-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
Niezależnie od szukania domu trzeba też zacząć zbierać deklaracje dla pieska. Szansa na znalezienie domu przed końcem stycznia jest niewielka. A przecież psiaka trzeba gdzieś umieścić. Ja na razie deklaruję 50 zł jednorazowo. Dzisiaj w Dzień dobry TVN były pokazane czarne koty . Materia trwał koło minuty. Sam program bez sensu ale ogłoszenie o kociakach Ciastku i Pralince jest umieszczone na stronie Czarny kot do adopcji - Dzień Dobry TVN
-
Torebeczka się niektórym nie spodobała.
-
Oczywiście. Nawet kredki dozwolone powinny być tylko w słusznych kolorach tzn. białe i czarne.
-
To Mta82 zrobiła kiermasz w swoim przedszkolu.
-
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
Jo37 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki -
O chyba nabrał nie tylko zimowego futerka.
-
Zapraszam na bazarek na spłatę kosztów weterynaryjnych połamanej suni <*> https://www.dogomania.com/forum/topic/358606-na-spłatę-długu-za-leczenie-połamanej-suni-każda-złotówka-się-liczy-i-jest-ogromnym-wsparciem-do-11012023-do-2200/ Cegiełki, fanty i możliwość zamówienia komina i mitenek robionych na drutach.
-
Kalendarze piękne ale niestety nie na dogomanacką kieszeń.
-
W DS w Zakopanem ! Pusia z Zamościa u Anecik pod opieką Toli i moją.
Jo37 replied to Poker's topic in Już w nowym domu
Mikropiesek.