Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Rozmawiałam wczoraj z panią. Nemo cieszy się jak ona wraca do domu. Je ale sucha karma jest niejadalna. Smaczków nie chce.
  2. Niestety bardzo długo był u Was i traktował hotel jako swój dom.
  3. Nemo pojechał do domu. Teraz czekam jak na szpilkach na pierwsze wiadomości.
  4. Nemo ma dom. Zamieszka w Katowicach. Państwo przyjadą po niego do hoteliku. Mówiąc szczerze to boję się cieszyć.
  5. Jagna - mydełka są dla mojej koleżanki. Ona lubi różowe a nikt ich nie licytuje
  6. Czy któreś z mydełek bez dodatków ( płatki, złotko czy sreberko) jest o zapachu różanym lub cytrusowym?
  7. Nie wyświetla mi się to ogłoszenie. Z drugiej strony ja nic o Nemo nie wiem po za tym co napisała Jaaga.
  8. Poker - może spróbujemy na Cieszyn i Opole?
  9. Luna dostała Simparicę od Fundacji ZEA. Bardzo dziękujemy. To jedyna forma zabezpieczenia przed kleszczami i pchłami. Sunia niestety nadal nie pozwala założyć sobie obroży ani zrobić wcierki.
  10. 29. Czarna dziura II Komplet ( Komin + mitenki) z włóczki - nowy, ręcznie robiony, 60% wełna, 40% akryl, YarnArt KT 79,00 kolor przekłamany - w rzeczywistości głęboka czerń Mitenki zszywam zgodnie z życzeniem kupującego.
  11. Kasia nie może nic napisać.
×
×
  • Create New...