-
Posts
17732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ewatr
-
[quote name='Murka'] A dzisiaj Sonia i Hania wymyśliły sobie świetną zabawę: Hania podchodziła do niej, nachylała główkę, a Sonia chlast po czółku! Hania w śmiech i znów podchodzi nadstawiając się do Soniowych całusów. I tak kilkanaście razy, aż się obum znudziło :lol:[/QUOTE] Hihihi faktycznie dobra zabawa :lol: szkoda ze ich nie nagrałas :evil_lol::loveu:
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
allegro z Mareckiem i Marysią [URL="http://www.allegro.pl/item1019037396_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/64x48/10/19/03/73/1019037396[/IMG][/URL] [URL="http://www.allegro.pl/item1019037396_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"]Szczeniaki z rzeszowskiego schroniska[/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Marysia ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/b4f7c632ef2eabb7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/b4f7c632ef2eabb7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3a351ca963989ac1.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/3a351ca963989ac1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f3d70155a5741ba7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/f3d70155a5741ba7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/410d8445791bba8e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/410d8445791bba8e.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Przyszła wiosna do schroniska ... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e3afae9253c928d4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/295/e3afae9253c928d4med.jpg[/IMG][/URL] i psie dzieci też przychodza ciągle nowe :-(...na szczescie dosc szybko znajduja domy ale i tak kazdy dzien takiego małego samotnego szkraba bez swojego Pana to dzień stracony...[U] Chłopczyk ... [/U] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1579bbf5528a4c69.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/1579bbf5528a4c69med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4aea8c95a3fec53d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/4aea8c95a3fec53d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/baa5d9c84e429ecc.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/314/baa5d9c84e429ecc.jpg[/IMG][/URL] -
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Depulku idziemy sie pokazac... -
[quote name='gosiulaa']Dzięki Babciu :loveu::buzi: tylko przydałoby się jeszcze jakieś na stojąco kurcze...[/QUOTE] Na stojąco mówisz?;) no moze i z tym da sie cos zrobic :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/28689f6e9d4f4711.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/28689f6e9d4f4711med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cd33f2c859c594d0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/cd33f2c859c594d0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/afbea427505d527f.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/afbea427505d527fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/25197638776b2937.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/25197638776b2937med.jpg[/IMG][/URL]
-
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
A teraz prosze po... jestem pod wrazniem :loveu::loveu::loveu: i to bardzo... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/0f7b85ef0df6c477.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/310/0f7b85ef0df6c477.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3895a4fbc540db6b.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/310/3895a4fbc540db6b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d040398e5b52b190.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/310/d040398e5b52b190.jpg[/IMG][/URL] -
"Zaopiekuj się mną"... póki jeszcze czas. Schroniskowi SENIORZY z Rzeszowa
ewatr replied to Tuuli's topic in Już w nowym domu
wiesci z domu Cosiaka mojego :loveu: [B] 'Wczoraj udało nam się trafić do bardzo miłej Pani fryzjerki, Ponad 2 godziny doprowadzala ja do wyglądu sznaucera :) Troszkę w tym czasie Corsa pokazala swój sznaucerowski charakter, Ale efekt jest super - co widać na zdjęciach."[/B] te zdjecia sa z przezd.... [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1888048284736a4d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/310/1888048284736a4d.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3f015d9c39bdeb13.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/310/3f015d9c39bdeb13.jpg[/IMG][/URL] -
Tak teskni pies...:-( [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/2d6023691e4a3475.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/2d6023691e4a3475med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3fc5cd79cb426f71.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/3fc5cd79cb426f71med.jpg[/IMG][/URL]
