Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Dziękujemy za wieści i zdrowia życzymy obu Panom. Bolący kręgosłup bardzo utrudnia życie, niestety.
  2. Fajna sunia.
  3. Jestem głęboko rozczarowana zachowaniem pań. Ja dostałam tylko SMS, że wizyta nieaktualna.
  4. A jak Gabi się miewa?
  5. Lucjusz wiedzie luksusowe życie. Niestety nie udało się jego kolegom z boksu. Nikogo nie zauroczyli.
  6. W poście rozliczeniowym jest zaznaczone, że deklarujesz 100,00 zł jednorazowo. Inni zadeklarowali 110,00 stałych.
  7. Tutaj też pożegnam Barytona. Strasznie smutne są te pożegnania. Trzymajcie się. Tylko dzięki Wam Baryton zaznał domowego życia.
  8. Nie rób z osób, które są na dogo super bohaterów. Dajemy radę i pomagamy zwierzakom. Czasami tylko trzeba mieć grubszą skórę i tyle. No i nie powinno doszukiwać się złych intencji.
  9. Każdy z nas na dogo jest zadeklarowany na maksa. Utrzymujemy psy i koty w hotelach. Nie mamy wolnych pieniędzy. Moja uwaga o braku dobrych domów w okolicy wynika z osobistego doświadczenia. Mam tam działkę. Każdy, kto lubi zwierzęta jest w stanie przygarnąć kilka zwierzaków w ciągu tygodnia. I tak ludzie robią tylko też mają określone możliwości. I tyle.
×
×
  • Create New...