Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Ja nie potrafię przejść obojętnie obok zwierzaków w potrzebie. Będę pomagać bo jest coraz mniej osób pomagających.
  2. Małgosiu - podaj numer konta. W przyszłym tygodniu coś wpłacę.
  3. Fajnie, że lubi się bawić zabawkami. My również pozdrawiamy z gorącej Warszawy.
  4. Piesek jest w Suścu i ma jechać do miejscowości Mory. To jest tuż za granicą Warszawy w kierunku na Poznań.
  5. Przywitam się u psiaka. Pomyślę nad pomocą. Stałej niestety nie dam rady zadeklarować.
  6. Czyli jest większa niż podali wcześniej.
  7. Bardzo potrzebuję. Miasto chyba Wrocław, Katowice , telefon Toli. Zasady takie jak zwykle - ankieta, wizyta PA, umowa, kastracja w odpowiednim wieku. Podobno usuwają ogłoszenia zbiorowe. Sunia waży 7 kg ale szczeniaki są różnej wielkości. Te moje mają teraz ok. 3 kg ( Nemo ca 2,5kg , Dino ca 2,8 kg ).
×
×
  • Create New...