-
[COLOR=Purple][B]Wyczytałam zapotrzebowanie na Dharmulca na zielonej trawce ;) no to jestem ...a właściwie jesteśmy :lol:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3dcb5caa4f63f6f7.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/3dcb5caa4f63f6f7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f4f301e04fe35eda.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/f4f301e04fe35edamed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/3c059982e8bab42d.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/3c059982e8bab42dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04c6ade29fcbd424.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/04c6ade29fcbd424.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d14f298e956bd64e.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/d14f298e956bd64e.jpg[/IMG][/URL]
-
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Ja i moj nowy Pan :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/afd6cb2c5ca0dc49.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/afd6cb2c5ca0dc49med.jpg[/IMG][/URL] Dom jest pod Rzeszowem , Joko bedzie miała towarzystwo innego psa i cąła rodzine z dziecmi do kochania :loveu:.Pan mowił ze w dziecinstwie miał podobnego psiaka do Joko i bardzo go psinka zauroczyła . Zaciskamy kciuki zeby sie wszytsko dobrze ułozyło . Powinny byc wiesci z domu jak tylko cos dostane to napisze ... A narazie [COLOR=Purple][B]powodzenia JOKO :loveu:[/B][/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/309f6297ec69a678.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/309f6297ec69a678.jpg[/IMG][/URL] -
Zatruta bernardynka Joko i jej 5 skarbów - Rzeszów WSZYSCY MAJA DOM !!!:)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dziekuje :iloveyou:za mnóstwo ogłoszen Joko .... wyglada na to ze pomogły :lol: dzis byłam swiatkiem radosnego wydarzenia czyli[COLOR=Purple][B][SIZE=3] Joko pomaszerowała do domu !!![/SIZE][/B][/COLOR] tzn...z tym "maszerowała" tobym nie przesadzała bo wygladało to mniej wiecej tak :eviltong: [COLOR=Purple]I tak nie wsiade ...zapre sie i nie wsiade ;)[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4014b74961eabbc8.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/4014b74961eabbc8med.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=Purple]no dobra udało ci sie mnie wsadzic ale przeciez nikt nie mówił ze ja na to wszytko musze patrzec ...nie ma psa :cool3::eviltong:[/COLOR] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/04f8bf6c61f84043.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/313/04f8bf6c61f84043med.jpg[/IMG][/URL] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[QUOTE] Tyle na ten czas mam zdjęć. Jak widać Ramzia jest szczęśliwa.[/QUOTE] Ramzia to jest baaaaardzo szczęsliwa bo trafiła na Was :loveu: i piekna ale to juz od urodzenia ;) ech ten nosek w paski :loveu:tylko Ramolek taki ma :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/76d9dc83eb439f08.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/302/76d9dc83eb439f08med.jpg[/IMG][/URL] -
"Mordo Ty moja " :) czyli nasz Figiel wracajcy do zycia - Rzeszów MA DOM !
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='gosiulaa']Wielki pieszczoch jestem sobie... Gdy mnie człek za uszkiem skrobie Mocno wtulam się do niego Całą masą ciała swego... Bardzo lubię wnet skrobanie... Wielbię także przytulanie Lecz najbardziej lubię Ciebie Zabierz proszę mnie do siebie.[/QUOTE] Wnuczus ma talent zwłaszacza do roztkliwiania :loveu:;) Figulec przytulaku pokarz sie ludziom ... -
[SIZE=3][COLOR=Blue][B]Boy :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/SIZE] [URL="http://img408.imageshack.us/i/51419290.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/4301/51419290.jpg[/IMG][/URL] no co moge powiedziec...? Tylko siąśc i sie cieszyć :sweetCyb: szczerze mowiac to az takiej odmiany w takim czasie to sie nie spodziewałam bo psiak nie był przylepą na 1 randce;) ale jak widac sie czasem myle i ciesze sie z tego ;)
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[quote name='przeszlus']Jakie cudo:p Dalej szuka domku,może macie jakiś banerek to wstawie w podpis,oże szybciej coś się znajdzie:p[/QUOTE] prosze .. [SIZE=6][COLOR=#000000][CENTER]Bannerki:[/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.../forum/showthread.php?t=118742"][IMG]http://img181.imageshack.us/img181/5110/41jg6.jpg[/IMG][/URL][/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.../forum/f28/chyba-zginelam-w-tlumie-tu-jestem-zwyczajna-burka-rzeszow-118742/"][U][B][IMG]http://i307.photobucket.com/albums/nn304/MiQsA/bbcc83748ce50963med.jpg[/IMG][/B][/U][/URL][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images38.fotosik.pl/2/9e10d707c55fcd36.png[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images34.fotosik.pl/348/58918194c9af729b.png[/IMG][/CENTER] [CENTER][IMG]http://images27.fotosik.pl/266/3cbfe337948cddc6.png[/IMG][/CENTER] [/COLOR][/SIZE] -
