Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Zrobiłam dwa przelewy na konto ZEA Jeden to 110,00 dla Łatka u Onaa ( wpłaty na moje konto od helli 2x 50,00 i od Agnieszki103 2x 5,00 zł. Drugi przelew to 100,00 dla Kody od urazki z Forum Ogrodniczego " Kompostownik.
  2. Na konto ZEA wpłaciłam 110,00 dla Łatka. Są to wpłaty od helli - 2x 50,00 zł i od Agnieszki 103 - 2x 5,00 zł - 23.02
  3. Jeżeli chcesz to ja zamiast do Ciebie mogę wpłacić na konto ZEA 110,00. To są wpłaty dla Shili od helli i Agnieszki103.
  4. Elu - ten komplet jest z mojego zapisu w tym wątku, że zrobię mitenki i komin dla Freski. Muszę zbierać pieniądze dla Kody, którą czekają dwie ciężkie operacje. W tej chwili mam na prawie wyłącznym utrzymaniu Piksela i Kodę i w 50% Lunę.
  5. Nie. Komplet jest na bazarku. Kropka73 zamówiła w innym fasonie. Tamten bazarek jest na moje psiaki.
  6. Elu - to tylko jedna wpłata. Ponieważ kropka73 zrobiła też zakup na moim bazarku to wpłata całości będzie do mnie a ja przeleję Tobie 70,00 zł jak sunia przyjedzie.
  7. Bardzo mi przykro . Biedna Telma. One były chyba bardzo związane ze sobą. Luiza <*>
  8. Pomińcie Kodę. Do operacji minie sporo czasu. Na razie trzeba wybić robale i ją odkarmić. Później może poproszę Was o bazarek dla niej.
  9. Inne bazarki były pokazywane na fb Dogomanii. Nikt nie wszedł ani nie zapytał, niestety.
  10. Nie myślałam o fb tylko o pokazanie znajomym paniom.
  11. Elu - ważne jest żeby pokazywać kominy i mitenki ludziom z poza Dogo. My chodzimy już całkiem bez kasy.
  12. To tak jak Koda. Nie będę się wyrażać na temat stanu sanitarnego miejsca skąd obie sunie pochodzą.
  13. Nikt nie chce komina czy mitenek na zamówienie? Cała kwota zasiliłaby kopertę suni.
  14. To się nigdy nie skończy.
×
×
  • Create New...