_rino_trzylapek_z_rzeszowskiego_schroniska.html[/URL]
  9. ślicznosci :loveu: [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/IGA42_0.jpg[/url] dobrze ze ktos wreszcie przychodzi ze zdjeciami na kundelkowe watki ;) bo posucha byłą ostatnio ...ech byle do wiosny ...
  10. Wszystkie szczeniaczki i ich mama juz szczesliwie w swoich domach ... Wczoraj poszłą ostania sunieczka do domu !!! Powodzenia Rocaczki :loveu: to zdjecie wczesniejszej sunieczki jak maszerowała do domu oczywiscie na rekach u panstwa : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e74596cc8317244f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/e74596cc8317244fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/9ea1fc1ba7bbae7e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/9ea1fc1ba7bbae7emed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c680fad8fed1b3ae.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/199/c680fad8fed1b3aemed.jpg[/IMG][/URL]
  11. pozdrowienia dla Felusia i jego Pani :lol: zagladamy i my oko pocieszyc ;)
  12. [quote name='katarzyna005'][Ramek czy ty to widzisz jaki masz wspaniały kubeczek. A ja dalej się biję o następny. [/QUOTE] A bij sie bij wiem ze jeden taki kubek to ewidentnie za mało :evil_lol:;) najlepiej jakby były w kompletach :lol: ale ja uprzedzam lojalnie ze jeszcze z raz zalicytuje :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f3cdfce5b62373ba.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/209/f3cdfce5b62373bamed.jpg[/IMG][/URL]
  13. Dziekuje Natce za sliczny projekt ogłoszenia dla Dharmuni [IMG]http://www.gifyzosi.friko.pl/kwiaty/k130.gif[/IMG] juz go wykorzystałam do [URL="http://www.allegro.pl/item924814034_dharma_szpic_wilczy.html"]allegro[/URL] narazie jest na zwykłym ale jak sie skonczy dam na wyróznione :lol:
  14. [quote name='lidka_park']Cioteczki, nie uwierzycie... Wczoraj miałam telefon w sprawie Bońka. Pani mówi, że znalazła jego allegro i bardzo wzruszyła ja historia psiaka. Zdecydowała się na adopcje. Koleżanka pojechała wczoraj wieczorem na wizytę. Wszystko było ok. Juz byłam szczęśliwa, że chłopak się w końcu doczekał... a tu dziś rano telefon, że pani jednak go nie wezmie, bo... bo jest za mały i nie lubi innych psów :([/QUOTE] a juz myslałam ze sie uda ...:-( kontaktował sie ze mna ktos własnie z allegro a własciwie nie tyle kontaktował co zalicytował Bonka no to ale odesłam do Ciebie i poprosiłam o nielicytowanie z wiadomych wzgledów ... szkoda ze nie wyszło tym razem ale my sie nie poddamy z ogłąszaniem w koncu musi sie udac :kciuki:
  15. [quote name='togaa']Czujemy ,że los szpiculi jest dla Ciebie ważny...! [B]Evatr[/B], a tytułu to byś nie wymyśliła ??? Prosimy !!![/QUOTE] A pewnie , ze jest ważny nie ma innej obcji :lol: tylko z tym tytułem cos weny nie mam ;) poradzcie cos bo ja jedyne na co mnie chwilowo stac to : Dharma szpic wilczy - "puchata kula" ktora chce do domu - Rzeszów [QUOTE] Dzisiaj 07:33 katarzyna005 [INDENT]Witam kochanego Dharmulca. Odwiedziłam ją wczoraj w schronisku i muszę powiedzieć, że to wspaniały psiaczek. Taki kochany i tak cudnie patrzy swoimi oczkami. Ktoś kto pokocha Dharmę zyska wspaniałego i wiernego przyjaciela. [/INDENT][/QUOTE] Kasia dobrze mowi :lol: bo jak sobie pomietoliła Dharme to sie od razu nia zauroczyła :loveu: i to nawet nie wiem ktora która bardziej :eviltong: ;)bo Dharmulec chodził za Kasia pozniej co chwile i w oczy jej spoglądał ... [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=7a7da8dc36a6c0fd"][IMG]http://images8.fotosik.pl/209/7a7da8dc36a6c0fdm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1a34d4820b4e8381"][IMG]http://images8.fotosik.pl/209/1a34d4820b4e8381m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9fa81d0553bd9a78"][IMG]http://images8.fotosik.pl/209/9fa81d0553bd9a78m.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='agata51']Nie przesadzaj, Ewuniu, na dubla nie zasłużyłam ;)[/QUOTE] hihihi bedzie w sam raz na zaś :eviltong:;)
  17. [quote name='gosiulaa']Przybywam z ogłoszeniami ;) [/QUOTE] MOj Wnuczus :loveu:zasłuzyła na wielki bukiet kwiatów [IMG]http://www.edenet.pl/gify/gifs/kwiaty/plan0004.gif[/IMG]od babci i duże buzi :calus:
  18. A to ja teraz juz rozumiem czemu Cioteczka Atrisko tak zauroczona nasza Dharmą :) toz to wypisz wymaluj Astra . Sliczna kula futra [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/nowee/txtloves.gif[/IMG] [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/7730/gazuudopanicq5.jpg[/IMG][/URL] - ja niesmiało zaproponuje odkurzenie galerii i wstawienie nowych zdjec zeby Dharma wiedziała do jakiego ideału z wygladem ma dąrzyc :eviltong:;) pozdrawiamy i mizianko dla Astry przesyłamy razem z Armanim :lol:
  19. Wyrózniony Boyek na alegratce dzieki cioteczce Agacie [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/sdf.gif[/IMG]
  20. Wyrózniony Boyek na alegratce dzieki cioteczce Agacie [IMG]http://www.madzik.pl/gify01/new01/sdf.gif[/IMG]