Zrodził go RA czyli Ramzes młody owczarek niemiecki ... Rzeszów MA DOM :)
ewatr replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Cos mi sie dzieje z subskrybcja :mad:...gina mi watki i nie dopatrzyłąm na czas zdjec mojego ksiecia :loveu: A on taki piekny i puchaty zeby nie powiedzec dorodny :eviltong: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/01227fd5c16dced4.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/288/01227fd5c16dced4med.jpg[/IMG][/URL] A kiedy to przyjedziecie w odwiedziny do stesknionej ciotki ? pozdrawiam serdecznie Panie Ramolkowe :loveu: -
[quote name='Murka']Dawno sie nie odzywałam i mam wyrzuty sumienia :oops: Borysio i Sonia czują się bardzo dobrze. Są kochanymi wielkimi psiskami. Boryskowi służą witaminy na stawy i lek przeciwzapalny, juz nam nie chudnie tak makabrycznie, prawdopodobnie odechciewało mu się jeść bo go bolało... [/QUOTE] O witam wielkopsy i ich Panią :loveu: Mureczko a powiedz mi co Borysek bierze na te stawy ? Bo ja własnie zaczynam sie z tym problemem borykac a dokładniej to boryka sie z nim moj Arnii bo kuleje mi na łapki :-( I zaczynamy leczenie bo psiak tez mi sie zaczął od jakies tygodnia odmawiac jedzenia , troche osowiały zaczął byc , ciezko mu sie było wziąśc rozruch z rana i w koncu tak jakos dziwnie zaczął isc ... Wyszło na to ze to stawy i jakas "starosc" :cool3:;) ?
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
ewatr replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
:lol: allegro : [URL="http://allegro.pl/item1019037396_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"][IMG]http://img03.allegroimg.pl/photos/64x48/10/19/03/73/1019037396[/IMG][/URL] [URL="http://allegro.pl/item1019037396_szczeniaki_z_rzeszowskiego_schroniska.html"]Szczeniaki z rzeszowskiego schroniska[/URL] dzieki wnuczus za zdjecia :buzi: lubie gotowce ;) -
Ona....znaczysie Pani mówi zem stary juz :evil_lol: ale ja sie z tym nie zgadzam i pozuje czesto z zabawkami :lol: [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/66b504d40387ed34.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/66b504d40387ed34med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/87dccd3463f9b030.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/87dccd3463f9b030med.jpg[/IMG][/URL] ok zostawie :lol: zeby sie ładnie zaprezentowac .. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/bed53f79a6311e6c.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/bed53f79a6311e6cmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Izabela124.']Czekamy na jakieś zdjęcia :)[/QUOTE] Serdecznie wszystkim dziekujemy za odwiedziny :loveu: a teraz Armani wersja wiosenna 2010 :lol: czyli kolejna wiosna Armaniego : [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ec61872322bae6ff.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/ec61872322bae6ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ba1fccaac265fe82.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/ba1fccaac265fe82med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/dc5e0755a2f2ab23.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/dc5e0755a2f2ab23med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/c2d54b2a38a8aaa0.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/287/c2d54b2a38a8aaa0med.jpg[/IMG][/URL]
-
Powiem Wam ze on na zywo duzo lepiej sie prezentuje bez tego futra a juz ewidentnie dziecinnieje bez niego :eviltong: głupawki jakiejs dostaje , młodnieje ....serio bardzo mu to strzyzenie słuzy na charakter :loveu: tu na filmiku jeszcze powazny ale zaraz potem dostał jak ja to mowie szwunga i wrecz szalał , podskakiwał i zwyczajnie cieszył :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=QfUqrqaSdGU[/URL]
-
Daśka w ruchu dla stesknionych ciotek :loveu: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=tizGhkkakn8[/URL]
-
Cudo nie pies :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img176.imageshack.us/i/boy.jpg/"][IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8008/boy.jpg[/IMG][/URL] jeszcze troszke biegania i talia sie zaznaczy ;) i dopiero bedzie zgrabny facet z niego :loveu: my to jednak mamy dobre oko do wyszukiwania takich perełek :lol: A jak było w czasie jazdy i wychodzenia ze schroniska ? Bardzo był zdenerwowany ? Nie rozrabiał ? wiemy to ? Bo tak tajemniczo piszecie ;)