Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Niestety. Teraz wszyscy już są zajęci świętami.
  2. Nie wiem czy nie dobrze ale pracowicie. Ja dzisiaj zakupy i sprzątanie.
  3. 30,31 to akryl. Trzeci jest w kolorach ziemi. Podaj mi numer telefonu na PW to Ci wyślę MMS bo mam kłopot z wygrywaniem zdjęć do komputera.
  4. One dla mnie są nie drapiące. Który Ci się najbardziej podoba. Mam trzy z akrylu i one są dla osób uczulonych na wełnę . Dwa są na bazarku a trzeci mogę dodać.
  5. Mnie zalecono powtórne USG po miesiącu. Jak się okazało, że guz się nie zwiększył to kolejne badanie po kilku miesiącach.
  6. _Aga_ trzeba było napisać co Ciebie interesuje. Mogło polecieć jedną przesyłką a płatność w styczniu. Twoje kominy już przekazane Aldrumce.
×
×
  • Create New...