Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. 4. Lady in Red Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym kolor przekłamany, w rzeczywistości intensywna ciemna czerwień
  2. 3. Bezkresna zima Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym
  3. 2. Mgła w świerkowym lesie Komplet ( komin + mitenki z włóczki )- nowy, ręcznie robiony, Merino Gold 200 ,49% wełna, 51 % akryl KT 76,00 otwór na kciuk do ustalenia z kupującym Kolor przekłamany. Ciemna zieleń w połączeniu z szarym. Mitenki szare ale mam jeszcze włóczkę zieloną więc mogę zamienić.
  4. 1. Cegiełki.
  5. Zapraszamy do sklepiku. Ciepła dzianina, kubeczki i dobre książki. Psiaki zbierają na hotel, karmę i leczenie. 1.Luna - czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Od dzisiaj nasza sunia ma na imię Luna .Czarna sunia szuka przyjaciół i imienia. W końcu i do niej zaczyna uśmiechać się szczęście. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 2.Piksel - czeka na DS w hotelu u Szafirki - 25% Malutki Piksel ma szansę na lepsze życie. Szukamy przyjaciół, którzy spełnią marzenia malutkiego pieska. - Psy do adopcji / znalezione 3. Koda - czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Koda -czarna, duża, bardzo chuda suczka. Czy ma szansę na ratunek i dom? Jeżeli my jej nie pomożemy to chyba nie. - Strona 5 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania 4. Nemo - Czeka na DS w hotelu u Jaagi - 25% Zbiorowy wątek szczeniaków. Prosimy o wsparcie. - Strona 13 - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania Kominy i mitenki są robione ręcznie z dobrych włóczek. Bazarek jest w opcji KUP TERAZ
  6. Zapraszamy. Hana bardzo je poleca.
  7. Nie. Koniec ale będzie następny. Kolejne kominy " się zrobiły ". Bardzo dziękuję za zakupy i pomoc w utrzymaniu bazarku na pierwszej stronie.
  8. Bardzo kiepskie wiadomości. Oby udało się zmienić Cudkę. Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć reakcji psiaka na nietypowe sytuacje.
  9. Małgosiu - ten dom pod Częstochową trzeba sprawdzić. Anecik mieszka pod Częstochową i robi dobre wizyty.
  10. Czy do paczkomatu? Wyślę po 1 stycznia, żeby nie leżały w wilgoci w magazynach czy paczkomacie.
×
×
  • Create New...