Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Nie musisz się spieszyć. Czy zostawić u Aldrumki? Mam nadzieję, że nie straci cierpliwości.
  2. Ależ nie - myślę nad przedłużeniem. Widocznie umiesz czytać w myślach.
  3. To prawdziwie tradycyjne grzybki. Węglowa kuchnia to teraz rarytas. Ja suszę w suszarce elektrycznej.
  4. Grzybki tylko z wiarygodnych źródeł. Wczoraj oglądałam w sklepie suszone kapelusze prawdziwków. Bez lupy było widać, że z solidną wkładką mięsną. Wstyd, że takie coś sprzedają. O cenie nie mówiąc.
  5. Bardzo dziękuję. Myśl. Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę.
  6. Agat pewnie nie była na Dogo. Idą Święta i każdy jest zajęty przygotowywaniem.
×
×
  • Create New...