-
Posts
23536 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Jo37
-
4. Lady in Red Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym kolor przekłamany, w rzeczywistości intensywna ciemna czerwień
-
3. Bezkresna zima Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym
-
2. Mgła w świerkowym lesie Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym Kolor przekłamany. Ciemna zieleń w połączeniu z szarym. Mitenki szare ale mam jeszcze włóczkę zieloną więc mogę zamienić.
-
1. Cegiełki.
-
Zapraszamy do sklepiku. Ciepła dzianina, kubeczki i dobre książki. Psiaki zbierają na hotel, karmę i leczenie. 1.Luna - czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Od dzisiaj nasza sunia ma na imię Luna .Czarna sunia szuka przyjaciół i imienia. W końcu i do niej zaczyna uśmiechać się szczęście. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 2.Piksel - czeka na DS w hotelu u Szafirki - 25% Malutki Piksel ma szansę na lepsze życie. Szukamy przyjaciół, którzy spełnią marzenia malutkiego pieska. - Psy do adopcji / znalezione 3. Koda - czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Koda -czarna, duża, bardzo chuda suczka. Czy ma szansę na ratunek i dom? Jeżeli my jej nie pomożemy to chyba nie. - Strona 5 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 4. Nemo - Czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Zbiorowy wątek szczeniaków. Prosimy o wsparcie. - Strona 13 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania Kominy i mitenki są robione ręcznie z dobrych włóczek. Bazarek jest w opcji KUP TERAZ
-
PRZEDŁUŻAM !!! DODAŁAM AMERYKAŃSKIE ! KALENDARZE, dla maleńtasa. Do 13.01. g.22
Jo37 replied to Poker's topic in Zakończone
Poproszę 4 za 15,00 -
Zapraszamy. Hana bardzo je poleca.
-
PRZEDŁUŻAM !!! DODAŁAM AMERYKAŃSKIE ! KALENDARZE, dla maleńtasa. Do 13.01. g.22
Jo37 replied to Poker's topic in Zakończone
Poproszę 1 za 10,00 -
~ ZAMKNIĘTY Psiaki z gminnego kojca - gmina Krasnosielc
Jo37 replied to malagos's topic in Już w nowym domu
Małgosiu - ten dom pod Częstochową trzeba sprawdzić. Anecik mieszka pod Częstochową i robi dobre wizyty.