Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Malagos też pisała ,że ma dom stały dla szczeniaka pieska . Nie ma jej przy komputerze ale telefony odbiera .
  2. Mogę pomóc w transporcie ale nie mogę nic zabrać do siebie . Jutro wyjeżdżam . Nie będe miała dostępu do netu . Mój numer 0-600 953 938 .
  3. Mogę pomóc w transporcie ale nie mogę nic zabrać do siebie . Mój telefon 0-600 953 938 .Nie będe miała dostępu do net-u . Jutro wyjeżdżam więc aktualne tylko dzisiaj lub w przyszłym tygodniu .
  4. Ale historia . A ja bym napisała list do biskupa . To przez takich klechów jak ten z Różana zwierzęta na wsi mają taki los . A może jakaś organizacja pro- zwierzęca mogła podać tego księdza do sądu .
  5. nie dość ,że smakowicie wyglądają to jeszcze są bardzo urodziwe .
  6. To ja chyba uśmiechnę się i przyjadę na te maślaki . I nawet cioteczce mar.gajko też nazbieram .
  7. Zazdrość mnie zżera . Naprawdę !!!!!! U nas jeszcze nie ma grzybów .
  8. Bardzo to dziwne bo kocur jest bardzo ładny .
  9. Ja też będe zaglądać do suni .
  10. Ja gram od dawna . Ostatnio nawet 3 nie udało mi się trafić .
  11. Biedna sunia . A swoją drogą dobrze by było odszukać właścicieli tych ON-ków i podać ich do sądu .
  12. [quote name='Arlene']O jakich cegiełkach na aukcję myślicie? Rozważaliśmy już zorganizowanie aukcji cegiełkowej na ogólne potrzeby tyskich tymczasów. Na razie pomysł dojrzewa ;) Cegiełkami mogłyby być elektroniczne podziękowania w postaci kartek. To rozwiązanie najtańsze... Na [URL="http://www.allegro.pl/item423563563_agapeanimali_charytatywna_cegielki_koty.html"]tej[/URL] aukcji wysyłane są przykładowo zdjęcia potrzebujących kotów.[/quote] Zdjęcia z podziękowaniem byłyby OK.
  13. To ,że jest "puszysty" nie znaczy ,że można zapomnieć o rocznicy . W końcu zamiast tortu z kremem mógłby dostać torcik wytrawny z mięskiem albo rybką . Nie mówiąc o nowej , eleganckiej obróżce .
  14. Ile kosztowałby transport do Olsztyna ?
  15. Zgadzam się z przedmówcą . Barry młodnieje . Czy ten eliksir podziałałby na ludzia ?
  16. Bardzo ładne są zdjęcia Manty w terenie .
  17. Może jakieś bazarki . Może zrobimy aukcję cegiełkową na Allegro?
  18. Czekamy w takim razie na relację . Dobrze ,że nic się suni nie stało . Ale właścicielom należy się :mad::mad::mad:
  19. Witamy na forum . Kibicowałam po cichu suni i bardzo cieszę się , że wiedzie życie dla jakiego wyżeł jest stworzony .
×
×
  • Create New...