Jump to content
Dogomania

Jo37

Members
  • Posts

    23536
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Jo37

  1. Klara nadrabia stracone lata w schronisku. Spacer w śniegu i mrozie jest OK jak wraca się do ciepłego mieszkania.
  2. Małgosiu - pod koniec zeszłego roku dom znalazły dwie starsze i duże suczki Miła i Klara. Obie ok. dwunastoletnie.
  3. Tylko jest bardzo duże ryzyko, że znajdzie się "mokrą plamę" na szosie.
  4. Trzymaj kasę. Przykład Rabarbara świadczy, że nie można za szybko przekazywać pieniędzy. Psiak miał sporo pieniędzy a teraz jest " golutki".
  5. Witamy. Belmondo się ucieszy z nowej przyjaciółki.
  6. Twoja wpłata jest ujęta w rozliczeniu pod datą 18.01 ( post rozliczeniowy na pierwszej stronie) i na wątku też była wpisana.
  7. Jaki czyściutki psiaczek. Przelałam 40,00 na transport z bazarku zimowego II edycja.
  8. Dla Kokoska wpłynęły następujące kwoty Karen116 - 100,00 - 22.01 Isiak - 30,00 - 22.01 Havanka - 30,00 ( I,II ) - 25.01 KrystynaS - 130,00 ( I + dodatek ) - 25.01 Patrycja96 - 15,00 ( III ) - 25.01 Onaa ( Renata) - 40,00 - 26.01 Teresaa118 -n 150,00 ( I-III) - 26.01 Zagrodowy Pies Polski - 120,00 ( I-VI) - 26.01 Aska7 - 50,00 ( coś) - 26.01 mari23 - 40,00 (I) - 27.01 Patrycja96 - 15,00 (IV) - 29.01 Czarna Kafka - 10,00 ( Miła) - 01.02 limonka80 - 40,00 - 02.02 Mruczka - 50,00 ( II ) - 03.02 mari23 - 40,00 (II) - 04.02 Bardzo dziękujemy darczyńcom
  9. Bardzo Ci współczuję. Moriska też szkoda.
  10. Myślę, że już można. Pewno pojedziesz z nim i Olim.
  11. Zapraszam na bazarek dla 4 zamojskich psiaków: My się zimy nie boimy- trzecia edycja oraz różności dla 4 zamojskich psiaków. Czynne do 12.02 do godz. 20:00 - Bazarek - Dogomania
×
×
  • Create New...