  21. Przychodze z szokująca :eviltong: wiadomoscia :multi::multi::multi: [SIZE=5][COLOR=indigo][B]:cunao:SZOK MA DOM !!!!:cunao::cunao:[/B][/COLOR][/SIZE] [B][SIZE=5][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#4b0082]I TO SUPER DOM , cała rodzina po niego przyjechała , trafił do domu z ogrodzonym sadem , bedzie i w domu i na polu gdzie mu sie zywnie spodoba ...panstwo znali jego historie od poczatku i za łzazmi w oczach go ponoc obcałowali zaraz na wejsciu ...:evil_lol: Szociu był w lekim szoku ;) ale zachował sie dzielnie i ani okiem nie zamrugał na ta poufałosc ... [/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#4b0082][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=2][COLOR=#4b0082]powodzenia psiaku ![/COLOR][/SIZE][/B]
  22. [quote name='carolinascotties']:( a gdzie ma Kara teraz ogloszenia?[/QUOTE] Ja ja mam na : [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Kara,13961[/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item924814162_kara_a_moze_juz_czas_do_domu.html"]allegro [/URL]
  23. Aloszka ['] Indi ['] tak przykro jak odchodza ...:-( Indi miał bardzo zaawansowanego raka , bardzo szybko zaatakował ...nie dało sie juz pomoc :-(
  24. [quote name='Atrisko']Dharmunię odwiedzam wirtualnie chociaż...może cioteczce Ewatar udało się wczoraj kudłacza zobaczyć, może napisze coś ku pokrzepieniu serc naszych... Cioteczki radzić trzeba jak znaleźć domek naszej ślicznocie?[/QUOTE] Udało sie zobaczyc i wymietolic :loveu: Dharma jest obecnie bardzo kontaktowa sunią i w ciagłym ruchu , bardzo lubi snieg i gania po nim ze wszytskimi psami a na mizianie przychodzi tylko czasami bo ciągle cos gdzies ciekawego sie dzieje :eviltong: [QUOTE]togaa [INDENT]Atrisko! tytuł trzeba zmienić ..! I ubłagac kogos o ogłoszenia...! Czy ta poprawa skóry jest stała,czy też Dharma bedzie wymagała dalszego, stałego leczenia.? Czy możliwa byłaby miesieczna kalkulacja kosztów leczenia....? [/INDENT][/QUOTE] Tutuł zmienic jak najbardziej .Ogłoszenia to jak tylko bedzie koncepcja ewentulanie jakis fajny tekst to ja ja dam na wyróznine allegro i poprosze młode wolonatriuszki ktore maja obecnie ferie to moze pomoga w ogłaszaniu ;) Poprawa jest na chwile obecna czy to jest na stałe to trudno wyrokowac ale raczej sunia bedzie wymagała ciagłej kontroli i czasem bedą nawroty ktore trzeba bedzie leczyc . Na dzien dzisiejszy tak jak juz pisałam na poprzedniej stronie Dharma jest kąpana 2x w tygodniu Hexodermie oraz miejsca łyse pryskana miejscowo 1x dziennie -Duoxem . Wszytkie inne leki sa obecnie odstawione .Jest na karmie weterynaryjnej i diecie tej co pisałam wczesniej . No trudno mi oszacowac jednoznacznie koszty bo to ewoluuje w zaleznosci od tego co sie dzieje :roll: Karma / 270 zł / wystaczy na jakies 1.5 miesiaca / wiem bo moj prywatny tez jest na takiej / Heksoderm to jakies 18 zł , Duoxo ok.40 zł nie wiem tylko jak z wydajnoscia tych srodków ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c4b4213482d05f9d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/c4b4213482d05f9d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/089f8a625b885872.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/089f8a625b885872.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4909baaf3eb6b04c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/4909baaf3eb6b04c.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/90981e877f9a3848.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/90981e877f9a3848.jpg[/IMG][/URL] [B]tekst w pigułce dla Wnuczki ;) do ogłoszen :[/B] [FONT=Arial][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=2]Dharma 5 letnia suczka szpica wilczego trafiła do schroniska po śmierci swojej Pani .[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Sunia jest miła i grzeczna. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, uwielbia być głaskana, chętnie chodzi na spacerki jeśli tylko jest to możliwe. Suczka jest wysterylizowana , odrobaczona . Gdy trafiła do schroniska cierpiała na przewlekłe zapalenie skóry na tle alergicznym z powikłaniami bakteryjnymi i grzybicznymi, miała na przodzie i łapach wyłysiałe placki.[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Leczenie w schronisku przyniosło już pozytywne efekty i suczka na dzien dzisiejszy szuka domu .[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Wymaga karmy hypoalergicznej i ma „psikane” łapki i skore pod szyjka srodkiem o nazwie DUOXO .[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]Poza tym jest już radosna , rozbrykana i spragniona domu i swoich ludzi .[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2][/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][FONT=Arial][SIZE=2]tu jest jeszcze obecne allegro Dharmusi :[/SIZE][/FONT][/FONT] [FONT=Arial][URL]http://www.allegro.pl/item924814034_dharma_szpic_wilczy.html[/URL][/FONT]
  25. Byle sie przytulić niewazne ze sie nie miesci ani nie jest jedyny :lol: [url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/Figiel2_0.jpg[/url]
×
×
  • Create New...